Автоимунен тиреоидит на Хашимото (31)

  • 65 406
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 211
Здравейте,

миналия месец бях при Сарджева- преди изследванията пиех по 50мл. Еутирокс -всеки ден:
изследванията бяха:
ТСХ-0.949 - грници 0.35-5
ФТ4 -17.4- граници 9.15-23.86
и високи антитела.... Sad
 Сарджева каза да не намаляма хапчетата... т.е остави ме на 50мл. Еутирокс... каза да отида след 6 месеца....
Аз сама си коригирах Еутирокса на 25-50 през ден... след месец си пуснах нови изследвания т.е. сегашните:
ТСХ - 0.59 - при граници 0.35-5
ФТ4- 19.02 - граница 9.15-23.86

Вторник съм си запазила час при проф. Коев... незнам при кой друг да отида във Варна...

Въпроса ми е какво ще стане ако ТСХ падне под 0.35...  и защо Сарджева не искаше да ми намали Еутирокса... или направо да ми го спре....

Пиете ли нещо за антителата...много са скочили...но повече ме притеснява да не премине в Базедова болест....

# 751
  • Мнения: 2 094
А защо не си слушате докторите!  Crazy Антителата се по влияват и от Еутирокса, ако не е казал ендото да кажа аз! Wink

# 752
  • Мнения: 211
докторите антителата изобщо не ги интересуват, поне Сарджева не я интересуват... тя изобщо не иска да й пускам антитела, аз си ги пускам по собствено желание, за да знам на къде са нещата....

Но какво става, значи- изписва ми се Еутирокс за смъкване на ТСХ- преди беше 2, сега е 0.6... а Еутирокса остава същия... какво ще стане ако падне под долната граница... това не е ли по-опасно...

# 753

Общи условия

Активация на акаунт