Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 39

  • 34 684
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1





                       
Всеки вторник по ATV от 20 часа
Продукция на TMC / 2010 /
 Режисьор: Кудрет Сабанджъ , Mehmet Ada Öztekin
Сценаристи: Ethem Yekta, Murat Lütfü, Yıldız Tunç
Сценаристи втори сезон: İlksen Başarır, Yiğit Sertdemir, Elif Akçalı, Erkan Birgören, Firuze Engin
Продуцент: Ерол Авджъ
Музика: Туфан Кърач
Жанр: екшън , мелодрама, драма


Участват:
                          /За повече информация за артистите кликнете на снимката/

           

             

         

       

и други.


Ясемин е 25-годишна млада жена, работи в рекламна агенция. Седмица преди сватбата си, която очаква с голямо вълнение и нетърпение, Ясемин заварва любимия си в прегръдките на най-добрата си приятелка Мюжде. Когато е била дете  на Ясемин по-голямата й сестра умира при аборт след нежелана бременност. В резултат на тази случка, която кара семейството й да преживее  мъката и унижението заедно, Ясемин обещава на баща си, че няма да допусне извънбрачна връзка/да спи с мъж преди брака.
Ясемин губи вяра в любовта и невинността след изневярата, която преживява, и търси бягство от действителност която я наранява,при майка си –тя е пенсионирана учителка, живее в Бодрум. Под властта на гнева и мъката си, Ясемин се отдава на първия срещнат мъж на име Саваш, след което изчезва като Пепеляшка, оставяйки след себе си само едно колие...
Ясемин приема /мисли,че Саваш е барман, е около 30-годишен млад мъж, завършил бизнес администрация в престижния университет Боазичи и защитил магистратура в чужбина. Син на известно и влиятелно семейство от Ван, Саваш още от гимназиалните си години се стреми да е далеч от семейните работи, тъй като не одобробява закостенелите традиции и обичаи. Разбрал за незаконните, черни семейни сделки, Саваш напълно се отдръпва и се стреми да гради живота си по съвременен и законен начин. Семейството му живее в Истанбул, но не е скъсало връзките си с Ван – място със закостенели, архаични нрави.
След катасрофата, при която баща му и по-големият му брат умират, Саваш е принуден да застане начело на семейството си. Опитвайки се да измъкне семейството си от черните сделки и да изгради семейната фирма по нов, модерен, съвременен и законен стил, Саваш ще бъде принуден да се бори с нечистите отношения и престъпни групи, които баща му му оставя в наследство.Изгубилата вяра в любовта, Ясемин се завръща в Истанбул, към работата си в рекламната агенция. Не й е останало нищо друго, освен израстване в кариерата/по добра кариера. Но животът й готви нови изненади.Водещият борба на два фронта/на две места, Саваш е изправен пред още един проблем, произтичащ от изостаналите обичаи – за да се предотвари кръвно отмъщение, той е принуден да се ожени за вдовицата на брат си-Чичек.
Пътищата на Саваш и Ясемин един ден непременно ще се пресекат.




   



   



   





 Сериите с превод може да намерите в:


vbox7
I WANT TO SPEND MY LIFETIME LOVING YOU youtube
WHO IS THE FATHER OF OMER youtube
Fortune youtube
Only You youtube

Клипчета на Stefok :
SAVAS LOVE youtube
Murat Yildirim the best actor  youtube
Murat Yildirim and love  youtube
Yavuz the bad  youtube

Клипчета на Tanya_M :
в youtube ,   dailymotion   и   vbox7

Клипчета на keii:
в youtube ,  vbox    и  dailymotion


   


Тема 1  Тема 2  Тема 3  Тема 4  Тема 5  Тема 6  Тема 7  Тема 8  Тема 9  Тема 10  Тема 11  Тема 12  Тема 13  Тема 14  Тема 15  Тема 16 Тема 17 Тема18  Тема19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30 Тема 31 Тема 32 Тема 33 Тема 34  Тема 35   Тема 36    Тема 37   Тема 38



СВАТБЕНА АГЕНЦИЯ *ЛИНКИТЕ* И САВАШ ЕЪР ЛАЙН ОТВАРЯТ ВРАТИ ЗА ВАС 

“ГОЛО ОРЪЖИЕ  3 1/2”  
 


 Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намалява до желаната височина.

# 1
  • Мнения: 1

ЗДРАВЕЙТЕ, МОМИЧЕТА. ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА.

НАДЯВАМ СЕ ТОВА ДА БЪДЕ ТЕМАТА НА

ПОБЕДИЛАТА ЛЮБОВ


 Надявам се да се чувствате добре в нея и да имате повод да пишете повече за любовта, отколкото за мъките и тежките преживявания на нашите любими герои. Пък и идва празникът на любовта и дано наистина любовта да възтържествува.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
 Благодаря Ви момичета за новата тема  bouquet

# 3
  • Мнения: 13 425
Благодаря на Hiacint за новата тема!   bouquet  bouquet
Но тази тема едва ли ще бъде на "победилата любов"  Confused Мисля, че ни очакват още доста епизоди до финала... надявам се!  Praynig Peace

# 4
  • Мнения: 12 816
Hiacint  БЛАГДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА!
 Прекрасна  е ! Да е изпълнена наистина с любов и усмивки на двамата ни любимци!
А на всички нас приятни мигове!

# 5
  • Мнения: 15
Добър ден дами!  bouquet
Благодарности за новата тема!Прекрасна е!  bouquet  bouquet  bouquet
Да си кажа все пак за Саваш,преди да разглобим Бора на молекули.
Проблемът на Саваш е ,че от самото начало е подложен на непрекъснат натиск и от враговете и от" приятелите" и от семейството си.Кой не извърши предателство спрямо него-с деиствия,думи премълчани истини и "добри намерения"?И той през цялото време се налагаше да спасява,защитава,да се оправдава,доказва и .............каквото там се сетите.Но нямаше миг спокойствие за да погледне случващото  се отстрани и да види нещата през погледа на Ясемин.Твърди,че много я обича,но най-много той я наранява.
Но всеки човек има предел на търпимост и сега е момента Саваш да каже" StopСтига".
Да остави Ясемин да си поеме дъх/но дали Шахи ще я остави на мира/?
Да започне да прилага методите на Явуз.Добре,след като толкова искат Китка да му е жена по документи да си стъпи в стъпката и да им докаже,че ще действа според Ванските традиции.
Дали на Явуз ще му се понрави ,ако изпрати Китка във Ван и той не може да я използва като оръжие  срещу Саваш?
Как ще реагира Шахнур ,ако и забрани да се доближава до Ясемин и Омер? newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy newsm78
Или Ясемин реши,че с брак или не ще живее със Саваш независимо от мнението на околните,стига той да е постоянно с тях и родата да не му диша във врата и да звъни през 5 минути/обикновенно най-очакваните от нас Mr. Green Mr. Green Mr. Green?

Или

# 6
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Здравейте и от мен!
Усещането да влезеш в такава хубава темичка е чудесно. Момичета от балкона, повярвайте, заслужава си. Благодарности за чудесното оформление на входа!
Искам да кажа, че се надявам да не ни представят Саваш вече остарял и все още в ролята на Soldier Of Fortune, но музиката в този клип много ми харесва.   http://vbox7.com/play:7cdb552b&al=1&vid=1849888

# 7
  • Мнения: 15
И да му е за урок друг път като се прави на барман да не се влюбва в първата мацка обърнала четири уискита на екс! Twisted Evil Peace Hug Mr. Green Mr. Green
Очаквам развитие от рода на Шахи или Явуз отвличат Йомер,Яска изпада в ужас,Явуз е наблизо и веднага и се притича на помощ/много му се удава да е на подходящото място в точното време #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire/.Яса да се замисля дали да не се облегне на човек като него срещу Шахнур ,но Ешреф който е новата сянка на Явуз веднага ще светне Саваш и 5-6 серии той ще доказва на Яса,че Явуз е подъл злодей,а не добър приятел.Това до Великден най-рано.
Давайте да почваме Бора!

# 8
  • Мнения: 1 863
   Да поздравя и в новата тема, защото докато се изкажа за добър ден в старата и вие сте скокнали, но няма да си копирам поста. Simple Smile

hiacint, благодаря ти много! Голяма красота си сътворила, особено гифовете, нали съм си по картинки и кадри! Simple Smile

  Дай боже с любов да я напълним, но само ще се повторя от предния ми пост - притеснението ми е в заглавието! Thinking Защо е Любов и Наказание, а не е обратното, да не би до сега да е била любовта и от сега нататък - какво да очакваме, само наказание ли? newsm78 newsm78

# 9
  • Мнения: 9 738
Flowers Four Leaf CloverДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА Flowers Four Leaf Clover

ХИАЦИНТ
адмирации за оформлението
много приятно е с тия многобройни сърчица
нима има нещо по красиво от любовта



ДОБРЕ ДОШЛИ
на
новите съфорумки
радвам се ,че ще прекараме вълнуващи мигове
заедно

БОРА ooooh! Mr. Green
 обича ПАРИ МЪНИ ...отново пари  и отново мъни.....и от време на време ...жени...
Ей това е Бора Naughty Аз мисля ,че Назан след първия сигнал- отношението към Баран,след втория сигнал-ЛЪЖАТА за агенцията,
тя вече проглежда в мъглата на глупостта си Naughty
Може би ще направи още проверки ..и не съм сигурна дали изобщо ще роди това дете, и за това не ми се вярва ,че ще му каже на Бора.Ако не дай си боже реши да го роди - не знам закона какъв е - Бора ако иска да е попечител- ще има права върху наследството и отново ще е облагоделстван Mr. Green #Cussing out








# 10
  • Мнения: 28
ПОЗДРАВИ ЗА НОВАТА ТЕМА ОТ ВИЕНА!

Момичета, вие пишете в такъв вихър, че няма изчитане, а сега няма и време, но ще ви догонвам по малките часове.

ВЯРВАМ, ЧЕ ЩЕ НИ Е ОТНОВО МНОГО ИНТЕРЕСНО, ВЪЛНУВАЩО И ЗАБАВНО И В ТАЗИ ПРЕКРАСНА ТЕМА, КАКТО И В ПРЕДИШНИТЕ!

  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 11
  • Мнения: 8 412
ХИАЦИНТ ти си сътворила едно  вълшебство.Благодаря ти  newsm51
За Бора кво да кажа.Тоя колкото да го биеш все ще му е малко.просто чакам мига в който ще го подхване някой от родата на Назан и ще му счупи мазната муцуна.
На мен ми се върти в главата една друга идея.Ами например ако се окаже,че Назан е бременна ,представете си Бора изведнъж да вземе и да се промени и да се превърне в най-примерния човек и баща на земята.
Като го изгони Наанката в погледа му каточе ли имаше тъга или може и да е било безразличие де да знам newsm78
На новите момичета Добре дошли!!! smile3525 smile3525 smile3525

# 12
  • Мнения: 1 863
boule-neige  , приятна командировка и бързо завръщане, за да си с нас редовно! Ще ни липсваш! Но знам, че винаги с нас! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 13
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Айде и аз в новата тема... Party Party Party Party Party

Хиацинт...Благодаря за прекрасната тема! newsm51  love001 newsm51

# 14
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
   Аз днес явно съм се нагласила да се освобождавам от време на време от работа и да съм от време на време музикален оформител на темата. Стига вкусовете ми и вълната на която съм настроена да харесва и на вас. Ако кажете „недей” – веднага ще спра.
   Това, което ви пускам тук е с много лош образ, но е любимо парче от моята младост. А пък се появи и заседна днес в главата ми.

http://vbox7.com/play:f414aabb&al=1&vid=1290878

Общи условия

Активация на акаунт