Мързеливи красавици - 13 (фатална?!)

  • 33 417
  • 736
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ТРИНАДЕСЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици  Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр и педикюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, коетo го издигa вече на пиедестал.



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.



Есен. Хлад. Дъжд. За някои прекрасно, за други не съвсем.  Mr. Green Независимо от времето и настроението, което сезонът ни носи, всички се опитваме да изглеждаме добре за максимално кратко време. Ето как да се направим красиви за 5 минути. Hug



Ето и предишните теми:

# 1
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Първа!

Tyra, ти може и няколко пъти да се гримираш, ама поне е качествено. Пък аз - всеки ден и некачествено  Mr. Green .

Днес бях спретнала една мацаницаааааа  ooooh! . Златисто, лилаво и накрая и бордо. За да довърша хармонията сложих и сиво  Shocked . Направо си бях за някой цирк  hahaha

# 2
  • Мнения: 4 569
Аз засега съм само мързелива.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 466
И аз се записвам с голям мързел...

Намеренията ми, дето ги имах в предната тема, така си и останаха.  Tired

Ама ноктите ще лакирам, обещавам!  Flutter

# 4
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Аз успях да се налакирам. Най-сетнe! Чуден тъмно лилав Катрис - 120 Plum Play With MeHeart Eyes

Използвах си и последните остатъци от Гарниерския силно почистващ шампоан. Имаше защо. Явно в повечко й бяха дошли маслата и финишите напоследък...  Crazy

И като заговорих в предната тема за грим, мисля тази вечер да се нагримирам малко.  Flutter Имам същите матови сенки като лака.  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 329
А какво смятате за обикновената индийска къна, онази в пакетите, с жена с тиндийка от пред?

# 6
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
А какво смятате за обикновената индийска къна, онази в пакетите, с жена с тиндийка от пред?

Ъгх.
Купи си от zoya.bg или хенафокс.

# 7
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Хелоу!

Бях до Мола, естествено до Бюти зон-а  Mr. Green Консултантката почна да ми обяснява каква марка е Герлен, кога се е появила, какви са иновациите, викам си на акъла "айде по-накратко, от седмица ви проучвам  Simple Smile". Мацна ми на двете ръце от вътрешната страна, но май не беше добра идея там, защото кожата ми не е същата като на лицето. Следващия път ще пробвам на лицето, но тя препоръча да е най-малкото върху база, а аз бях по без нищо. Всъщност само спирала си бях сложила, докато си пиех кафето. И после навън не различавах почти нищо на ръцете, съъъвсем лек блясък. Пак ще се пробвам.

Купих си и две-три парцалчета, че няма с какво да ходя на работа. И един голяяям шал. И сЯ се почва едно гледане и кумене за ботуши...не казвай на никой.

Разкрасяване и оправяне на коса (с току що пристигналата ми Макадамия  Flutter) за утре съм предвидила.

Късмет на всички в търсенето на работа и бъдещите реализации.

Целувки!

# 8
  • Мнения: 169
Привет в новата тема
Вместо запис току що спретнах едно омазване на косицата със смес от бадемово , рициново и кокосово масло  Peace.
Изчистих ноктите и избутах кожичките на ръцете и на краката + една маска с черешки на лицето .
И сега релакс, ако има и едно хубаво филмче ех,  Wink живот

# 9
  • Мнения: 95
СКОК!
Абе, то, че е изкуство- изкуство е гримирането- спор няма. Преди се цапотех повече(казват, че ми се отдавало, и приятелки идваха да ги гримирам на ред), но сега съм на  мнение, че за мен идеалното е лек фон дьо тен (Лумене), молив и спирала за очи и цветен гланц или червило (тази част много често я пропускам). Сенки рядко слагам. Смятам, че когато грима е по- малко, лицето изглежда по-свежо и има по-младежко излъчване (естествено, че така ще кажа- нали гоня 30-така  Mr. Green ) ще се радвам да качите снимки с "all inclusive" да видя как ви стои   bouquet  

# 10
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
СКОК!
Абе, то, че е изкуство- изкуство е гримирането- спор няма. Преди се цапотех повече(казват, че ми се отдавало, и приятелки идваха да ги гримирам на ред), но сега съм на  мнение, че за мен идеалното е лек фон дьо тен (Лумене), молив и спирала за очи и цветен гланц или червило (тази част много често я пропускам). Сенки рядко слагам. Смятам, че когато грима е по- малко, лицето изглежда по-свежо и има по-младежко излъчване (естествено, че така ще кажа- нали гоня 30-така  Mr. Green ) ще се радвам да качите снимки с "all inclusive" да видя как ви стои   bouquet  

Показвам ти снимка с all inclusive-а, подчертавам, че не е правена с цел да се хванат особеностите на грима ми и не си личи бронзанта и хайлайтъра.
няма снимкаааааа Mr. Green
База за грим на Гош, база за сенки АртДеко, фдт, пудра, руж, който леко прелях с бронзант, хайлайтър, сенки, молив, спирала.

Последна редакция: сб, 13 окт 2012, 19:37 от Bоryana

# 11
  • Мнения: 95
Голям си сладур! и ...да... естествено стои... Simple Smile   bouquet мерси Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 980
аз нищо не свърших Sad
само си извадих ботушите и едва им намерих място - в момента са подредени по свободните ъгли на стаята  Rolling Eyes за съжаление ще ги държа в стаята защото хънито много обича да си остри ноктите на тях  Rolling Eyes а пък велурките стават целите в косми
пффф трябва ми 1 стая само за обувким чанти и козметика  Embarassed

Bоryana последно си я взимах (преди няколко месеца) от една аптека на раковска преди славейков до мтела

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 179
Приемате ли нови попълнения? Аз съм станала доста мързелива, пък дали съм красавица...  newsm78 Сега ще се лакирам по този повод!

# 14
  • Мнения: 337
От мен днес хууубава разходка и за щастие дъждът ни уцели в ресторантче по време на обяд  Flutter

Установих, че този сезон доста ми харесват ботушите по магазините. А и ми е време за покупка и на високи, и на ниски  Crazy Миналата година се въздържах, но тази искам поне 2 чифта нови  Blush

Купих си и нова четка за сенки на неизвестна марка  Blush А за следващия месец обмислям сетчето на Екотуулс

Днес и аз оскубах веждите, бях се засилила и с епилатора да мина тук там, ама след последното ползване и миене на главата, не мога да я намеря  Shocked  Обикновено на следващия ден я прибирам в чантичката на епилатора, ама сега не е там  newsm78 Май наистина имам нужда от почивка, правя глупости вече  Whistling

Тази вечер се колебая между филмче и сън и дискотека  Whistling Да видим кое ще надделее  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт