Ще имам близнаци! Тема с продължение 32

  • 45 777
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250

Добре дошли на всички бъдещи двойни и тройни мами!
Лека бременност и най-прекрасните бебенца накрая!
  


Ето какво става в коремчетата ви:








Линкове към предишните теми:


Линкове към бебешките теми:

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 10:19 от Five magnificent

# 1
  • София
  • Мнения: 12 231
И за да не е гол запис, една снимка на порастнали вече близначки и тяхната сестричка  Simple Smile

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 11:02 от Aila

# 2
  • Мнения: 58
Здравейте! Днес се връщам от ФМ в 19-та седмица. Бебенцата са супер, обаче шийката се е скъсила до 3.5 см. Казаха ми, че не съм за серклаж, но ще приемам утрогестан до 34 седмица. При какви обстоятелства правят серклажа на горещо? Докторката спомена, че било рисково..

# 3
  • Мнения: 558
Aila, големи красоти си имаш!Живи и здрави да са ти! Hug
 Five magnificent   bouquet

# 4
  • Мнения: 5 553
Здравейте:)!
Дано напълним само с хубави новини!
Айла, големи сладурки:)

Момичета да ви питам. Тези дето сте с по-големи деца, много ми тежи , че не мога да обръщам внимание на Слава и Карина.. и на каката също.  Къщата да не я споменавам. Как балансирате ?!

# 5
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Благодаря за новата тема   bouquet

При мен лично баланса си дойде с времето. Доста време и аз се терзаех, че вниманието ми се дели между двете бебчета и някак се чувствах виновна като оставям едното бебе за да гушна другото. Децата свикнаха да се гушкаме по отделно и до днес много рядко ми се позволява да ги прегърна заедно и то за кратко. Дойде и момента в който вече ме разбират като им кажа "Мама е една а вие сте две, изчаквайте се", това важи не само за гушкане а за всичко с мое участие.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 231
И една табличка за кг спрямо седмиците на бебчетата, ако са по-рано родени. За единични бебчета е обаче. - http://atwins.files.wordpress.com/2014/02/1002-preemie-growth-chart.pdf
Надявам се скоро да ми остане време и да успея да сканирам табличките за наддаването при момчета и момиченца, ако са по-рано родени, тъй като обикновено табличките са направени и започват от кг за по-големи и доносени деца.

# 7
  • UK
  • Мнения: 5 999
Айла принцесите са страхотни Hug пу пу пу!!! Да са ви живи и здравички  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 6 142
Five magnificent,   bouquet

Айла, леле, кога станаха големи момичета? Много са красиви.  Hug

BacuTy, трудна работа е балансът.  Crazy Общо взето се опитвам да се съобразявам кой е с най- голяма нужда в момента, като не забравям после да обърна внимание на другите. Сега, като са по- големи, гледам да им измисля общи занимания.

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
А аз си вихря въображението да измислям пък различни  Mr. Green Идва ли време когато спират да се бият за всяко общо нещо  newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 6 142
Деси, остава ни да се надяваме.  Laughing При нас все пак е малко различно, защото са разнополови, но все пак борби има често.  Mr. Green

# 11
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Вярвам и се надявам, че скоро ще дойде и този ден  Wink А до тогава ми трябват здрави нерви и много търпение  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 14
Оххх,днес сме на преглед да видим как се развиват бебешоците ! Обаче имаме  много силни колики направо не знам какво да правя попринцип тризначките ми спят отделно но тази нощ ги взех при мен , защото ставах през 15мин и се изнервих ! Кажете нещо да облекчим коликите! Heart Eyes

# 13
  • UK
  • Мнения: 5 999
Оххх,днес сме на преглед да видим как се развиват бебешоците ! Обаче имаме  много силни колики направо не знам какво да правя попринцип тризначките ми спят отделно но тази нощ ги взех при мен , защото ставах през 15мин и се изнервих ! Кажете нещо да облекчим коликите! Heart Eyes

Възглавнички с черешови костилки (има ги в Кауфланд от скоро и в ДМ), затоплят се за 1 минута в микровелето и се поставят на коремчетата на бебенцата. На нас добре горе-долу иначе ни действа и Инфакола Crazy

# 14
  • Мнения: 40
Бреее момичета ...какво правите.няколко дни не съм влизала ..изписали сте..охоооо..новата тема даже сте отпочнали..браво на вас...връщам се малко назад и давам най горещата си прегръдка на KIKA_KIKI  Hug ...поздрави на  кукличките  на  Aila...и разбира се тук е мястото и аз да се хваля...след вчерапната ФМ на границата 23/24 г.с. се установи ,чеее много младежи ще кръжат покрай нас ,защото две девойки ще им въртят главите...това беше изненадата на деня...досега все момиче с момче ама тц...а бях свикнала вече .малко ми е странно още ..ама т'ва да е кусура...иначе тежат 620 и 615 грама...леля ми днес беше ходила до супермаркета да купи 600 грама месо за да види колко е ..много се смяхме...не знам дали вие сте имали някакво свястно 4д....но аз нищо не видях...една ръчичка ,някъде едно краче...знам че с близнаци е по трудно да се види...ама чак толкова...кажете с вас как е...поздрави и усмивки на всички ! newsm51 Two Hearts Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт