SUPERNATURAL - Sweeter than heaven, hotter than hell

  • 25 254
  • 732
  •   1
Отговори
# 1
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
 Grinning Изненада ме с първи пост Joy Hug

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796


Цоп, втора с треперещата долна устна на Дийн.

# 3
  • Мнения: 312
 Joy Joy Joy Joy
Това просто ме разсмя до сълзи Laughing

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
.

Последна редакция: ср, 17 ное 2010, 12:51 от Зимна роза

# 5
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Това гофче ме усмихва всеки път като го погледна Grinning

Вълшебникова, харесвам снимковия материал от пост 1  bouquet Дийн облегнал глава на таз врата е толкова...толкова...привлекателно-страдающ Heart Eyes Whistling Чия заслуга е този снимка? Grinning

# 6
  • Мнения: 1 775
Фейче Hug Heart Eyes  bouquet

Ми какво да кажа, като ги сложиш така в толкова еднакви дрехи - наш'то гардже си е най-хубавото Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6
Страхотна нова тема, Фейче, мерси   bouquet Hug

Радвам се, че избрахте името  Heart Eyes и как си върви с първото гифчеееее  Crazy

п.п. Стич, страхотен Сами в подписа, обожавам го този гиф  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 040
Честита ни нова тема!   bouquet
Фейче,  Hug!
Ми какво да кажа, като ги сложиш така в толкова еднакви дрехи - наш'то гардже си е най-хубавото Mr. Green
Това си е вашето мнение  Crossing Arms. Анкетата ще покаже.....

# 9
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Това си е вашето мнение  Crossing Arms. Анкетата ще покаже.....

 Grinning О, да, анкетата. Ще има ли анкета?

# 10
  • Мнения: 3
Много хубава новата тема,   bouquet   за Феята на Градината. 

  Сами гифчето в подписа на Ламята е класика направо  Heart Eyes  Как му отива и да е тъжен,  и да е весел 

# 11
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
цоп и аз тук  Hug

# 12
  • Мнения: 292
Фейче  Hug Hug Hug   bouquet  bouquet  bouquet
Мерси за темичката. Азсамо прехвърчам да се запиша и отлитам пак да работя. После Ще ви понагледам пак.

# 13
  • Мнения: 436
Благодарности за темата, Ваше Фейско височество! Hug Първото гифче е трепач, откъде ги изкопавате тези неща не знам (но продължаавайте все така)!  Hug
Заглавието също е страхотно! Ох, не мога да уцеля клавишите и само бъркам и търкам ooooh!, толкова съм зашеметена ooooh!

Ако има анкета, то определено включете мястото "Райските градини на Маракана", че аз да се записвам там. И с пищов допрян в слепоочието не бих могла да избера кой от двамата харесвам повече, това е положението Blush
Поредното доказателство е, че нощес пак ги сънувах - и двамата. А аз им обърнах подобаващо внимание и на двамата Blush
Уж не е петък, ама нещо са ми избили съвсем хормоните Twisted Evil

П.П. Поправям се веднага, благодарности и на Злата, доказана хрътка на новини и най-готините снимки Hug



Последна редакция: ср, 17 ное 2010, 13:29 от Red Sonja

# 14
  • Мнения: 3 818
Дами, насочете благодарностите си към Злата - тя избра снимките. Heart Eyes Аз само скромно подхвърлих идеята момчетата да изглеждат хот и суит Laughing

Общи условия

Активация на акаунт