Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 126

  • 73 317
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 25
Мина, благодаря за предложението, изключително великодушно! Ако се реша, ще ти пиша на лични.
pashic, marulka_s, благодаря, че споделихте опит. Сега и аз ползвам Овалете и наистина ми прави впечатление, че доста конденз отделя, та сигурно ще пробвам директно върху покритието. Единственото ми притеснение е да не се свлече, че идеята е да правя торта лаптоп и снимката ще ми трябва за екрана... да видим, до петък може и друго да ми роди главата (най-много да ме хване шубетои да се откажа)

# 736
  • София
  • Мнения: 242
Момичета, май тази сладкарница Найя са си изтрили профила от фейсбук. Или аз съм толкова некадърна и не мога да ги намеря. Реших да видя дали са ми изтрили коментара и дали съм блокирана, а то страницата не мога да намеря...
Извинявам се, ме сега не коментирам тортите, но доста пропуснах. Ще гледам в следващата тема да съм по редовна с писането.

# 737
  • Мнения: 634
Свещичке,аз лично се опитах направя нещо като собствена слакарничка с работилничка и се отказах.Изискванията са като за цех от 200 човека.Значи започват с помещение за съхраняване на яйца ,масло и сухи продукти .Там трябва да имаш минимум два хладилника + 2 мивки алпака .До това помещение трябва да имаш едно по малко за съхранение на картонени опаковки и подложки.До него ,задължително баня с тоалетна и съблекална .В работната зала ,трябва да е с височина 3 метра ,работен плот от алпака минимум 6 метра .Поне три хладилника и три мивки.Отделно преградено място за варена на сироп и за топене на кувертюр.И пред работилницата трябва да имаш отделно помещение за съхраняване и предаване на готовите торти минимум с два хладилника.Това ми разясниха представители на ХЕИ.Това е от мен.

# 738
# 739
  • Мнения: 113
Здравейте, надявам се да не е много нахално, но изпаднах почти в паника... Става дума за дантели. Вместо Sugar Veil взех Sweet Lace Pasta Express. И резултата не е трагичен, а никакъв. Пастата е много твърда и изобщо не мога да я разстеля върху шаблона... Някой има ли представа или да си купувам на прах?  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт