Анатомията на Грей - ЮБИЛЕЙНА ТЕМА №20

  • 53 798
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68

ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА 20-ТА ЮБИЛЕЙНА ТЕМА НА "АНАТОМИЯТА НА ГРЕЙ" - СЕЗОН 10!








УЧАСТВАТ->

Елън Помпео (Д-р М. Грей), Санда Оу (Д-р К. Янг), Джъстин Чеймбърс (Д-р А. Карев), Чандра Уилсън (Д-р М. Бейли), Джеймс Пикънс (Д-р Р. Уебър), Патрик Демпси (Д-р Д. Шепърд), Сара Рамирез (Д-р К. Торес), Кевин МакКид (Д-р О. Хънт), Джесика Кепшоу (Д-р А. Робинс), Сара Дрю (Д-р Е. Кепнър), Джес Уилямс (Д-р Д. Ейвъри), Камила Лудингтън (Д-р Д. Уилсън), Гаюс Чарлс (Д-р Ш. Рос), Джерика Хинтън (Д-р С. Едуардс), Теса Ферер (Лия Мърфи), Деби Алън (Д-р К. Ейвъри)

СЪЗДАТЕЛ: ШОНДА РАЙМС

В България новите епизоди от 10-ти сезон излизат почти всяка петъчна сутрин в http://DMCA-removal-from-Google/browse.php. Ето и линк за всеки от сезоните:

Анатомията на Грей 1
Анатомията на Грей 2
Анатомията на Грей 3
Анатомията на Грей 4
Анатомията на Грей 5
Анатомията на Грей 6
Анатомията на Грей 7
Анатомията на Грей 8
Анатомията на Грей 9
Анатомията на Грей 10
Анатомията на Грей 11
Анатомията на Грей 12
Анатомията на Грей 13
Анатомията на Грей 14
Анатомията на Грей 15
Анатомията на Грей 16
Анатомията на Грей - Тема №17 "В очакване на 9-ти сезон"
Анатомията на Грей - Тема №18
Анатомията на Грей - Тема №19
НЕКА ЗАПОЧНАТ КОМЕНТАРИТЕ ОТ НОВАТА 20-ТА ТЕМА... СЕГА!

# 1
  • Мнения: 9 144
Орльо  Hug    bouquet



Последна редакция: сб, 09 ное 2013, 12:12 от Бумър

# 2
  • Мнения: 68
Винаги първа!  Hug

# 3
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Шонда ме изнервя много. Предния сезон правеше Бейли за смях, а сега е решила да я побърка  ooooh! Образа на Бейли - Нациста беше впечатляващ и любим, сега е чак жалко и тъжно.
Това да скара Мередит и Кристина е глупаво, всички разбрахме, че Сандра О няма да остане за другия сезон, но можеше да и измисли по-величествено изчезване.
Оуен пък чак ми беше противен, до вчера беше луд по Кристина, а днес вече много влюбен в тази новата  Sick Ама какво и става на тая Шонда, всичко което обичах в тоя сериал го няма вече.
За Аризона беше ясно, тя не е моногамен тип и показа истинската си същност, добре че Кали се отърва от нея, че само щеше да пати.
Ейприл и нейния са ми толкова скучна сюжетна линия, че докато гледах епизода почти да заспя докато ги даваха.
Единственото сладко бяха Ейвъри и Дерек, как си го гепиха тоя да го оправят, велики са  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 4 097
Запис за новата тема.

Гласувах за Джо, пък да видим  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 144
Промото на епизода за Кали,
като гледам това ще е процес за случая в който Ейвъри оплеска нещата,
защото Кали го остави сам и тя после пое вината.  Thinking



Хектор Елизондо се връща като баща и ЧУ-ДЕС-НО  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 107
Орле браво! Новата тема ми допада страшно много  bouquet

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 62
Благодаря за темата   bouquet

# 8
  • Мнения: 46 518
За Джо гласувах.

Благодаря за темата   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 34
Темата е просто страхотна Hug

И на мен нещо не ми допадат последните няколко епизода - ма то всеки сезон ми е така след първите 2-3 и ми доскучава, а после с финала в средата на сезона чакам с нетърпение да мине почивката...
Аризона си показа личицето най-сетне...

Скандалът между Мередит и Кристина - разбирам го до някъде Мередит мнооого си отпусна кариерата и си мисли, че й се полага слава без да я е заслужила, а  Кристина си е все същата и просто няма вече място в шуробаджанашката болница на женени с деца #Crazy

 Joy лилавата крава ме разби Joy

Бейли - то се очакваше, че ще има някаква драма около нея, тя е с най-нормална съдба спрямо останалите. Много ми липсва като нациста, защото този образ на добрата мама мецанка, каквато е последните сезони, трудно ми се връзва ....

Нямам търпение обаче за следващите 2 епизода:) Най-сетне да видя Сара Рамирез в пълния й блясък... вече само тя ми поддържа любовта към сериала!

# 10
  • Мнения: 460
Запис и от мен,благодаря за новата страхотна тема,чета ви с интерес,рядко коментирам,но това е един от любимите ми сериали  Hug

# 11
  • Мнения: 5 478
И аз тук Grinning Също рядко пиша, но ви чета и гледам редовно сериите  Party

# 12
  • София
  • Мнения: 8 646
Мерси за страхотната тема.
Гласувах за Лиа.

# 13
  • София
  • Мнения: 721

Оуен пък чак ми беше противен, до вчера беше луд по Кристина, а днес вече много влюбен в тази новата  Sick Ама какво и става на тая Шонда, всичко което обичах в тоя сериал го няма вече.
За Аризона беше ясно, тя не е моногамен тип и показа истинската си същност, добре че Кали се отърва от нея, че само щеше да пати.
Ейприл и нейния са ми толкова скучна сюжетна линия, че докато гледах епизода почти да заспя докато ги даваха.

Напълно съм съгласна с Галактическа принцеса.
Оуен беше безумно, болезнено влюбен в Кристина...не става така тая работа, хоп друга жена, трябва време...
А Ейприл трябва да я разкарат от сериала!

# 14
  • софия
  • Мнения: 2 543
Благодаря за темата!  bouquet.Последната серия ми дойде в повечко. Много ми е претъпкана от ситуации...

Общи условия

Активация на акаунт