Китайски капсули - 9 /за отслабване и още нещо/

  • 84 572
  • 776
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 13
Алетеа редуктила го няма, миналата седмица се обадих да го поръчам и ми казаха че тази седмица ще го получат, но вчера като се обадих ми казаха пак след една седмица явно няма да го има вече. И сега се чудя какво да правя.

# 781
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Да се отчета и аз с постигнатото до момента. Днес ми е 17-ти ден от както пия новата лида в шишенца. До момента съм надолу с 5 кг.  newsm44 Странични ефекти нямам освен леко главоболие на моменти.

# 782
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз да се отчета, днес ми е ден 5 и съм минус 2.5кг. Лида стара формула. имам да свалям още 10  Crazy
Малко трудно заспивам и бързо се наспивам което е плюс за мен, заради ниското кръвно все спя по 10 часа на ден сега 6-7 са ми достатъчни. 2 дни имах леко главоболие но то се оправя с 1 парацетамол та не е болка за умиране.
Успех на всички  Hug

# 783
  • Мнения: 12 993
Алабала,Вал,какво ядете?Постигнали сте чудесни резултати.Аз вчера започнах старата Лида,но май не е читава,нямах сухота и жажда,както преди и около 18 вечерта огладнях зверски,за разлика от миналия път,когато ядях на сила.

# 784
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Аз гледам просто да ям повече салати, по-малко сладко и  по-малко калорични неща. Да си призная нямам и много апетит така, че не ми е особено трудно да се контролирам.  Peace

# 785
  • Мнения: 2 487
Никъде ли няма редуктил вече ... Sad

# 786
  • Мнения: 13
Алетеа ти обажда ли се за редуктила? Ох и аз не знам какво да си взема надявах се на редуктила #Cussing out

# 787
  • София
  • Мнения: 8 652
JACKLIN'S MОM , миналия месец, когато пих лида в началото не усещах никакви странични ефекти.С времето започнаха.
Сега, със втората опаковка, започнаха почти веднага, но също имам гладни моменти.най-вече вечер.предполагам, че като е изпито сутринта, вечер му отслабва действието.
Аз днес ядох половин черен шоколад, 2-3 бисквити белвита сутринта, едно кафе и две праскови.

# 788
  • София
  • Мнения: 8 652
Здравейте, имам въпрос, към тези, на които им се е случвало.
Дали Лида влияе на хормонални изследвания? Някъде след 15-20 дни ще трябва да си пусна Прогестерон. Та се чудя дали би повлияло. Евентуално мога да ги спра, но не знам колко ще е нужно, за да се поизчисти организма ако е натрупало нещо.
В началото на другия цикъл ще пускам други полови хормони и се надявам да не се отрази.
 
И някъде четох, два-три постинга, че падала косата.Не съм забелязала при мен да пада повече от обикновено, но имам изключително тънка коса и се чудя дали това са единични случаи или се е случвало набповече хора.
На мен вероятно ще ми е последната опаковка.Мисля като я свърша вече да се оправям сама с хранене и спорт, а и е вероятно да пия лекарства и няма да е добре заедно с Лида.

# 789
  • Мнения: 12 993
Направо не знам какво става сутринта пих Лидата,а сега умирам от глад това не е нормално.Защо по дяволите не ми действа?

# 790
  • Мнения: 0
Здравейте,от скоро и аз съм част от вашия екип Simple Smile
От три дена пия лида стара формула ,почти нямам странични ефекти ,хапвам по малко салата,защото понякога изпитвам глад и засега съм почти с килограм надолу .
Начало:58.100
Мечтано тегло:47-48 кг

# 791
  • Мнения: 1 095
Момичета, направих нова тема, за да не заключат тази, че отдавна прехвърли 50 стр.
Ето линк към НОВА ТЕМА - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=726581.new#new

Общи условия

Активация на акаунт