Италия, тема 126

  • 24 781
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Milano
  • Мнения: 3 688
Фейам, ама и ти ли си падаш клюкарка Joy(в добрия смисъл, любопитна имам впредвид)?

Тези гривни4ки, които показа Лени са плъзнали навсякъде.

Да уто4ня, когато говорих, 4е работодателя си прибира пе4албата, нямах предвид естествено теб.
В слу4ая визирах мъжа ми, който си скъсва г..а от работа, за да не види и 1 евро премия (на колегата му при иск за увели4ение на заплатата беше отговорено: Тва да не ти е мултинационале, и той се махна). Понякога ми се струва, 4е искат да видят докъде може да достигнат 4овешките възможности.

А зета на собственика, който му е пряк шеф, всеки месец си ходи по 10 дена насам-натам, Хондурас, Мексико, Корсика, Лондон и т.н. В заведенията(нощните) оставя хилядарки да опипва танцьорките на лап денс по приветата, плащайки с карта на фирмата, а глупаците да се бъхтят.

Естествено се радваме, 4е има работа (дай боже и занапред), но поне малко стимулирай тези работници.

# 736
  • Мнения: 5 710
не може, извън корпорациите няма живот

# 737
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Ами къде, в интернет, естествено (да живеят технологиите!) Laughing Разбира се, не хукнах веднага към Италия, имахме посещения "на разменни начала" с опознавателна цел, все пак връзката ни е от почти 4 години


ти си истински разумна дама  Laughing
аз след 11 месеца познанство и 30-40 дена съвкупно заедно, турИх подписа  ooooh!

Реджина, не съм бе, честна пионерска  Rolling Eyes
тази вечер ми е такова настроението... та тиии... значи, къде, кога и как?  Thinking Laughing

# 738
  • Мнения: 87
ти си истински разумна дама  Laughing
аз след 11 месеца познанство и 30-40 дена съвкупно заедно, турИх подписа  ooooh!
Реджина, не съм бе, честна пионерска  Rolling Eyes
тази вечер ми е такова настроението... та тиии... значи, къде, кога и как?  Thinking Laughing

Нали?  Laughing Обаче истината е, че имахме някои обективни спънки за преодоляване, визирам световната икономическа криза, която вероятно е била предизвикана от промяната в семейния ми статус, щото направо като причина и следствие се случиха. Не че сега е розово положението, но (както бях споменала преди няколко страници по друг повод) чакането на обстоятелствата не ти ги гарантира. И скочИх  Laughing

Аз първия път турих подписа след около горе-долу толкова, но на мен не ми се получи на първо четене.  Whistling

# 739
  • UK
  • Мнения: 1 923


тази вечер ми е такова настроението... та тиии... значи, къде, кога и как?  Thinking Laughing


наострила съм уши и аз, наслушалият ми се на глупости слух чака подробности!!! Mr. Green

feiam, па много ербап си била с тия подписи Joy

# 740
  • Мнения: 87
Фейам, ама и ти ли си падаш клюкарка Joy(в добрия смисъл, любопитна имам впредвид)?

Реджина, не съм бе, честна пионерска  Rolling Eyes
тази вечер ми е такова настроението... та тиии... значи, къде, кога и как?  Thinking Laughing

regina, и аз съм малко любо... знателна тази вечер  Flutter Joy

# 741
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124


feiam, па много ербап си била с тия подписи Joy


Ljoli, ми колко да ми е бил акъла на 20?  Banghead
я сега да си пробва да ме излъже някой, 4-те години на calatea ще ги сънува просто  Joy

май ни трябва нова тема  Shocked
греша ли, или последните 3 ги изписахме за отрицателно време?  newsm78

# 742
  • Мнения: 5 710
Това, което е от тънък силикон и аз бих го носила, ако имитира татуировка
И от тези плетенките ще си купя, да не остана назад.

Ние се запознахме авг. 2004 и се оженихме февр 2006.
Дамиано искаше тутакси да идва, но аз септ бях в една командировка, та на 7 октомври се срещнахме. Натам  Heart Eyes

# 743
  • Milano
  • Мнения: 3 688
Брей, Фей, да не повярваш, такава авантюристка hahaha

Ша ви отговоря, като отворите нова тема, така 4е побързайте, дзабетте.

# 744
  • Мнения: 5 710
аз ще отворя след малко ( щото явно няма доброволци). много сте 'такива', значи

# 745

Общи условия

Активация на акаунт