Парфюмни размисли и страсти - 181

  • 57 743
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 31 359
Няма как някой да е компетентен по парфюм, който не е виждал и помирисвал. Има вероятност да е менте да, но може и да е оригинал. Щом казваш, че го усещаш по различен начин, отиди го сравни в БЗ примерно и ще разбереш веднага дали са те прецакали с менте.
Този сайт ми е напълно непознат, а и не ми се отваря въобще такъв в нета, като пусна това, което си написала в гугъл.

Последна редакция: пн, 07 юли 2014, 11:51 от densi

# 721
  • Мнения: 214
kabo6ar, Hermes се предлага в БЗ и Дъглас във Варна. Виждала съм го по разни малки парфюмерии, но на тях имам точно толкова доверие, колкото и на сайтовете.  Wink

# 722
  • Мнения: 662
Няма как някой да е компетентен по парфюм, който не е виждал и помирисвал. Има вероятност да е менте да, но може и да е оригинал. Щом казваш, че го усещаш по различен начин, отиди го сравни в БЗ примерно и ще разбереш веднага дали са те прецакали с менте.
Този сайт ми е напълно непознат, а и не ми се отваря въобще такъв в нета, като пусна това, което си написала в гугъл.
Голям майтап представяш ли си ,току що и аз пробвах наистина не става.pErfum.bg. точно така се изписваше на parfum.bg  излиза съвсем друго .Може би са чакали 109 лв.  от мен и за затворили сергията вече.Аз просто нямам време да обикалям БЗиДъгл.,но ще отида за справка.Благодаря момичета ,че се отзовахте.Хубав ден

# 723
# 724
# 725
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Някой би ли ми описал See By Chloé Eau Fraîche  Praynig Има ли голяма разлика с See By Chloé EDP? И каква му е цената в бюти зоун? Имам талонче за 20 % отстъпка и мислих да си взема новия Диор Адикт ЕДТ, но нещо май не ми е много траен. За See By Chloé Eau Fraîche има хубави отзиви във фрагрантика  Simple Smile

# 726
  • Мнения: 8 848
И аз съм решила да купя един Серж от profimi.bg и се чудя дали е възможно да има менте на точно този магьосник?
Ън, а кой е този твой стар любимец?

ха-ха, този http://www.parfimo.bg/toaletna-voda-coty-l-aimant-33183.html  Преди 25-26г една приятелка ми го беше купила за подарък от Кореком(имаше тогава такива магазини). Не беше най-подходящото за едно младо момиче, каквото бях, но за сегашната ми възраст ще е ок! Не знам дали не са променили неузнаваемо аромата, но цената от 13 лв позволява покупка на сляпо. Simple Smile Днес или утре ще поръчам.
И така, днес най-после пристигна поръчката ми на този парфюм. Чаках от 30.06, когато ми се обадиха да потвърдя, до днес. Парфюмът е оригинален, сигурна съм. Имала съм го преди 25-6 години, закупен тогава от Кореком, запазено шише. Coty не са променили формулата и си мирише по абсолютно същия начин. Поръчах и проба на Alexander McQueen My Queen EDP, защото имам парфюма и исках да проверя какво ще дойде. Не съм кой знае какъв експерт, но мисля, че е същия, поне на мен ми миришат еднакво. Заедно с тях пристигна и проба на Е. Унгаро като подарък. Не познавам оригиналния аромат.
Това, което ме смути: парфюмът беше отворен. Confused Кутията нямаше целофан и с отварянето й се вади шишенцето с парфюма. Не съм поръчвала досега парфюм от толкова нисък ценови клас и не знам дали поначало не си идват в такъв вид? Rolling Eyes Какво мислите?

# 727
  • Мнения: 7 166
Наскоро и аз от сантиментални подбуди поръчах от Амазон парфюм на Coty.  Ето този http://www.fragrantica.com/perfume/Coty/Chanson-d-Eau-22173.html
Дойде опакован, имаше и лосион за тяло към него. От български сайт все още не съм поръчвала парфюм, но ми се струва нередно да е разопакован.

# 728
  • Мнения: 17 546
Аз съм поръчвала същия парфюм L'Aimant от fragrancedirect и беше в кутия без целофан. Получих дори 30мл.-ровите Сеншуъси на ЕЛ без целофан пак от английски сайт.

# 729
  • Мнения: 178
От ниския ценови клас нищо чудно да са без целофани.

Иначе, аз и в The Circle на намалението зимата си купих няколко парфюма без, а там са нишови. Освен това съм виждала как на такива без тестер дават да се пробва от шишето, което е за продажба.

Ако е оригинален и изгоден, не бих била придирчива за целофана, дори да е за подарък Simple Smile

# 730
  • Мнения: 8 848
Аз съм поръчвала същия парфюм L'Aimant от fragrancedirect и беше в кутия без целофан. Получих дори 30мл.-ровите Сеншуъси на ЕЛ без целофан пак от английски сайт.
А, Бижу, точно това ми трябваше. Simple Smile Значи са си без целофан по начало, не знаех какво да мисля. Парфюмът е за мен и не ми е от първостепенна важност да е с целофан, но обмислям да купя и на сестра ми за подарък, че тя направо полудя тогава по него, и ми се искаше да съм наясно дали като ми се обадят да потвърдя поръчката, да не настоявам да ми пратят както трябва да е. Сега поне съм наясно как стоят нещата. А,  да, един въпрос от любопитство: тук го закупих за 13 лв, от Англия цената същата ли е?

# 731
  • Мнения: 17 546
Беше между 6 и 9 лири, не помня точно вече, беше преди 3 години поне, ако не и повече.
Всъщност, още си го има http://www.fragrancedirect.co.uk/coty/coty-laimant-parfum-de-toi … 50ml/invt/0001706

# 732
  • София
  • Мнения: 5 658
Моля, заповядайте в
Н  О В А Т А   Т Е М А

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт