Отговори
# 1
  • Мнения: 7 538
Привет Левирети!


Наваретко,мерси за новата тема! Peace






Дано Девата на морето им помогне да се изяснят и да  вземат правилните за живота си решения!!!   Praynig Praynig Praynig

Дано Девата на морето покаже на Уилям,че трябва да поеме отговорност и да защити   жената,която  компрометира!!! Praynig Praynig Praynig




Това виждали ли сме го????

Последна редакция: вт, 15 юли 2014, 15:22 от iss0o

# 2
  • Мнения: 7 538
Малко снимки от посрещането на Бундес тима в Берлин:

















Последна редакция: вт, 15 юли 2014, 16:07 от iss0o

# 3
  • Мнения: 7 538
 Peace newsm10

Selección Argentina ‏@Argentina  19m
La figura de la Selección en el Mundial de #Brasil2014 que eligieron los hinchas en @Argentina fue... ¡Mascherano!

# 4
  • Мнения: 2 690
Здравейте, Кала благодаря ти за темата Peace....но къде отиде Хриси,сменила си е аватара...ооо Германия,голяма радост,голямо посрещане Peace

# 5
  • Мнения: 2 519
Привет  Mr. Green







Привет Левирети!

Това виждали ли сме го????


ново е щом се говори за компрометиращите снимки  hahaha
добре че е Хаймито да ни каже че Химе е момиче превързано към семейството си и с висок морал...че това си е нещо ново...на фона на всичко останало,което се върти в простарнството и като няма кой друг......Хаймски е голям мъжкар и джентълмен  Peace Peace фен съм му..не е като нашето ...нашето...съкровище неземно кубинско...

чакайте да не се изказвам,че имам надежди за утре сутрин  Mr. Green Thinking

# 6
  • Мнения: 7 538
Наваретко... newsm78 защо не отбележиш статията,.....нали Уилям чете....?Няма да е зле да види какво  означава да    оценяваш и да държиш на  изборите си.... Thinking
 И това без да се унижаваш...И аз съм фен на поведението на Хайме! Peace

# 7
  • Мнения: 8 533
Кала мерси за темата...

пък аз се чудя защо така ти в другата  Thinking хич не загрях  Mr. Green

оо днес цял ден за посрещането на Бундестима слушам,сладури са...кой ли не се снима с тази световна купа все още  Mr. Green

гледам и се чудя...гледам и се чудя

в Гуадалахара няма ли свестни мъже бе...какво е това...гей до гей Thinking там само пеперудки от мъжки пол ли летят...няма ли гларуси  hahaha аз този град накрая....не с женската красота ще го запомня,ами липсата на мъжественост... то си е загуба,каква полза толкова красиви жени Mr. Green пък да няма кой да ги оцени както си трябва..съгражданин... hahaha

ее някой да се изкаже и за Химе добре hahaha време беше някой Публично да се опита да я защити...то се не търпи вече  smile3516

# 8
  • Мнения: 2 519
Наваретко... newsm78 защо не отбележиш статията,.....нали Уилям чете....?Няма да е зле да види какво  означава да    оценяваш и да държиш на  изборите си.... Thinking
 И това без да се унижаваш...И аз съм фен на поведението на Хайме! Peace

ами аз това го видях тук като снимка в туитър не съм влизал не знам дали го и има  Thinking

аа хайме е пич,аз го уважавам него...няма да го пусна в онзи профил  hahaha hahaha то не ми е и позволено ,разбира се  hahaha ,но този път и аз нямам такива намерения  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 8 533
 hahaha hahaha ти пък се изказа...химе и уили не ги ли уважаваш ...като си украсяваш профила с тях  hahaha hahaha

# 10
  • Мнения: 2 519
аз да съм написал това?? Thinking Mr. Green

респекта към шефа е от минус до плюс безкрайност  hahaha hahaha ...но респект от шефа си всеки има...това не е уважение...нещо различно е за мен Mr. Green
а за интинмната му приятелка...принципно се страя много да не пускам за нея..но понякога не се сдържам... Thinking абе с тия двамата ми изгоряха бушоните чисто и просто...аз иначе как ще тръгна с удивителни да нареждам на хората,какво да правят с личния си живот  Thinking Mr. Green ...да не съм луд  Thinking тоя шеф просто ме изкарва извън равновесие...

# 11
  • Мнения: 8 533
аа не,не си  луд въобще,кой би си го помислил Joy Joy инсейн  Mr. Green

ох добре сме...те само удивителните ти са плашещи  hahaha hahaha

аа значи Катето е взела мерки предварително и ти е поставила забраните  hahaha това ми харесва hahaha

Laverdadpuraydura ‏@laverdad7k

@Elygutierrez19 y llegó la mexicana que escribe en ingles,para enseñarnos lo preciosa que está K,que por cierto sí que lo és!la mami no

това към мексиканката,която все пише на английски  hahaha hahaha
 hahaha hahaha
ely cornuda gutierre ‏@juanpa_c12p

@Elygutierrez19 mientras tu mirabas la luna el le daba FAV a una foto d el con XN

# 12
  • Мнения: 2 519
ох мани  Mr. Green мен никой не ме командори така попринцип  Thinking обаче с такова чудо не съм си имал работа...то не приема отказ  hahaha hahaha не подлежи и на обсъждане...който е научен винаги всичко да получава,не е много добре..но аз се примирявам,за да имам мир Mr. Green иначе не съм така кротък Mr. Green

да забавно стана...тя си гледа луната  hahaha той си фейвъритва в туитър  hahaha hahaha страшна работа  Mr. Green много яко се пропуква отнякъде  Mr. Green
 Peace Peace Peace
@elygutierrez19 Lo haces por amor enfermizo o por dinero? Como va a respetarte si tu misma no te das a respetar. Mujer sin dignidad alguna
правиш го от болна любов или заради пари?как да те уважават след като ти не се уважаваш..жена без никакво достойнство...

аз Лека нощ дечица ви казвам...че трябва да поспя...много натовареност..а нали трябва и за 4 да съм буден  Thinking Mr. Green

# 13
  • Мнения: 8 533
ами то и аз освен така да се опитам...но да стана в 4 през ноща  Thinking малко мисия невъзможна...но и пък хич да не спя Thinking отиде  Mr. Green

но друго си е ще гледаме въпросите които и задават...реакции...иначе на запис 90% от тръпката се губи  Thinking Mr. Green хайда да видим

а превод в ефир ще има ли  Thinking от Катето никакъв сигнал Thinking макар,че и на картинки е интересно  hahaha

# 14
  • Мнения: 7 538
съпругата на Маурисио и приятелка на Ели  е гледала бокса.... Thinking
Уилям защо не реагира....? ThinkingИ Наваретко го подсети.... Thinking

Jenniffer Queipo @JennyQueipo  ·  Jul 13
Hoy soy @Laraboxing 🙏🙏🙏
ARRIBA CUBA
Esta sí es la bandera más linda del mundo. La mía!

Общи условия

Активация на акаунт