Пазаруване от enzo.bg (4)

  • 130 292
  • 767
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 193





Доставката е 6лв. Над 159лв. е безплатна.

Поръчката идва в рамките на 3-7 дена чрез Спиди.

При първо отваряне на сайта имате възможност да въведете e-mail и да се възползвате от намаление (било то процентно или в лв.).

Плащането става в брой при доставка. Не се получава втори e-mail за изпратена пратка, само sms  от Спиди.

След добавяне на продукта в кошницата можете да си изберете по една мостра. Когато преминете към плащане, се появяват продукти със специална за вас цена.  Peace

След породилите се съмнения в оригиналността на продуктите, добавих анкета, за да проверим каква част от нас продължават да вярват на сайта. Моля, гласувайте!

Тема 1
Тема 2
Тема 3

# 1
  • Мнения: 38
Записвам се да следя. Мерси за темичката  Hug
Кое остана далаверско в този сайт освен Mr. Green Mr. Greenн Тангъл Тийзъра ?

# 2
  • Мнения: 31 182
Благодаря за темата.  bouquet
Съмнявам се, че парфюмите са истински. Peace

# 3
  • Мнения: 812
Благодаря за темата   bouquet Гласувах с Не.Получих маска за коса на Керастаз със странна миризма /неприятна/  Sick

# 4
  • Мнения: 3 342
Досега съм поръчвала от сайта продукти за коса, както и козметика за лице на Клиник и Биодерма - нямам съмнения в оригиналността им.
Не съм поръчвала и нямам намерение да поръчвам парфюми.

# 5
  • Мнения: 75
Нямам съмнение за продуктите , който съм пазарувала от сайта  Peace ... дано и за напред да е така. Wink

# 6
  • Мнения: 38
Аз също от всичко, което съм поръчвала съм доволна и нямам съмнения за произхода им. Вкл. и парфюми  Peace

# 7
  • Мнения: 3 495
Имам три парфюма от Еnzo  и нямам съмнения в оригиналността им, но след всичко прочетено напоследък едва ли ще се изкуша да поръчам отново.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 610
 Всичко,което съм поръчвала е било О.К., включително и парфюм!

# 9
  • София
  • Мнения: 5 656
Досега всички парфюми, които съм поръчала от ензо за себе си и за други хора, са били напълно наред. Но при сегашните цени (прекалено високи плюс скъпа доставка) и след основателните според мен съмнения от потребители (което според мен се дължи на персонална злоупотреба на отделни служители, а не е политика на фирмата) не смятам да поръчвам.  Или бих се изкушила само за неща, които принципно не се ментосват или поне не толкова често.

# 10
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Нямам съмнения относно оригиналността на продуктите (досега), но има къде-къде по-изгодни оферти в други сайтове. Peace

# 11
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Досега всички парфюми, които съм поръчала от ензо за себе си и за други хора, са били напълно наред. Но при сегашните цени (прекалено високи плюс скъпа доставка) и след основателните според мен съмнения от потребители (което според мен се дължи на персонална злоупотреба на отделни служители, а не е политика на фирмата) не смятам да поръчвам.  Или бих се изкушила само за неща, които принципно не се ментосват или поне не толкова често.

аз съм на същото мнение, за сега не съм изгоряла, но ако се случи нещо - не бих се поколебала да рекламирам  Peace

напоследък внимавам да се ограничавам в покупките  Blush затова и скоро нищо не съм поръчвала  Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 5 656
Получих на мейла известие за много примамлива промоция на продукти за коса:

Цитат
Възползвайте се от ужасните предложения на GOLDWELL!


 hahaha

# 13
  • Мнения: X
Нямам съмнения за всичките си получени поръчки,но при бъдещи поръчки ще чета мненията в темата!Явно в началото продуктите си бяха напълно оригинални,но сега......  Shocked

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
След последните мнения за сайта и аз съм със смесени чувства. Confused А и вече цените им не са толкова примамливи, та за сега се въздържам от поръчки.

Общи условия

Активация на акаунт