IPL фотоепилатор Philips Lumea ви осигурява перфектно гладка кожа до 6 седмици!

  • 47 671
  • 510
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Philips Lumea ти осигурява перфектно гладка и нежна кожа чрез IPL фотоепилация вкъщи

Говорейки си по женски, една от вечно актуалните теми е тази за обезкосмяването. Обменяме опит и обсъждаме различни методики, търсейки най-бързия и най-лесния начин за трайно обезкосмяване, който е едновременно безболезнен, има дълготраен ефект, позволява третиране на всички части от тялото и по възможност си го използваме у дома.
Днес технологичната еволюция ни позволява да поддържаме тялото си гладко като коприна без усилия и болка. До този женски идеал най-много се доближава революционната IPL технология (интензивна пулсова светлина). Това е един от най-добрите начини за трайно обезкосмяване. Светлинните импулси достигат до фоликулите на космите и ефективно потискат растежа им. Наскоро Philips Lumea пусна на пазара ново, разширено портфолио от уреди, които осигуряват впечатляващ дълготраен резултат само след няколко процедури. С тази технология Philips прави революционна крачка, адаптирайки IPL обезкосмяването в професионалните козметични салони в един уред - Philips Lumea, който можем да използваме в комфорта на собствения си дом.

Какво знаете за IPL технологията? Домашният фотоепилатор Philips Lumea и професионалният дерматолог д-р Елмира Павлова ще отговорят на всички Ваши въпроси за IPL фотоепилацията и ефектите ѝ върху кожата Ви.


"Осигурете си перфектно гладка и нежна кожа, като спечелите IPL уред за домашно ползване Philips Lumea."
Грижата за здравето е приоритет на Philips и затова, скъпи дами, решихме да Ви предоставим възможността за безплатна консултация с професионален дерматолог. Philips Lumea и д-р Елмира Павлова отново ще отговорят на всички Ваши въпроси относно IPL фотоепилацията и приложението ѝ в домашни условия.
Водени от желанието си да Ви зарадваме още повече, решихме да подарим на една от Вас домашен IPL фотоепилатор Philips Lumea.


Как може да спечелите?
За да си осигурите перфектно гладка и нежна кожа с IPL фотоепилатора Philips Lumea е необходимо да се включите в дискусията относно фотоепилацията и IPL технологията в периода от 04.08.2014 до 18.08.2014. В играта автоматично ще бъде регистрирана като участник всяка дама, която участва в дискусията, изпрати въпрос към д-р Елмира Павлова или публикува мнение, засягащи пряко темите IPL технология и фотоепилация.
На 18.08.2014 ще бъде обявено името на дамата, която печели Philips Lumea фотоепилатор. Тя ще бъде избрана на случаен принцип, чрез томбола в присъствието на нотариус. Победителката ще има само едно задължение – да се наслаждава на мека и гладка кожа ден след ден, като след това в периода от 01.09.2014 до 07.09.2014 сподели и дискутира личните си впечатления от Philips Lumea няколко пъти във форума. Philips България ще ѝ предостави възможността за лична консултация с д-р Елмира Павлова и ще използва цитати от мнението на щастливата победителка в различни текстове и публикации, както и ще направи интервю с нея.

На http://www.philips.bg/e/hair-removal/ може да откриете повече информация за IPL технологията и за начина на употреба на Philips Lumea.
Естествено, всички татковци са повече от добре дошли да се включат в темата и в играта.
Участвайте и активно в дискусията и задавайте въпросите си!


Общи условия за участие в играта

Последна редакция: вт, 02 сеп 2014, 13:49 от Адри́

# 1
  • Мнения: 1 476
Здравейте, д-р Павлова, интересува ме дали IPL епилацията премахва руси косми? Става въпрос за лице. Ако не какво бихте ми препоръчали? Благодаря Ви.

# 2
  • София
  • Мнения: 72
Болезнена ли е процедурата с IPL фотоепилатора Philips Lumea ? Колко често трябва да се прави и как трябва да бъдат третирани космите преди процедурата?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 51
 Д-р Павлова,може ли уредът да се използва от тинейджъри/13г.?Има ли опасност от пигментация на кожата?

# 4
  • Мнения: 234
Здравейте,
аз бих искала да попитам дали има някаква разлика между този уред и уредите за фотоепилация в козметичните салони и центрове? Това, че е уред за домашно ползване прави ли го по-нисък клас или по-неефективен?
Благодаря!

# 5
  • Мнения: X
Бих искала да попитам колко време трае ефектът след процедурата, както и дали е болезнено? Благодаря Ви

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Здравейте д-р Павлова,
Бях чела някъде, че някой храни и лекарства увеличават фоточувствителността на кожата и не е препоръчително да се приемат известно време преди процедурите. Не се сещам обаче кои бяха те. Бихте ли обяснили какво да избягваме?

# 7
  • Мнения: 3 020
Имам доста бенки по бедрата например, това пречи ли на фотоепилирането и как трябва да се третират подобни кожни образувания?

# 8
  • Мнения: 654
Здравейте,  моят въпрос е дали този уред може да се използва на всяка точка от тялото и дали няма странични ефекти? А също ми е интересно до какъв период се премахна окосмяването - например кола маската е приблизително месец?

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Привет,

интересувам се дали епилирането с уреда следва да бъде съобразено с период от месечния цикъл и дали е уместно да се направи изследване на нивата на андрогените преди това Peace

Благодаря  bouquet и успех на всички  Peace

# 10
  • Мнения: 27
Здравейте,
аз бих искала да попитам дали има някаква разлика между този уред и уредите за фотоепилация в козметичните салони и центрове? Това, че е уред за домашно ползване прави ли го по-нисък клас или по-неефективен?
Благодаря!

Здравейте, точно същия въпрос ме вълнува и мен. Откакто видях в сайта на Philips този продукт претърсвам за мнения по форумите. За жалост е все още малко популярен и не намерих почти никаква информация.

# 11
  • България, София
  • Мнения: 638
Доколкото съм запозната, ефектът се засилва след няколко процедури. Какъв е минималния интервал между две поредни епилации?

# 12
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Здравейте д-р Павлова,
Космите ми са тънки и светли, дали уреда е подходящ за I-II фототип? Болезнени ли са процедурите, колко процедури са необходими и на какъв интервал е препоръчително да се правят първоначално и след това поддържащо?

# 13
  • Мнения: 2
Преди процедурата трябва ли да се махнат космите или да се пуснат? Колко процедури трябва да се направят за дълготраен ефект и колко е този дълготраен ефект? Лятото може ли да се прави тази процедура?

# 14
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен Simple Smile Болезнена ли е процедурата и колко трайно е обезкосмяването? Благодаря ,за което!

Общи условия

Активация на акаунт