От Франция до България - превоз на покупките ни (14)

  • 50 518
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 215
Някой получи ли мейл от Франсето за пристигнали пратки?

# 721
  • Мнения: 11 607
С подаръци са да. Проверих, че 3 са експедитирани на 06.07, и поне те си мислих че ще са в тоя курс, но...... както и да е. Нямам спешни работи. Тъпото е, че ако са в тоя курс, не мога да си ги взема в неделя, а сам днес. Ще почакам още малко да видя ще се промнят ли те и ако да ще им звъня да ходя да си ги взема днес  Rolling Eyes

По мои скромни наблюдения - пътуват 4 работни дни....Според мен са пристигнали на 11.07. на адрес......Но дано бъда опровергана Peace......

Някой получи ли мейл от Франсето за пристигнали пратки?

Имейл, когато бъдат изпратени......Рано е днес, по всяка вероятност в понеделник, освен ако не си от Русе.....

# 722
  • Мнения: 211
Аз пък току що пуснах една поръчка до френски адрес и една до България (върза се добре с кода за втори продукт за 1 евро), та ще имам база за сравнение... Laughing
Ако Франсето ми доставят нещата преди ДЧЛ, шапка ще им сваля... : bowuu

# 723
  • Мнения: 23
Дошъл ли е курса на Франсето,че говорите за имейли

# 724
  • Мнения: 11 607
Дошъл ли е курса на Франсето,че говорите за имейли

Дошъл е.

# 725
  • София
  • Мнения: 35 325
Заповядайте в новата тема

# 726
  • Мнения: 3 598
Някой получи ли мейл от Франсето за пристигнали пратки?

Имейл, когато бъдат изпратени......Рано е днес, по всяка вероятност в понеделник, освен ако не си от Русе.....

Бихте ли ми обяснили как работят, защо имейли чак след като бъдат изпратени? Аз искам да получа с български пощи, а да заплатя по банков път. - "с Български пощи  -  Доставката от Франция до България, заедно с пощенските разходи до Вашия град, можете да заплатите с банков, паричен или пощенски превод по сметката ни"
Логично е плащането да стане преди да са ми изпратили пратката, а всичките неща да се предхождат от имейл. Нещо не разбирам как работят  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт