След "Щастливи заедно" с Махсун Кърмъзъгюл - стари и нови проекти, колеги, изяви

  • 74 139
  • 763
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69

Добре дошли в темата за историята, актьорите и любопитна информация около сериала "Щастливи заедно"!
Желая на всички интересни и приятни мигове!


Историята на "Щастливи заедно" - "Aşka Sürgün"

Въпреки че е с източен произход, Хазар е отгледан на запад и в духа на западната култура. Целият му живот се променя след убийството на брат му. Семейство Азизоглу се преселва в Инстанбул от Догубеязит преди много години, за да избяга от враждата с рода Шахвар, и за пореден път дава жертва. И двете семейства искат да сложат край на враждата и затова стигат до споразумение - тя ще бъде прекратена само с кръвна връзка.
 
Хазар трябва да се ожени за Зилян, дъщерята на Азам Шахвар. Отначало Хазар се противопоставя, но когато разбира колко сериозно е положението, се съгласява на женитбата. За да затегнат връзката между семействата, те трябва да осъществят и съвместен бизнес.
 
Пристигането на Зилян в Инстанбул бележи края на омразата между родовете. Но сега, въпреки че са сключили този брак насилствено, любопитството на Хазар и Зилян един към друг расте. И това, което започва с откраднати погледи, ще доведе до неочаквана любовна история...

Музика : Кемал Сахир Гюрел, Ерол Мутлу
Сценаристи : Дениз СертБарут, Неше Джехиз, Билял Бабаолу, Хулия Шахин, Илкел Баръш, Пънар Орду, Джунейт Болак
Режисьор : Джемал Шан

Очите ти, като две далечни звезди в небето, чакай ме!
С ветровете аз ще сляза от висините, от планините, чакай ме!
Ще ти донеса шепи пълни с надежда, чакай ме!
Ще ти подаря времето, изживей го с мен!

Актьорски състав и герои



Beren Saat

Родена е в Анкара (24 февруари 1984 г.), където завършва един от най-престижните турски колежи ТЕД, в който образованието е изцяло на английски. Вторият й западен език е испански. После следва “управление на бизнеса” в анкарския университет “Башкент”.
Първите снимки на Берен били в рекламно филмче на фирма за захар, а през 2004 г. получава роля в сериала „Смърт има в любовта ни“. Славата обаче я спохожда две години по-късно в „Спомни си, любими“. За ролите си на Бихтер в „ Забраненият плод” и на Фатмагюл в „Пепел от рози” тя получава награда за най-добра актриса.
Освен в сериали, Берен Саат има роли и в пет игрални филма, последният от които "Сезонът на носорозите" ще участва в международния филмов фестивал в Кан тази година.

Крилете на нощта - сценарият е на Махсун Кърмъзъгюл , участва Teoman Kumbaracıbaşı

Mahsun Kırmızıgül - Певец, композитор, актьор, сценарист и режисьор

За първи път започва да се занимава с музика през 80-те години – първо като аматьор, а в последствие и като професионалист. От тогава до днес е продал 16 милиона бройки от 22-ия си албум и е изнесъл хиляди концерти на шест континента. Първият филм на Махсун, който от дете е влюбен в киното – "Белият ангел", става най-гледаният в Турция филм за 2007 г. Следващият – "Видях слънцето", на който той е едновременно сценарист и режисьор, е избран за американската филмова награда Оскар за чуждестранен филм през 2010 г.
Актьорът е от кюрдското племе заза, живял е в Диарбекир, но се преселил в Истанбул, за да влезе в музикалния бизнес. Той живее заедно с майка си и сина от първия си брак, който е вече на 23 години и е копие на известния си баща.

Белият ангел - сценарий, режисура, музика и участва
Видях слънцето - сценарист, режисьор и участва
Видях слънцето - друг източник, линк
Пет минарета в Ню Йорк - сценарист, режисьор и участва


Филмите на Teoman Kumbaracıbaşı:
Мале, мале - Eyyvah Eyyvah  
Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit - Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
Yazi Tura - Ези Тура

В сериала „Щастливи заедно” участват и други известни на българската публика турски артисти – Аслъ Тандоан /Ламия от "Мелодия на сърцето"/, Селин Сайлан /Пънар от "Ангел хранител"/, Дениз Гьокчер /Саадет от "Незабравима"/, Йълдъз Кюлтюр /леля Зариф/ и Фърат Танъш /Юсуф/ от "Двама завинаги".

Любопитна информация

Преводи на milena d
Преведeни песни от milena d
Преведeни сцени от milena d
Сарая на Хазар (автор - Slawena)
Колажите на Тара (1)
Колажите на Тара (2)
Колекция "Щастливи заедно" на Тара във VBox - музика и клипове
Колекция "Щастливи заедно" на Тара във VBox - серии
Снимки на Mahsun Kırmızıgül
Снимки на актьорите от сериала
Снимки от сцени в сериала
Снимки от филмите на Mahsun Kırmızıgül
Снимки на Firat Tanis
Сериите, сваляне от торент
Сериите, гледане on-line
Сериите, гледане on-line - VBox
Сериите с оригиналната турска номерация и български дублаж - VBox


Архиви, спомени и още нещо...

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 02:03 от di_dody_di

# 1
  • Мнения: 885
Честита ни нова тема newsm51 newsm44 smile3525 smile3525 newsm51
Ди благодаря ти за старанието чудесна е да си я изпишем както винаги Hug

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 01:59 от klari

# 2
# 3
  • Мнения: 3 555
Поздравления di_dody_di  smile3501 newsm51 newsm10 за светкавичното сътворяване на тази прекрасна тема.   newsm20
Tara41  - чудесен е колажа с уникалния Махсун    smile3501 smile3525

# 4
  • Мнения: 898
Добро утро щастливки !!! Hug
Ди много хубава тема си направила благодаря ти мила!!!!  Hug


 
Момичета дори кафето е щастливо тази сутрин   newsm44

# 5
  • Мнения: 0
ДИ  Hug  Ашколсун, джанъм! Благодаря за новата тема и не се притеснявай изобщо, с времето всичко ще се подреди, важното е да сме Заедно!  newsm51
ДИДИ Hug мила, много вкусно и закачливо тази сутрин твоето кафе! Може би заради новата тема, затова че днес е ПЕТЪК и във Вашата компания ми е приятно!  love001
КЛАРИ  Hug  поздравявам те за "малкия" успех, който е добро начало за теб /не че съм се съмнявала, че ще се справиш, защото ти си силно момиче! Пожелавам ти все така кураж и НАГОРЕ!  newsm10 newsm09 Заслужаваш да си изкараш една много ползотворна екскурзия и да се заредиш с много впечатления и приятни емоции! Като се върнеш ще разкажеш, макар и в спойлер!  Heart Eyes
МУЦИ 62  Hug - мила, имам още "кости", но за съжаление не мога да се похваля с много добри вести:
Скрит текст:
вечер съм болногледачка на баща ми и нямам възможност изобщо да пиша. Надявам се бързо да отминат тези дни! Cry

И сега малко по темата, но за съжаление не мога да поставя снимков материал  Embarassed Моя позната работи от 13 год. в Дубай и ми сподели, че сега върви реклама на нашия филм, който ще го излъчват по тяхната телевизия през м. ноември. Само че там заглавието е "Любов от ненавист". От два дни ми се върти в главата, колко подходящо е то - нашите калпазани в момента, в който се видяха точно ненавист се четеше в очите им. За "гостоприемните" думи на Хазар пък да не говорим.  ooooh!

Момичета, днес е петък - дано отмине приятно и полезно. Желая Ви един прекрасен уикенд с малкото топло време, което остава!
Имам временни притеснения от личен характер и за малко време може да не мога да пиша, но винаги когато имам възможност, ще се включвам!  Peace Hug

На ТАРА  Hug за хубавия колаж с тези "измамни" ръце на нашия Душко добродушков!  Heart Eyes  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 436
БРАВО НА ДИ, че за два-три нищо и никакви часа пое щафетата от Ива в движение!   smile3501 Също и на "корпуса за бързо реагиране" от снощи:
на ТАРА - за това, че веднага даде рамо на темата-продължение,  Peace
на МИЛЕНА - за готовността да поддържа информационната й стойност,  Peace
на ДИДИ - за това, че и тя снощи беше готова да се "пробва", ако бяхме осъмнали без тема!  Peace

"На добър час!" на оспорваната пробна тема и "Да пребъде!", както писа някой тия дни. Да се множат пишещите и гостите й!

Силве, бързо да отшумят грижите и се връщай. Добрата ти енергия трябва на темата и на нас!  Hug

Дубайското заглавие на филма "Любов от ненавист" наистина е по-подходящо от нашето. На първо място, защото от ненавистта и родовата омраза като по чудо се роди любовта им и - въпреки тях - оцеля. Но пък от нашето заглавие ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО няма по-подходящо за уютната ни тема.

Хубав ден на всички "щастливки"!

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 17:54 от Tania M.

# 7
  • Мнения: 11 984
Здравейте! Hug

Ди,страхотни си се справила! Peace

От мен закуската   chef

# 8
  • Мнения: 11 984


Водя си и компания  Mr. Green

http://opsiyonhaber.com/haber-8607-yorumgoster.html


Таня,ЧРД! /на патерици/

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 09:45 от Slawena

# 9
  • Мнения: 898
Едно корейско клипче за настроение

http://www.youtube.com/watch?v=QapWaQXcmvo

 

# 10
  • Мнения: 2
   Здравейте щастливи дами - BG-mammi!
   Да ни е честита новата тема!!!
   Ди - прелестна си, момиче. Направила си страхотна тема и то за толкова кратко време. Не се притеснявай, всичко ще бъде наред.
   Момичета, страхотни сте както винаги. Радвам се, че ви има.
   Силве, бързо да отминават проблемите ти. Знам какво е да се грижиш за болен близък човек.
   
Скрит текст:
Аз самата, с помощта на съпруга ми се грижих преди време за малкото ми братче. Навърши 40 и се разболя от Лимфогрануматолоза-Хочкин ІІІ степен. Минахме и през химиотерапия, и през трансплантация на стволови клетки, но благодарение на "бога", вече три години минаха от тогава и сега е добре, но все още се страхувам да не се върне болестта.

   Нека да си изпишем темата с много ведро настроение и усмивки. А и да се почерпим за прекрасното продължение и да ни върви "по вода".


[/size]

# 11
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Записвам се и аз да ви следя в новата тема!

# 12
  • Мнения: 885
Силве благодаря HugКато се върна ще разкажа и етоп едно нещо да се посмеете с мен Joy
Скрит текст:
Забравих ме с Анаис част от багажа ми та се връщах ме да го вземаме.За малко да изпусна микробуса и да си остана без почивката.На слизане пък едно момиче я заключиха за 1 час в микробусаа  ние я търсим като шантави.

# 13
  • Мнения: 3 436
bibisita, добре завърнала се при нас!

# 14
  • Мнения: 0
www.gecce.com/magazin/
Тук новинката е прясна от нощес за нашата хубавица Зилян.

İŞTE BEREN SAAT'İN YENİ PARTNERİ!Güzel oyuncu Beren Saat’in ekrandaki yeni partneri Mert Fırat oldu.05 Ekim 2012 02:14
Май става въпрос за новия сериал с Мерт Фърат като неин партньор, но Дядко Гугли е   #Crazy
а пък аз   Mr. Green

bibisita  Hug липсваше, джанъм!

Днес Берен май е все на първите страници на в-ците: www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/21623023.asp и тук има нещо  newsm78

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 11:11 от real inima

Общи условия

Активация на акаунт