Гримиране - идеи, продукти и предизвикателства - 10

  • 51 624
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • Перник
  • Мнения: 195
Аз точно се чудех между тази на АртДеко и на Манхатън и сега ми изскочи и тази...и въобще съм в чуденка  Flutter

# 751
  • Мнения: 54
Аз точно се чудех между тази на АртДеко и на Манхатън и сега ми изскочи и тази...и въобще съм в чуденка  Flutter
Манхатън-а е хубава, но консистенцията е много странно. Не пречи да се нанася лесно и безпроблемно, но има какво да се желае. Иначе цветовете са наситени, и дълготрайни. Отпиши я нея, все пак.  Wink

# 752
  • София
  • Мнения: 9 477
Ето го моя шантав грим днес:
Скрит текст:
veselina_s_p, не знам за шантавия цвят, няма да вземам отношение по него Mr. Green, но линията е направена перфектно и за мен това е първият ти грим като по учебник! Много сполучиливо! Hug

# 753
  • Мнения: 616
Само един глас ли мога да дам в анкетата?

Да  Wink

3 пъти още докато правех анкетата задавах възможност за до 3 гласа и все ми ги нулира като запазя,сега пак пробвах да редактирам и не става, не знам защо, евентуално мод ако може да пипне.


Като гледам вървим към "бронзиране" и "божественост"  Heart Eyes

Аз като казах грим за тен изобщо нямах предвид бронзиране, но Мис Нели го предложи под това име и то взе че се хареса.  Laughing

И аз нямах предвид бронзиране, а логика - каза тен, тена е бронзов, бронзово какво, айде ббогиня на онази серия на ЕЛ. То който си има тен няма защо даа се брознира, ще видим как ще се интерпретира де.

Много лошо така като има толкова много опции за гласуване. Гласовете са се пръснали по всички предложения.

Затова още от началото на предизвикателствата се опитвам да огранича предложенията до 5, но на практика става трудно без да има някой засегнат. За това предизвикателство ги оставих, че се събраха много  бързо и да се види защо се опитвам да ги намаля, за следващото ще трябва да се помисли още малко как да се направи  точно този момент.

Нова тема ще мога да пусна оформена след 1 час, или мод да ни остави да си пишем в тази дотогава, или някой да пусне нова, а аз на ЛС ще пратя нужните корекции по-късно за 1ви пост. И трябва и анкетата да пренесе.
 

# 754
  • София
  • Мнения: 9 477
Нова тема ще мога да пусна оформена след 1 час, или мод да ни остави да си пишем в тази дотогава, ...
ще ви остави, ще ви остави.  Peace

# 755
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Нещо, което на мен лично ми беше интересно.
http://www.youtube.com/watch?v=Zs1UhU26E5k&feature=related...

Наистина много интересно...

Сори, че нахълтвам така в темата...чета понякога и ми е интересна  Embarassed

# 756
  • Перник
  • Мнения: 195
Манхатън-а е хубава, но консистенцията е много странно. Не пречи да се нанася лесно и безпроблемно, но има какво да се желае. Иначе цветовете са наситени, и дълготрайни. Отпиши я нея, все пак.  Wink
Слушам и изпълнявам  Party Значи остава да се почудя между АртДеко-то и тази на Гош...евентуално ,ако все пак някой се включи с отзиви за стикчето,ще съм благодарна   bouquet

# 757
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Само един глас ли мога да дам в анкетата?

Да  Wink

3 пъти още докато правех анкетата задавах възможност за до 3 гласа и все ми ги нулира като запазя,сега пак пробвах да редактирам и не става, не знам защо, евентуално мод ако може да пипне.

....

и аз като съм правила анкети - при редакция - това не може да се променя  Peace може да се промени например правото за корекция на гласа ...

# 758
  • Перник
  • Мнения: 195
А тези имате ли представа от къде могат да се купят?  Heart Eyes
 Направо не искам да ви показвам сайта им  Crazy http://www.barrym.com/products/eyes/pencils.html

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 15:01 от malvinka88

# 759
  • Мнения: 31 191
Лилави червила мнооого харесвам. Хероин на МАК е просто убийствено и отива почти на всеки  Heart Eyes Crazy но си трябва смелост за да го носиш.
Невероятно червило. Много го нося. Heart Eyes

# 760
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716

Чела съм добри отзиви. Аз мислех нея да купувам, но си взех АртДекото. Има и матов вариант, но не го предлагат в този сайт.

Аз на ГР хич не харесвам моливите и този каял за сега мисля да го пропусна  Rolling Eyes

Моя позната го беше купила и каза, че не е лош - сенките не й се събират, но тя не е с проблемни клепачи и незнам дали е ползвала основата на Артдеко, за да направи сравнение. В този ред на мисли: разликата в двете основи на Артдеко само аромата ли е, че моята има малко, но е за изхвърляне и се чудя дали да не пробвам неароматизираната?  newsm78

# 761
  • Мнения: 4 428
За основа за сенки аз бих си взела новата минерална основа на АртДеко  Peace И мисля точно това да направя другия уикенд. Мисля, че тя е най-добрият вариант от изброените.

Ето го моя шантав грим днес:
Скрит текст:
veselina_s_p, не знам за шантавия цвят, няма да вземам отношение по него Mr. Green, но линията е направена перфектно и за мен това е първият ти грим като по учебник! Много сполучиливо! Hug

Мерси  Grinning Честно казано и на мен много ми хареса как стана, колкото и нескромно да звучи  Blush

# 762
  • Мнения: 15
Веси, каква четка използваш за cut crease- a?
Много готин грим!

# 763
  • Мнения: 532
А тези имате ли представа от къде могат да се купят? http://virtuesofbeauty.files.wordpress.com/2009/06/barrymdazzledust.jpg  Heart Eyes
 Направо не искам да ви показвам сайта им  Crazy http://www.barrym.com/products/eyes/pencils.html
Ох, не трябваше ooooh! За моливи съм луда просто, скоро ще ми станат повече от лаковете Crazy

# 764
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Гласувах за богинята, че трябва да се готвя за предстоящото море Blush

Общи условия

Активация на акаунт