Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - трета част

  • 19 725
  • 732
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 712




party006   261uu   party006 Времето минава, а ние все лежим,
но знаем, че до заветния край ще издържим!
Коремчета растат и бебчета потупват,
а ние все ги мислим "Как ли те се чувстват?".
Но милите душички са златни и добрички,
страховете на майките си те ще пренебрегнат,
до девети месец вътре ще стоят, без да се напрегнат...
Ще слушкат и ще ритат, ще растат,
за да могат живи и здрави накрая да се родят!
А ние ще стискаме и дружно ще броим,
но едно е ясно - до заветния край ще издържим!!!   party006   261uu   party006



Тук има ред и всеки да спазва своя! Не се разрешава никакво изпреварване!  Naughty




preggo С пожелание всички лежащи бременни коремчета да бъдат спокойни, бъдещите майки да бъдат търпеливи и всички бебчета да кротуват на топличко и да си дочакат термина!   ylinfant




 
newsm18 Ето ни и нас:  newsm18

zaza838 - Успя!  newsm30
krasi
maiak
dune - термин 05.08.2011г.  stork-boy
keral - термин 03.09.2011г.  stork-boy
Koketka_majoretka - термин 05.09.2011г.  stork-boy  
Q-T - термин 05.09.2011г.  stork-girl
slavka70 - термин 11.09.2011г.  stork-girl  
Nadelina - термин 12.09.2011г.  stork-girl
val to
ivana8444
diana val4eva - термин 26.09.2011г.  stork-boy  
Hariela - термин 03.10.2011г.  stork-girl
ники756 - термин 19.10.2011г.  stork-boy
motoneti - термин 12.11.2011г.  stork-boy  
alex2011 - термин 17.11.2011г.  stork-boy  stork-boy
Miilla - термин 01.12.2011г.  stork-boy  
Vagabond




Нашето албумче:

Потребител: lejanki
Парола: попитай Hariela




Нашите предишни теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=578649.0 - първа част
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=587144.0 - втора част


Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 19:15 от Hariela

# 1
# 2
  • Мнения: 1 868
Хари страхотна темичка, много ти благодаря HugА това стихче в началото сама ли го съчини, ще излезнеш някоя поетеса Laughing
Зази бебчо е направо разкошен, да ви е жив и здрав и само радост да ви носи  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 18:21 от motoneti

# 3
  • Мнения: 644
Хоп троп - в новата тема  Hug

Мисля, предвид появата на новия човек, няма как да дадем едно по - добро начало на новата ни тема  Praynig Hug

Нека на всички ни е на късмет и дай боже, един ден разговорите ни да се въртят около наакани дупета  Praynig

Хари, чудесно оформление   bouquet Много ме затрогна стихчето  Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 741
Цоп и аз в новата тема! Simple Smile Хари, благодаря ти!   bouquet HugА стихотворението е прекрасно и много ме развълнува! То ще е нашата мантра!

аз докато напиша предния отговор и то вече има нова тема! ще го постна пак Simple Smile
Момичета, много ви благодаря!   bouquet Толкова ви обичам!  lovekiss Аз някой път не смея дори да се зарадвам за на добри новини, но на вас ги споделям с чисто сърце!   bouquet
Всички ще успеем и ще гушнем малките буби като им дойде ред да излизат! Hug Hug Hug

Мила, много добра идея мъжете да им направим темичка на мъжете ни.  hahaha Мисля, че и на нас ще ни е доста интересно да четем там.  Mr. Green

Кокетка, значи не съм само аз тЪквЪз срамежлива.  Embarassed Mr. Green А твоят мъж ще го сложим админ на темата на татковците, че явно е най-компетентен щом толкова разпитва.  Wink Hug

Зази, ПРЕКРАСЕН е малкият мъж! Много ме умилиха тези снимки!  Hug Hug Hug Да ти е жив и здрав! С такова късметче като Иво, на всички ще ни е на късмет! Wink

# 5
  • Мнения: 1 100
Зазиии, прекрасен е, прекрасен!! Толкова е хубав!  Grinning Желая ви много щастие, наслаждавйте се на малкото си съкровище Heart Eyes


Q-T, толкова хубави новини и около теб, какво настроение се разлива от думите ти, много, много се радвам!! Hug Само така и занапред!

Хари  bouquet

За всички дами Hug  bouquet

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Даа, стихчето аз го съчиних.  Grinning Просто понякога, когато нещо много ме вълнува, ме избива на поезия ...  Joy  Joy Радвам се, че ви харесва.  Grinning

Видях го Ивчо, видях гооо...  Laughing  Laughing Разкошен е, Зази!!!  Hug  Hug  Hug

# 7
  • Мнения: 453
Аз искам да благодаря на всички ви за стиснатите палчета. Не знам вече на коя лаборатория трябва да се вярва и на коя не. Аз само знам,че в лабораторията на Тошкина в Бургас няма да стъпя повече никога и то не само заради резултата, а заради непрофесионализма им по отношение на организация, време за получаване на резултати, начин и т.н.
Много се радвам за хубавите новини от Q-T Simple Smile

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Керал,искаше ми се да те питам в коя лаборатория ходиш,но не посмях.Аз също не съм доволна от тази лаборатория,там се изключително груби. Правих изследвания на Ванко и от тогава не съм стъпила там.Не исках предварително да ти влияя.
Хариелка,страхотна тема,мила! Голяма красота! Стихчето и мен ме разплака,много е трогателно.Понеже ме пита,Ванко е добре.Реагира остро на реимунизация,даже лекарката не очакваше такава реакция,но сега всичко е наред.Беше писала,че Софи има детска количка с бебе.Когато изляза навън се просълзявам като видя такова момиченце.Мисля,че в гените на жените е закодиран майчинския инстинкт.Моите само бръмчаха и чупеха.Нямам търпение да си гушна малката лигла.Чао за сега,ще подишам чист въздух!       


# 9
  • Варна
  • Мнения: 729
Хари - чудесен стих и аз се разчувствах, благодаря ти   bouquet  

Видях талисманчето ни, пускаме новата тема, Зази си е вкъщи, бебчо Иво е разкошен,ами всичко това означава само едно - предстоят  ни много хубави неща, вярвам го то все сърце Hug Hug Hug

Q-T , Koketka - ами татковците наистина големи спецове са станали Simple Smile Аз като изпадна в истерия и се чудя това контракция ли е или не, ме поглеждат от половин метър и с вещ поглед ми се отговавя "да" или "не" - защото вече само по формата на корема ми познавал, нямало нужда от пипане Wink))))))

# 10
  • Мнения: 144
И аз да се разпиша в новата тема.Хари благодаря за чудесното оформление.

Заза, видях малкия Иво.Страхотен сладур.Още веднъж ти пожелавам само радост да ви носи новия член на семейството.

Q-T, много се зарадвах на положителният ти пост.Вие с Кокетка може вече да си отдъхнете малко.Но мисля,че ще си изкарате до термин.

Честит понеделник на празнуващите.

# 11
  • Мнения: 1 056
Зази ,страхотно момченце е Ивчо HugАма на мен ми се струва ,че е  големичък или аз нещо не разбирам от бебоци LaughingГолям сладурко Heart Eyes
Хари, ти ме изумяваш  HugБлагодаря ти за разкошната темичка и готиното стихче  bouquet
Q-T,е това се казва новина  LaughingМадамата расте и хубавее,ама и дебелее мамината сладка фръцла Laughing
А за алтернативния секс,мъжо ми  каза,че ще дочака Гого да се роди и питка да направя за него та тогава #CrazyТо това е около Димитровден hahaha hahaha
Мислех си вчера ,че малко мъже биха се съгласили да живеят с такива мами като нас.То аз не се търпя ,а той как ли ме търпи hahaha
Тази сутрин ми мина една мисъл през малкия мозък Mr. GreenКак ли трябва да се казва темичката ни след появата на всичките ни дечица Laughing
Едно ми е развалнувано .Този понеделник е много вълнуващ Имаме си бебчо, мами с нови седмици,нова темичка ,прекрасни позитивни новини и дай Боже все така до края  Hug Heart Eyes
Всички сте ми много свидни и мили Hug

# 12
  • Мнения: 172
Заза,честито!  bouquet Да е жив и здрав малкият юнак и много да ви радва! Hug

# 13
  • Мнения: 644
Диди, днес мъжо ми звъни през деня по някое време и ме пита как съм, аз почнах веднага да се оплаквам, че нещо имам контракции и си лежа и той ми вика айде да минават още два месеца да раждаш, че вече... и аз, без да дочакам, казвам - ти е писнало от мен, а той милия вика, не бе, че само се притеснявам и не знам какво да направя  Laughing
Наистина са ни много търпеливи мъжете, остави ти секса, ами какво е девет месеца да съпреживяваш всяка една тревога и неразположение и да се чувстваш абсолютно безсилен  Sad
В тая връзка, не знам дали помниш, в отчетната се беше появил един татко, който разказваше за съседа му, който не бил правил секс не-знам-си-колко-време с жена си, току що родила, щото тя не му пускала  Whistling и се заричаше, че ако му се случи, щял да скъса синджира, та явно си има мъже със слаби ангели  #2gunfire Ей, направо ми идеше да го удуша, кой знае жена му какво преживява, обаче той ако не си получи секса, ще къса синджири  #2gunfire

И аз днес си мислех как ли ще се казва темата ни след раждането, даже тръгнах да пиша някакво заглавие, но не ми се стори удачно  Mr. Green Мисля, че Хари ще се справи чудесно с тази задача  Hug

Наде, радвам се, че се разписа  Hug Как сте вие?

Ники, май няма шанс да си отдъхнем  ooooh! И аз си казвах да мина 28 г.с., пък после каквото - такова. Обаче сега пак се притеснявам и се радвам на всеки изминал ден, то при всички ни е така, де  Simple Smile

И накрая да ви се оплача - открих си няколко малки стрии по едната гърда  smile3516

# 14
  • Мнения: 1 056
Кокетка,понякога такива крайни изказвания като на този мъж,са ме напушвали на смях.Щом като си мисли първо с долната глава ,а не с горната ,направи сметка колко ще му пука за отговорност и добър родител.За него е важно егоистично да си задоволи нагона,ама това,че жена му може да получи някоя контракция по гадна и от това да загуби бебето не го е еня.То на такива мъже все жените им криви Twisted EvilНо паметта,не ме лъже и не му остана длъжна,беше го скастрила много готино LaughingХората са казали с адвокат не се спори  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт