Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 208

  • 49 278
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240



Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.
Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.
Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...
Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.
От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.
Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ

В главните роли:


 

 

 

 

 







Темите:


 


 

                

 

Asi Bulgaria във Facebook
 
 

Българските страници на Туба и Мурат във Facebook
 

 

Официалните страници на Туба и Мурат във Facebook
 

 


 

Tuba Buyukustun & Murat Yildirim  
In Monte Carlo 51 Tv Festival 2011
 
Екипът на "Аси" в Монте Карло- юни 2011 година
 
Пожелаваме на Туба и Мурат щастие и нови успехи!


Приятни минути  в темата на "Аси"!  

 

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 40

   Имам честта да вляза първа в новата тема.

    Наистина, темата е оформена много красиво, с любимите червени цветчета, с много от колажите, сътворени от присъстващите в темата и накрая допълнени с нови снимки на Туба и Мурат.

    На Рина поздравление и благодарност!

    Злати, ти единствена си ни поздравила с "Добро утро". Знам, че всяка сутрин ти е едно от първите задължения , и мисля приятно. Най- важното е, че и на нас ни е приятно. Hug Hug

    Днес  всички явно са се посветили на семейството, на близките. Да им пожелая приятни часове с тях.
    Сиси, прекарвай нет в лятната си резиденция. Виж какво става без тебе?  Laughing Laughing Laughing
      Ани, за ден отсъствие, няма да го правим на въпрос, но те чакаме.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
    
     Дими, Ели, Мам и там всички от състава ни, Laughing Laughing Laughing Laughing, влизайте в новата ни къща!

       Знам, че  вече сме на лятна ваканционна вълна. То така е и с нашите хора от сериала. Свършиха снимки, имат право на отдих, за да се заредят с нова енергия за есента, когато ще почнат нови снимки.
      Ние ще търсим всяка нова вест и снимка от тях. То, както е практиката , поне във фейса, се въртят и стари снимки, но ние и на тях се радваме.

     Аз ще сложа сега нов колаж



  и един клип с нашата Лили Иванова,  който не помня да съм гледала



  Приятна вечер и до нови срещи!


      

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Пак съм аз с колаж



  И стихове за романтични души


Не ме питай защо те обичам...
Знаеш - отговор няма!
Това е чудо необяснимо,
което дарява двама.
Не ме питай защо те искам...
Знаеш - отговор няма!
Това е като въздуха,
който дишат двама.
Не ме питай защо те мечтая...
Знаеш - отговор няма!
Това е като слънцето,
което огрява двама.
Не ме питай защо те жадувам...
Знаеш - отговор няма.
Това е като ручей,
който пият двама.
Не ме питай защо те сънувам...
Знаеш - отговор няма!
Това е като залъка,
който споделят двама.
Не ме питай защо, не ме питай ...
Знаеш - отговор има!
Това е любовна магия,
която да дъно ще пия!
(Таня Иванова)

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Да  се върнем назад в историята, с " I call your name"  -хубава музика



и замечтани



Предавам дежурството... Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3
Здравейте на всички в новата тема! txtloves
Рина,  newsm51 благодаря!
И като една Червена тема, няма как да мине без маковете на Антакия!




Рени,  Hug Hug Hug отдай се на заслужена почивка! Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes
Поемам дежурството с другите момичета! hahaha

# 5
  • София
  • Мнения: 21
Злати  Hug
Рени Hug Hug
Сиси Hug

Рина, благодарности за новата червена тема  Hug Hug Hug

Започна ваканционното време, но все ще намерим минутки за нашата къщичка.
А съм в очакване на новата серия ,една от най-...., ама то всички  като ги започваме са
най-..... и как няма да не  е така като сериалът за нас  е най-.... МАГИЧЕСКИ

Приятна и спокойна вечер на всички  !

 newsm03 newsm51 newsm03

# 6
  • София
  • Мнения: 21
И един поздрав за всички дами , запленени от магията на любовта в АСИ

# 7
  • Мнения: 178
Да ни е честита новата къщичка  Hug  РИНКА  Благодаря  Two Hearts
Рени   Hug за  Клип с прекрасното озвучаване,  за колажа и стиховете    bouquet
Ели    bouquet Сиси    bouquet
Позволете ми   Stop да Ви поздравя и аз със стихове 
  Отлетели мигове
Поетът беше казал:
„спри, о миг, ти си тъй прекрасен!”
Да! Миг, о спри!
Не само защото си прекрасен,
А защото си единствен
Тук в земните ни дни.
Идваш, изненадващ,
Погалваш ни душите,
Носиш болка или радост,
Обръщаш ни съдбите,
Срещаш ни и ни разделяш,
Палиш  и гасиш любов и порив,
вражди, надежди и мечти
И когато сме те осъзнали,
Безвъзвратно някъде летиш…
После дълго мислено те гоним.
Миг прекрасен, ти си вече спомен.
  (Стефка Загорова )

# 8
# 9
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета newsm51 newsm51 newsm51
В този късен неделен следобед в темата има красиви колажи и вълнуваща музика!!!
Рина е направила много красива тема ,обагрена с цветовете на полския мак.От както се срещнах с "Аси"за мен той е символ на Антакия и голямата драматична любов на Аси и Демир. newsm10 newsm10 newsm10
Рени е била днес "домакинята" в темата:посрещала и изпращала.Красиви колажи , нов клип и романтични стихове.Какво му трябва повече на човек?????? newsm51 newsm51
Сиси ни е донесла букет от полски макове и Демир и Аси в полята на Антакия! Two Hearts Two Hearts
Two Hearts
На Ели благодаря за прекрасните мигове с Ричард Клайдерман!!!!!  party006  party006
Дими Hugс тази музика харесвам още един клип  с кадри от 71 епизод.Хубави романтични стихове си ни сложила!!!Това му е хубавото на темата ни,че обсъжданията и размислите по сериала пораждат не само романтични чувстава,но и стимулират творческото мислене у всеки един от нас.

# 10
# 11
  • Мнения: 41 683
Здравейте и в новата тема! Hug Heart Eyes Hug

Ринка Hug,благодаря за чудесната тема! newsm51

Рени Hug,Ели HugСиси HugДиме HugАни Hug,благодаря за споделените клипове,колажи и стихове!Аз сутринта наминах в старата тема,а сега ви намерих в новата! Wink Днес повече навън и по съседски гости бях! LaughingГледах ПС,че е към края!А сега- финала на тенис при мъжете! Wink



Приятна вечер! Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 178


В очакване на новия епизод
Злати, привет  Hug

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 40
   Добре дошли!

Няма как- ходите де ходите, тук ще се върнете  Joy Joy Joy

Днес , като в почивен ден,  темата ни е посветена на

     стихове, музика, снимки от сериала и хубави емоции.

  Дими, сега съм на твоите клипове. Още малко да се разтанцувам и аз.

  Но стиховете - малко ми е тъжен краят - остава спомена един  Cry Cry Cry

   Но пък, както бях писала нещо прочетено- спомените са това, което никой не може да ни отнеме.

    

    

# 14
  • Мнения: 178
[video]https://www.youtube.com/watch?v=oIvjex7Sa8o[/video]
Рени   Hug, днес прочетох  "Нощни мисли" от Стефка Загорова -  newsm78  цялата и творба е с тъжни стихове, но са от живота - харесаха ми

Общи условия

Активация на акаунт