Жадуваме добрите новини под формата на ярки две черти -Тема 40

  • 21 859
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 134
записвам се с + тест и аз !! family и мноого се радвам, че ще ставаме 4-ма!

Честитооооо, много хубава новина!

# 736
  • Мнения: 5 134
Момичетааааа да ви се похваляяя , ще се омъжваммммммм newsm44 newsm44 newsm44

Браво, страхотно! Ние се оженихме преди месец и половина и емоцията наистина си я бива. Наслажди се на предстоящите моменти!

# 737
  • Мнения: 4 696
Диди, поздравления за хубавите новини! Лека бременност preggo!

Inatch, правилно си запомнила!Иначе може да си намериш и указанието в интернет!  typeuu

# 738
  • Мнения: 2 965
Да се запиша че темата е заминала вече. Аз съм в БГ от 2 седмици вече. Добре съм, не съм се похвалила че на контролата за бактерията се оказа, че съм я убила с инжекциите. Пожелавам късмет на всички ви.  bouquet

# 739
  • Мнения: 714
Момичетааааа да ви се похваляяя , ще се омъжваммммммм newsm44 newsm44 newsm44
Честито!

записвам се с + тест и аз !! family и мноого се радвам, че ще ставаме 4-ма!
Честито!!! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременост и едно сладко и послушно бебче на финала й!

Добър вечер! Напоследък нямам много време да се включвам, но ви чета всекидневно  Whistling Днес бях на ендокринолог - според него TSH ми е наред. Др месец пак ще пусна хормони, защото може цялото изследване да е сгрешено  newsm78 Но ще видим утре какво ще каже гинеколога - има ли фоликули и т.н. Praynig

Пожелавам късмет и успех на всички Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover!

# 740
  • Мнения: 609
Момичета, с много старание и желание направихНОВАТА ТЕМА![/color]

Последна редакция: вт, 13 авг 2013, 22:45 от luba_ani

# 741
  • Мнения: 517
Благодаря ви момичета за пожеланията,за дата още не сме сигорни но сме се спряли на месец октомври за сега,все пак по късно ще съм доста подута предполагам  Mr. Green
Диди честито ,много е готино да знаеш  Peace

# 742
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Здравейте момичета, как сте?! Честито на виделите две чертички  Hug
Дикси, честито мила....прекрасна новина.
А съм добре. Започнах нова работа и затова мн мн не пиша, но си ви чета редовно. От днес съм болничен и ще пиша повече. Малкият ми се контузи лошо.Днес цял ден по доктори, но за щастие няма нищо счупено слава Бого. Ще се гледаме 10 дни. Ако се наложи и ще се удължи болничния, но се надявам да не се наложи. Оффф как се държи 5 годишен , палав малчуан на едно място ужас. Не трябва да се движи поне седмица най-малко. Ден без яд да не мине ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт