7-ми клас - УСПЕХЪТ НАБЛИЖАВА

  • 26 821
  • 734
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 86
Лелееее, колко сте изписали, не мога да събера сили да ви изчета! Wink
Моето хлапе приключи скоропостижно, чак ми изкара акъла къмто 11 и малко и забегна на кино (или де да знам къде с приятели)! Единствено го вълнуваше въпросът "нали Алеко не е роден в София"! Не искам нито да гледам теста, нито да сверявам отговори - каквото е свършил, ще разберем на 10-ти! ...

В Свищов е, и аз малко се обърках на тоя въпрос

# 496
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Уф, не знам какво да кажа!
 След репликата :" Супер лесен тест "- 4 грешки  Crazy. По 25 въпрос е писал доста от думите!
 За текста каза , че му е бил лесен, запомнил бил всичко и разбрал . Ще видим!
 Радвам се за добрите постижения на дечицата.   bouquet

# 497
  • София
  • Мнения: 4 349
След всичките комантари май децата са се справили ЧУДЕСНО! Поздравления! Толкова малко грешки! Браво!

# 498
  • Мнения: 644
Даа, и моята каза, че било лесно. Знаеше си една грешка, за която се сетила, но вече я била отбелязала и не можела да поправя, после още една от недоглеждане, за която се ядоса... дано не се окаже, че има и още  Mr. Green
А разказът ми е супер любим, съответно на нея също и е познат, някой накога и го е чел, не помни кога... Grinning, но е наясно, че колкото и да е чудесен текстът е труден за преразказ и очаква да има пропуски.

# 499
  • дълбоката провинция
  • Мнения: 578
в една от стаите (за другите нямам информация), текстът за втори модул не е бил раздаден на децата, не са разбрали, че "Човек" е с главна буква

на кого да се оплаквам и има ли смисъл?...

# 500
  • Мнения: 226
Здравейте , мами! Мина първия тур! Децата са се справили! Браво!
Моят син е отговорил грешно на 4ти въпрос - отбелязал е "Г", но да ви кажа като четох въпроса и аз бих се объркала. Кажете вашето мнение? - "А" или "Г" и защо:-)

# 501
  • Мнения: 413
Здравейте , мами! Мина първия тур! Децата са се справили! Браво!
Моят син е отговорил грешно на 4ти въпрос - отбелязал е "Г", но да ви кажа като четох въпроса и аз бих се объркала. Кажете вашето мнение? - "А" или "Г" и защо:-)

Конкурсът не е национален, а международен  Peace

Т.е. отговорът е А

# 502
  • Мнения: 38
Децата са учили и са се справили всеки според силите си. Теста им се стори лесен, но все пак има няколко препъни камъчета по него. А относно текста, само привидно изглежда лесен. Късмет на всички и успех с изпита по математика в понеделник.

# 503
# 504
# 505
  • Мнения: 40 920
Здравейте , мами! Мина първия тур! Децата са се справили! Браво!
Моят син е отговорил грешно на 4ти въпрос - отбелязал е "Г", но да ви кажа като четох въпроса и аз бих се объркала. Кажете вашето мнение? - "А" или "Г" и защо:-)

В "Г" се говори за НАЦИОНАЛЕН конкурс...

# 506
# 507
  • Мнения: 8 805
в една от стаите (за другите нямам информация), текстът за втори модул не е бил раздаден на децата, не са разбрали, че "Човек" е с главна буква

на кого да се оплаквам и има ли смисъл?...

Аууу, страшно са ги ощетили! #Cussing out Как така да не им го раздадат, какво са правили в тези 15 мин., когато текстът стои при тях и го четат? Crazy Трябва да има оплакване в РИО, но едва ли децата ще спечелят от това....Но защо никое дете не се е обадило и да пита за текста, защо не са го поискали? newsm78 Shocked

# 508
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
в една от стаите (за другите нямам информация), текстът за втори модул не е бил раздаден на децата, не са разбрали, че "Човек" е с главна буква

Е, моят като е имал текста , да не мислиш, че го е написал с главна буква  Crazy. Прочел го е само веднъж , и после си е блял  Crazy!

# 509
  • Мнения: 7 263
в една от стаите (за другите нямам информация), текстът за втори модул не е бил раздаден на децата, не са разбрали, че "Човек" е с главна буква

на кого да се оплаквам и има ли смисъл?...

Аууу, страшно са ги ощетили! #Cussing out Как така да не им го раздадат, какво са правили в тези 15 мин., когато текстът стои при тях и го четат? Crazy Трябва да има оплакване в РИО, но едва ли децата ще спечелят от това....Но защо никое дете не се е обадило и да пита за текста, защо не са го поискали? newsm78 Shocked

Защото са деца!
И винаги има полза от оплакванията!

Общи условия

Активация на акаунт