Маркова козметика на изненадващо ниска цена - enzo.bg (3)

  • 69 465
  • 703
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 193
След първоначалното притеснение, че сайтът е със съмнително ниски цени на някои продукти, всеобщото впечатление е, че продуктите в сайта са оригинални.  Peace

Доставката е 6лв., идва в рамките на 3-7 дена (понякога има забавяне) чрез Спиди. При първо отваряне на сайта имате възможност да въведете e-mail и да се възползвате от намеление (било то процентно или в лв.). Плащането става в брой при доставка. Не се получава втори e-mail за изпратена пратка, само sms  от Спиди.

Приятно пазаруване!  Crazy



Тема 1
Тема 2

Последна редакция: пт, 06 юли 2012, 09:26 от kashmir

# 1
  • Мнения: 3 248
Тъкмо обмислях трета поръчка и с това вдигане на цените се поразколебах. Ще изчакам, за да преценя от къде ще ми излезе по-изгодно това, което съм си наумила...

# 2
  • Мнения: 75
Преди време пак имаше леко увеличение на цените ( следя основно козметиката за коса) , след което последва намаление ....надявам се и сега да бъде така. Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Днес звъннах за всеки случай и ме увериха, че поръчката ми ще пристигне дори по-рано  Peace

# 4
  • Мнения: 38
Записвам се  като абсолютно доволна от сайта  Heart Eyes
Моето мнение за доставката вече е категорично-няма значение , че е 6лв., при положение, че можеш да вземеш втори продукт на половин цена. Открих и една друга цака  Mr. Green  която обаче е удобна, когато се поръчват по-малък брой артикули. Когато избереш даден продукт, при кликване на "продължи" дава да се избере продукт с намаление да речем от 2-3-4 лв., но ако нищо не ви харесва и изкате да  "разджуркате" намалените предложения и да пусне нови  се връщате назад, изтривате поръчката и отново: избери, продължи ... малко е досадно и понякога изисква търпение  но така си избираш точно каквото искаш, като 100% гаранция няма. Но например ако иска някой шампоан и маска на Лореал - 100 % може да си ги комплектова, като единия продукт е с 3-3,50 по-евтин. Изпробвано е Wink  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 288
Аз в момента си подготвям първата поръчка и се чудя какво да откажа, че станаха много неща  Crazy

# 6
  • Мнения: 31 182
Изненадаха ме неприятно с увеличените цени. Нямам поръчка все още от сайта, но следя положението.

# 7
  • Miami
  • Мнения: 412
Да следя и аз, имам една поръчка и обмислям втора. Мислех парфюм да купувам, но го вдигнаха значително, сега следя продукти за коса  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 342
Имам една поръчка от сайта, от която съм доволна. Сигурно ще поръчвам отново, ако цените все още ме устройват.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 474
И аз ще следя,надявам се скоро да си върнат старите цени,обмислям една поръчка,съставена главно от продукти за коса

# 10
  • Мнения: 1 288
Моля ви, препоръчайте ми боя за коса, от кои сте доволни от там. Аз съм с дълга руса коса. Ако може и да ме ориентирате в количеството на опаковката и дали има окислител към нея.   bouquet

# 11
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Докато се наканя да поръчам, вдигнаха цените. Сега изчаквам да видя дали ще има корекция надолу.

# 12
  • Мнения: 601
Докато се наканя да поръчам, вдигнаха цените. Сега изчаквам да видя дали ще има корекция надолу.
и аз така

# 13
  • Мнения: 229
Благодаря за мненията за сайта  Flutter Доста му се чудех  Rolling Eyes

# 14
  • София, България
  • Мнения: 127
Днес поръчах на Tigi - Small talk, дано всичко да е наред!  Rolling Eyes Някой друг поръчвал ли го е и дали не е менте?

Последна редакция: чт, 05 юли 2012, 21:21 от veselinova1

Общи условия

Активация на акаунт