Майкъл Джексън - Love live forever

  • 58 979
  • 748
  •   1
Отговори
  • Норвегия
  • Мнения: 115

LOVE LIVE FOREVER



 
Почитатели на Майкъл Джаксън
Почитатели на Майкъл Джексън 2 - You Are Not Alone
Почитатели на Майкъл Джексън 3 - THIS IS IT
Почитатели на Майкъл Джексън 4 - SMILE
Почитатели на Майкъл Джаксън 5 - REMEMBER THE TIME
Почитатели на Майкъл Джаксън 6 - BAD and DANGEROUS
Почитатели на Майкъл Джаксън 7 - HEAL THE WORLD
Почитатели на Майкъл Джексън 8 - KEEP THE FAITH
Почитатели на Майкъл Джексън 9 - The Life Of The Party
Почитатели на Майкъл Джексън 10 - ANOTHER PART OF ME
Почитатели на Майкъл Джексън 11 - ONE DAY IN YOUR LIFE
Почитатели на Майкъл Джексън 12 - HUMAN NATURE
Почитатели на Майкъл Джексън 13 - I JUST CAN`T STOP LOVING YOU
Почитатели на Майкъл Джексън 14 - THIS IS ... THE FINAL CURTAIN CALL
Почитатели на Майкъл Джексън 15 - Man In The Mirror
Почитатели на Майкъл Джексън 16 - SAY, SAY, SAY....
Почитатели на Майкъл Джексън 17 - BEAT IT
Почитатели на Майкъл Джексън 18 - THE LOST CHILDREN
Почитатели на Майкъл Джаксън 19 - THE WAY YOU MAKE ME FEEL
Почитатели на Майкъл Джаксън 20 - GIVE LOVE ON CHRISTMAS DAY
Почитатели на Майкъл Джаксън 21 - HISTORY
Почитатели на Майкъл Джаксън 22 - DEAR MICHAEL...
Майкъл Джаксън - BLACK OR WHITE- отворена тема
Майкъл Джексън----DIRTY--SEXY--BABY----всички фенове сме отново тук
Майкъл Джаксън - Leave me alone / Оставете ме на мира
Майкъл Джаксън - Thriller / Трилър
Майкъл Джаксън - I`ll Be There / Ще бъда там...

# 1
  • София
  • Мнения: 331

Благодаря ти, Bittersweet  Hug  Hug  Hug   bouquet

# 2
  • Мнения: 77
  bouquet  bouquet  Bittersweet !

# 3
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Моля ви, няма за какво.

Бърсах, трих и се забавих допълнително докато формулирам заглавието - тръгнах с идеята да го обвържа с изминалите две пусти и много тъжни години, но в крайна сметка реших да не го правя. Затова оставих това заглавие.
Неминуемо всеки от нас завинаги ще помни обстоятелствата, при които го е застигнала черната новина, аз я научих първо от форума и то в съвсем друга тема. Затова, макар и да не пиша активно, ви следя тайно, всички тези теми по-горе, емоции, малки войни, сълзи от мъка и умиление просто ме белязаха. За мен цялата тази любов, която ще живее вечно, не се нуждае от маркиране и отбелязване по специален начин на 25-ти, предпочитам да "празнувам" рождения му ден, да отбелязвам момента, в който Господ е избрал да ни го изпрати. А това, че сме целунати от съдбата да живеем в една епоха с него е факт, за който винаги ще съм благодарна.

# 4
  • BG
  • Мнения: 2 458

Bittersweet , благодаря ти!

Трудно изслушах песента до края. Захапа ме за гърлото. Cry



# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Bittersweet,  newsm74

# 6
  • Мнения: 19
 Благодаря за темата Bittersweet  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 331

Bittersweet, много добро решение за темата!

Статията на Джо Вогел за Earth Song ще излезе на 25.06. тук http://www.huffingtonpost.com/ , според http://www.mj-777.com/?p=8322. Има и други неща тук, набързо прочетох и за петицията - нека я подпишем.

Приятен ден на всички!

# 8
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Чудесна преработка на тази нежна балада. Обичам саксофон вмъквания, както и в любимата ми Behind The Mask.
Чудесно заглавие на тази тема обхващаща датата 25 юни. Мда и аз неминуемо ще си спомя как, кога и как реагирах , когато чух .........
Чакам да видя , какво ще напише Вогел. Засега пише добре.

# 9
  • Мнения: 0
Кои са най-великите изпълнители за всички времена

 
22 юни 2011


   


Майкъл Джексън беше обявен за най-великия изпълнител на всички времена в ново допитване на сайта Nme.com дни преди втората годишнина от смъртта му.

Изпълнителят на хита "Трилър" почина на 25 юни 2009 г. вследствие на сърдечна недостатъчност заради приемането на свръхдоза от обезболяващото Пропофол. На второ място остана фронтменът на "Куин" Фреди Меркюри, следван от Елвис Пресли.

Аксел Роуз от Гънс енд Роузес е на четвърто място, а на пето остана Джон Ленън.

В топ 10 попадат още Дейвид Бауи, Робърт Плант, Пол Макартни, Стиви Уондър и Арета Франклин.


Bittersweet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 331




Доколкото разбрах снимката е от книгата на Ла Тоя, а за датата и събитието си пише.

# 11
  • Мнения: 522
И аз благодаря за новата тема   bouquet.
Искам да попитам някой от тук ще посети ли концерта в Пловдив?Ще ми е приятно да се запознаем.
И знаете ли по какъв повод е направил тази песен(от предната тема) Крис Браун,и доколко е позволено това?

# 12
  • BG
  • Мнения: 2 458
Гита, ето инфото за Крис. От един сайт е, който е защитен и не мога да пусна линк, затова копирам.
Впрочим, чувала съм поне още  2-3 песни, в които звучи Human nature,
но едва ли като тази са направени от обич и с обич...

Крис Браун с нов клип, вдъхновен от Майкъл Джексън
 
С четвъртия сингъл от четвъртия си студиен албум - F.A.M.E. - Крис Браун засвидетелства почитта си към покойния Майкъл Джексън (Michael Jackson), чийто хит от 1983 г. Human Nature е в основата на She Ain't You.
Парчето се завъртя в американския радиоефир около десетина дни след рилийза на F.A.M.E. в средата на март и достигна до 13-то място в класацията Hot R&B/Hip Hop Songs, въпреки че не е издавано на дигитален или твърд носител.
Режисьор на видеото към него е Колин Тили (Look At Me Now, Deuces, No Bullshit), а стилистиката му е издържана в духа на 80-те години – самият Крис Браун е облечен в бял костюм с черна риза и шапка, подобни на тези, с които е Майкъл Джексън в Smooth Criminal.
Клипът започва с посвещение към Джако, в което 22-годишният изпълнител, чиято кариера бе пред провал преди две години след скандала между него и бившата му приятелка Риана (Rihanna), го определя като своето "най-голямо вдъхновение". В подкрепа на това признание е и хореографията на Крис Браун и денс групата му, заимстваща някои от най-емблематичните движения и стъпки на Края на попа.



Последна редакция: ср, 22 юни 2011, 21:52 от Benisima

# 13
  • BG
  • Мнения: 2 458


Кои са най-великите изпълнители за всички времена

 

Само допълвам.

1. Майкъл Джексън
2. Фреди Меркюри
3. Елвис Пресли
4. Аксел Роуз
5. Джон Ленън
6. Дейвид Боуи
7. Робърт Плант
8. Пол Маккартни
9. Стиви Уондър
10. Арета Франклин
11. Мат Белами
12. Рей Чарлс
13. Джим Морисън
14. Боб Марли
15. Елтън Джон
16. Кърт Кобейн
17. Стивън Тайлър
18. Мик Джагър
19. Марвин Гей
20. Тина Търнър

# 14
  • Мнения: 2
Gita ,аз имам намерение да отида ...дано нещо не се обърка.Ще бъда с бяла блузка със силуета на Майкъл и надпис.Миналата година ако си идвала на събирането пред пощата в Пловдив сигурно се познаваме. Heart Eyes
Приканвам и другите момичета от града да дойдат Hug Hug Hug Hug.Сигурна съм ,че ще бъде страхотно! Grinning Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт