Аватарно - червена / Тема Nо 15

  • 16 923
  • 836
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 129

Добре дошли в новата тема!

Линкове към предишните

Скрит текст:
Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12 Тема 13 Тема 14

До този момент сме играли по следните задачки:

Скрит текст:



[/size][/color][/b]

Досегашните ни победители

Скрит текст:



Нашите правила:


Скрит текст:
- От понеделник до вторник, участниците имат време да се преоблекат по зададената тема. Темите избира победителят от предишната игра. Той се нагърбва и с още две задачи. Първата е, да събере всички участници в един пост и да цитира "облеклата", с които участват и второ, да преброи гласовете и да обяви новият победител. Последното трябва да се случва най-късно до сряда.

- След като победителят вече е ясен, той има време до сряда, за да измисли и представи тук - в темата новата задачка, а останалите, от своя страна, имат време до вторник сутрин, за да намерят и харесат снимки и картинки, отговарящи на зададената тема.

- Можете да се преобличате колкото пъти поискате по време на играта, защото знам, че докато търсите харесвате много неща, които искате да покажете и все пак, смятам, че макар и да имате 5 комбинации, трябва първо да сложите тази, с която участвате и за която останалите ще гласуват. След като вече сте цитирани с нея, можете да се преобличате колкото поискате.

- Не сте длъжни да харесате и подпис и аватар. Можете да участвате в играта и само с едното или само с другото.

- И тъй като участниците се увеличават всеки следващ път, предлагам да гласуваме не за 3-ма, а за 5 човека. Съответно, както до сега, по точки. Гласуването става в темата, за да е по-лесно на човекът, който брои точките. Ако все пак някой се притеснява много, просто да опомене в темата, че е пуснал своят вот на лично съобщение.

- Всеки има право да гласува, без значение дали се е включил в преобличането или не. Ако след като номинирате своите 5 фаворита, все още искате да отчетете някой, който много ви е харесал, можете да го направите в категорията приз. Тя е за хора с интересно виждане, собствен стил или просто такива, които искаме да бъдат част от гласуването ни.
Победителки в предната игра бяха mds и loryn

Те ни завладяха с тези оригинални дрехи...

mds





loryn




Eто и всички останали точково-раирани красоти

Скрит текст:

Tuon





la vida loca





desitkad





Morphea





Kayа





Rois





Акаша





plami89





joy_r





Sellene





Малвина~Ина





Майола Бени





Ms.Gorgeous





nezito





Evridika





loca





Ева на третия етаж





Машонка





Syn





Мишчица





silveto_





Sophia L.





Стейси Грей





RadoLin4eto_Mac!





ледено_sЪrце





Sunny Sky





Полu







Нашите рождени дни...

Скрит текст:




Талисманът на нашата тема

Скрит текст:
В нашата тема няма криза,
всеки се облича, за да грабне приза.
Акаша навлича одеждата страшна,
Ването си носи дрехата прашна.
Джой си има стила свой,
Плами се съблича без бой.

Лори, мама от класа, слага екстра украса
Майола Бени избира чудни премени,
Ройс е с мъже приятно засмени,
Стейси Грей е със сладка писана,
Сисли със секси мадама,
Лока елегантно облечена дама.

Галето има уникален вкус,
Горджъс е разкошотия,
Съни Скай е ефирна магия,
Естел е някак различна,
Незито е феерична,
Син динамична,
Туон с дреха отлична.

Мишчица е като за книжчица
Машонка е сладка шушонка,
Евредика стила сам си я вика,
Сети Бети и тя с добрички тоалети,
Софи и дреме на чадъра вали ли на къра,
Джери и тя пак хубави дрехи намери.

Ради е нежна  романтичка,
Малвина пъстроцветна птичка,
Медиса и тя умее да слиса,
Селен е прекрасна хептен,
но най-важна е Поли,
без нея всички сме голи!

Автор: silveto_

Новата тема е .... Ч Е Р В Е Н О



Време е да покажем червени прелести

Списъкът с победителки трябва да се увеличава, така че...

Сега е ваш ред!

Да играем и да се забавляваме...

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Поли,  Hug

Плами, благодаря ти много !  Hug А за приятелите, не си струва да се ядосваш!  Heart Eyes

Разкошева,  Hug

# 2
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Поли   bouquet  bouquet  bouquet

Разкош ми нали ти викам бяхме първи дружки,беше ми дала паролата си и от тогава,я проверявам профилактично  Whistling Whistling Whistling Whistling
Махнах цитата  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 35 101
Сега махни и този Hug
Поли, винаги ми отвинтваш главата - много усилия, гифове, анимации, стилно, подбрано, класно! Много, много труд отделяш за нас и благодаря! smile3525

# 4
  • Петрич
  • Мнения: 123
Запис Peace
Поли, прекрасно се справяш с оформлението на темите. Hug

# 5
  • Мнения: 6
Охо имаме си нова тема Flutter Поли, много хубаво си я оформила bouquet

Плами, щом й знаеш паролата на твоята "приятелка", можеш да се самоотблокираш WhistlingMr. Green
Не е като да не стават бъгове в настройките на фейса... Laughing

# 6
  • Мнения: 30
Поли, благодаря за темата  bouquet  Мис Горджъс е права, винаги си личи колко много труд, старание и любов влагаш при правенето на темите Hug
Плами, аз затова имам предимно приятели мъже Mr. Green Е, имам и жени, но повечето сега са я в други градове, я в други държави и така по стечение на обстоятелствата напоследък се виждам по-често с една мъжка компания Crazy
Джой, благодаря за подаръка Hug Взимам го с все знамето и бирата Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 491
Поли- txtloves Heart Eyes txtloves
Ох,Малвина е мен цял ден ме сърбят ръцете да се сменя-имам още няколко комбинации и всички ми харесват. Crazy

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Floran, добре дошла !

Селен, честит рожден ден ! Пожелавам ти много здраве, късмет и поводи за усмивки ! Весел празник!  Hug
Скрит текст:

Софи, честит рожден ден и на теб ! Бъди мноого обичана и щастлива ! Вълшебен празник !  Hug
Скрит текст:

# 9
  • Мнения: 150
Ми аз си върнах тази...то си е типично за мен, де. Laughing

Поли, благодаря за темата   bouquet

# 10
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Охо имаме си нова тема Flutter Поли, много хубаво си я оформила bouquet

Плами, щом й знаеш паролата на твоята "приятелка", можеш да се самоотблокираш WhistlingMr. Green
Не е като да не стават бъгове в настройките на фейса... Laughing

Да бе ей сега,щом ме е махнала,значи всичко е ясно,тя е махнала и други колеги от специалността  Whistling Тя много добре знаеше,какво мисля относно блокирането Twisted Evil Та тя губи  Peace

# 11
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 331
Благодаря, Полииии!

# 13
  • Мнения: 411
Floran, здрасти и аз съм новинка!  Hug

Като ви казвам, че наистина съм много зле с нет - технологиите, какво значи че са ви "отпаднали от приятелите" след промяната във фейса, как разбрахте? Преди години имах един простак за гадже и като се разкарахме познатите му жени!!! ме изтриха, мъжете си останаха. Даже следващата по стечение на обстоятелствата ми стана фейсбук приятелка, скоро не съм я засичала, може и да ме е отсвирила.  Whistling

# 14
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Поли, страхотно оформление, както винаги, благодаря ти много за услилията. които полагаш за нас!   bouquet  Hug

Floran, добре дошла!
 

Общи условия

Активация на акаунт