SUPERNATURAL - The Wait is Over

  • 28 293
  • 691
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 818

   

  


 
 



Учебни материали за начинаещи (и по-напреднали) Свръхестествени фенки:
Със специални благодарности на bicho_malo

учебник 1 - сем. Уинчестър
учебник 2 - Сам Уинчестър
учебник 3 - Дийн Уинчестър
учебник 4 - Импала

Страниците на по-старите теми "SUPERNATURAL":
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

# 1
  • Мнения: 2 040
Добро утро!   bouquet
Изпусна ви от поглед за ден-два и вие навъртите 4-5 страници, че даже и нова тема Фейчето направила! Фейче, чудесна е! Най-накрая свърши чакането!!!!
С удоволствие изчетох/гледах всичко в старата  Grinning!

Харесва ми темата на разговора ви вчера, много философски се е получил, с радост "прочетох" всичко сега Mr. Green
И аз като Фейчето напълно одобрявам философската насоченост на темата  Laughing. Shirtless Джаред - мммрррррр  Heart Eyes! Shirtless Дженсън - два пъти повече мммрррррр! Heart Eyes Heart Eyes

Галче,   bouquet за промото!

С тия промота и мен ме дразнят, ама кой ме бие през главата да ги  гледам ooooh! За следващия епизод тържествено обещавам да се пазя чиста и неопетнена Flutter
hahaha hahaha Да бе!

веднага ще дам повод да се посмеем на CWtelevision понеже този клип http://www.youtube.com/watch?v=Bdgge-NhK0U&feature=sub и заглавието "Supernatural Interview - Jared Padalecki - CW Connect" някак не ми се връзват   Grinning
prissson, благодаря за прекрасното CW Connect интервю на Джаред  Laughing! До сега не ми е правил впечатление на чак такъв хубавец, ама ама в това видео много ми хареса.  Joy

Къде се загуби Импалка?  newsm78

# 2
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
То се е видяло , че тази вечер е вечерта на колажите та за това .... вижте на какво попаднах ..... Не знам защо, но направо олигавих клавиатурата ......


 Heart Eyes Трябваше ми малко време докато напасна Дийн с цигулката  Grinning, но после си казах "Да, ръцете му и за това са идеални" Mr. Green Joy

ВълшебниковаHug newsm51 за новата тема. Ще има къде да вихрим страсти утре Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 44 120
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 040
А сега да я видим Фейчето как ще остане честа и неопетнена!  Laughing  Twisted Evil
Ето снимки от епизод № 3 - "The Third Man". Източник - http://twitpic.com/photos/LauinLA
цък за голяма

Последна редакция: чт, 23 сеп 2010, 11:27 от Злата с метлата

# 5
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен! Фейче, мерси за новата тема

# 6
  • София
  • Мнения: 44 120
ха, това Рафито ли е на снимките? В този сезон вс знайни  персонажи ли ще се завърнат?

# 7
  • Мнения: 292
Добро утро на всички раннобудни ......
Фейче  Hug за новата тема   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 343
Добро утро на всички . Естествено днес се успах  Joy Joy Joy
Fairy   bouquet
Не разбрах само Дженсъновата хавлийка последната дали е автентична или не Simple Smile

# 9
  • Мнения: 0
Фейче, за темата   bouquet Hug

# 10
  • Мнения: 1 775
Добро утро, дами Grinning

Фейче, мерси за новата тема Hug Heart Eyes Допадат ми снимките с big guns Grinning

Стиче, твоята колекция ми напомни как преди доста време те излових, че търсиш целенасочено shirtless Джаред Joy
Всъщност, Фейче, както и тогава ти правилно предположи, търсих naked Джаред, ама тогава се преструвах на чиста и неопетнена, знаеш как е Flutter, та реших да си призная само на половина, т.е. за горната гола половина Blush Mr. Green

Ооо, архангел Grinning, нали уж таз сюжетна линия беше свършила, бре Thinking

# 11
  • Мнения: 292
Знам, че оригиналите са по хубави, но тези колажи са просто Nº1 .... Не ме boo

+18  Mr. Green Joy  Joy Joy Joy 

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Благодаря за темичката.  bouquet

Колажите наистина са страхотни. Peace

# 13
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
bicho malo, страхотни са колажите  bouquet. Дженсън с цигулката на колене, двамата като свещеници (такова изповядване ще пада всеки ден Whistling) и снимката, на която Дженсън е изобразен тип Хенри 8-ми Heart Eyes
А семейната снимка е Joy Само не разбирам, защо дори и при колажите не се проявява малко въображение, та да се махне тая пуста Анна от Дийн Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 3 818
Всъщност, Фейче, както и тогава ти правилно предположи, търсих naked Джаред, ама тогава се преструвах на чиста и неопетнена, знаеш как е Flutter, та реших да си призная само на половина, т.е. за горната гола половина Blush Mr. Green

Гадино, а ме караше аз да се засрамвам заради предположенията си Crossing Arms Заслужаваш сто тояги на голо, да знаеш, и никакви опрощения от падретата Mr. Green

Колажите са много яки, особено ми харесва физиономията на Сами на семейната снимка Joy

Общи условия

Активация на акаунт