Строеж-къде, как колко? Тема за взаимопомощ-20

  • 57 045
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 255
Колкото и мечтите ни за нов дом да са :
....на пръв поглед невъзможни .....сигурно дръзки ........малко невероятни ......а може би романтични .....или пък леко чудати .....за някои може би остаряли ...... а според други като детска игра

Пожелавам на всички от сърце да имат много сили, здрав разум, яки нерви, много търпение и най-вече надежда и да не се отказват от мечтата си за своя дом, сигурна съм, че всеки от нас рано или късно ще успее  Peace
Късмет !


Темите дотук

1   2   3    4   5    6    7   8   9   10    11    12    13    14    15    16    17    18    19


Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 14:10 от *2K*

# 1
  • Мнения: 1 020
Благодаря ти за новата тема   bouquet

# 2
  • Мнения: 637
Страхотно оформление Heart Eyes Чудя се коя от къщите ще ми пасне най-добре  Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 255
Страхотно оформление Heart Eyes Чудя се коя от къщите ще ми пасне най-добре  Hug  bouquet
за мен ти си в романтичния вариант   Hug

# 4
  • Мнения: 15 619
Искам да ви държа под око...  Blush

# 5
  • Банкя
  • Мнения: 823
Здравейте в новата тема! Grinning

*2K* Благодаря за новата тема и старанието в оформлението й! Hug

Присъединявам към пожеланията за много желание, търпение и пари за строежа на бъдещия ви дом! Успех! Heart Eyes
И като за добро начало на темата да се похваля - днес най-накрая подписахме договора за делба на парцела newsm44
и със съпруга ми сме горди собственици на самостоятелно УПИ (малко повече от 1 година след самата покупка).
Другата седмица, когато излезат вписванията, ще пуснем за виза и тръгваме по известния на всички ви дълъг път на бюрократщината... Wink

ПС: Elichka_mama Благодаря за игликите!
Grinning

# 6
  • Мнения: 2 590
Само един бърз запис.  bouquet
Зациклили сме за сега, но не спирам да си мечтая.
А и малко да се сафирясаме след появата на новия член в семейството Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 255
Aкси ЧЕСТИТО   bouquet дано от тук на сетне да ви върви всичко по-леко  Praynig
Бенджолина Чсстито и на теб ...но за по-голямото богатство  Peace а мечтите няма да ни избягат, зациклили или не  Rolling Eyes ще се преборим накрая  Praynig

# 8
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Дай Боже!!!
*2K* прекрасно си уформила темичката ни   bouquet

# 9
  • Банкя
  • Мнения: 823
*2K* Благодаря! Hug
Поради затишието тук и дългия болничен, в който бях, пак препрочитах старите теми. Mr. Green Малко като стари вестници и списания да четеш или стар сериал да гледаш. Sunglasses
Та да те питам - вие взехте разрешение за строежа на оградата, но успяхте ли поне да нея да направите? Wink
Помниш ли, какви проекти внасяхте за оградата - архитектура, конструкция, може би и ПБЗ? Thinking

# 10
  • Мнения: 202
Влюбих се в къщата за романтици / тази, която е сред зеленина в планината/  Heart Eyes
Благодаря за новата тема   bouquet

# 11
  • Мнения: 377
Да се запиша, да не изтърва нещо  Grinning
И да се похваля, вчера получихме съобщение вече по пощата за акт за узаконяване на съществуващата част, по късно ще я покажа.  А иначе, вече действаме по обекта, от вчера има работници на строежа и бавно и славно работим.  Simple Smile

Акси, не знам в София дали е така, но тук изискват всички документи като при строеж на къща. Ние в момента сме подали за ПУП ПР (каквото и да значи това), също така се съгласува и с ЕОН и ВИК, дали не преминават техни трасета под нея. Малко лаишки го пиша, защото аз не се занимавам с това, а мъжа ми и питам него за тези неща Simple Smile

Благодаря на 2К за новата тема и оформлението   bouquet

# 12
  • Мнения: 23
  bouquet и аз се записвам

# 13
  • Мнения: 9 483
Нали нямате нищо против и моето присъствие, макар и да не строя Blush..пък знае ли човек един ден   Rolling EyesPraynig
Желая ви най-искрено успех във всяко начинание..от мисля 5-6 теми (може би са повече) ви чета, и виждам с какви трудности се сблъсквате..дано са по-малко за вбъдеще..пък ако може и без хич Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
запис   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт