Отговори
  • Мнения: 2 519
Уилям Леви и Химена Наварете след "Бурята" и в окото на "Урагана"




"Бурята"


 
"Урагана"



Последна редакция: пн, 04 авг 2014, 13:22 от karltol3

# 1
  • Мнения: 7 538
Наваретко,мерси за новата тема! Peace

Превода на песничката от Катето:

Цитат
"Вдигам тост за нея,за най-красивата годеница на планетата,за кралицата на сънищата ми,за кукллата,която открадна сърцето ми,днес ще пия за нашата любов..за късмета който имах съдбата и живота да ни свържат..че те срещнах днес благодаря на Бог...ти си чудо и благословия за мен
Нашата любов е една..една на милион..също като слънчевите лъчи не спира да блести...единствена..като синьото море...единствена е..нека ми липсва слънце...да ми липсва въздух..но не искам да ми липсваш ти..нека ми липсва и вода..само ти не си отивай..ти си много повече от това което съм сънувал и търсел..истинска жена и истинска любов,която ме кара да сънувам,че нашето е реално..всеки път щом се огледам в твоите очи,усещам че почвата ми се изплъзва и разбирам че нашето е истинско" ...и пак отначало 




Дано Девата на морето им помогне да се изяснят и да  вземат правилните за живота си решения!!!     Praynig Praynig Praynig

Дано Девата на морето покаже на Уилям,   начина да намали негативизма и поеме отговорност към дамата,която компрометира!  Praynig Praynig Praynig


# 2
  • Мнения: 8 533
Здравейте и тук Mr. Green
Наваретко за темата мерси  Mr. Green
аз си ходя днес в комплект с дявола  hahaha



# 3
  • Мнения: 7 538
Поздрав за Принца и неговата Вселена.... Wink

Миро - Убиваме с Любов



Скрит текст:
Ти гледаш все към мен,
следиш ме постоянно.
Искаш ме сразен
и стреляш безпощадно.
С всяка дума, с всеки жест
нараняваш ме.
А розите имат бодли и боли от тях.

Не ме е страх от твоите стрели, любов.
Аз нямам грях – за друга не съм готов.
Без щастие мога, без тебе не мога,
Не се брои, когато убивам те с любов.

С всеки следващ ден
ти искаш все по-малко
време да си с мен
и страшно ми е жал,
но с всяка дума, с всеки жест
наранявам те
и розите имат бодли и се пазят с тях
Не ме е страх от твоите стрели, любов.
Аз нямам грях – за друга не съм готов.
Без щастие мога, без обич не мога,
Не се брои, когато убиваме с любов.

Ти гледаш все към мен,
следиш ме постоянно.
Искаш ме сразен
И стреляш безпощадно.
С всяка дума, с всеки жест
Аз обичам те,
и розите имат бодли,
но боли ли от тях…







Последна редакция: нд, 03 авг 2014, 21:22 от iss0o

# 4
  • Мнения: 8 533
ох лельо hahaha hahaha hahaha защо все такива перверзни погледи трябва Mr. Green тя не разбира ли че това не е секси Thinking



как пък се снима до контакта бе мацко hahaha


нали се чудеха в туитър кой прави снимките hahaha hahaha



"The headshot is every actor, actress, model and artist's business card. It might seem simple, but actually producing good headshots is almost an art form.
I get very demanding with that, so I don't think twice about looking for the best crew to work with.
For this occasion, the Riker Brothers became my best allies.
The importance of a headshot is that you need to accept the fact that you're going to sell a "product", and that product is you.
The best lighting, your best angle, best make up, the perfect outfit (best to choose one-tone colors), your state of mind and complicity with the camera will achieve the result you're going for. A realistic image of you.
A headshot that's a total "attention grabber"... And this one was absolutely perfect .
#RiseandShine"
решила да се продава ли...а дано ...но кой ще я купи  Thinking къде тоя късмет hahaha

# 5
  • Мнения: 2 690
Кала,благодаря ти за темата,значи според Миро убиване с любов не се брои....може би hahaha

# 6
  • Мнения: 2 519
че и с кожен панталон  Mr. Green това е нещо което не понасям да виждам...а за мъж пък да не говоря  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 474
и трябва точно братята рикърс да я снимат Thinking при толкова добри професионалисти...техните фотосесии са много скъпи Thinking работят с Холивудски звезди...с Ели какъв зор са видели Thinking Mr. Green

http://instagram.com/p/qjhN09ol5e/?modal=true
http://instagram.com/p/qmH4dGIl7V/?modal=true
 hahaha
http://instagram.com/p/pSaIT9Ilw3/?modal=true

# 8
  • Мнения: 7 538
Много симпатични фотографите... thumbsup

Уилям защо не уреди някоя фотосесия за Химена....при известни фотографи.. за някое известно списание...??? Thinking Това ще е по ценен подарък от диамантите.... Thinking

# 9
  • Мнения: 8 533
Много симпатични фотографите... thumbsup

Уилям защо не уреди някоя фотосесия за Химена....при известни фотографи.. за някое известно списание...??? Thinking Това ще е по ценен подарък от диамантите.... Thinking
може би финансите му стигат самоза ели...нали трябва да я облагородява....на Химе все си мисля по друг начин и се отплаща Joy Joy

иначе...спортин фотографи hahaha

# 10
  • Мнения: 8 533
 Thinking сега на благородна ли се прави  Thinking
Retweeted by Elizabeth Gutierrez
Inspirational Women @FamousWomen  ·  33m

Don't hate what you don't understand.

# 11
  • Мнения: 2 474
 Mr. Green Thinking ще ми простите че спамя ,но ми грабна окото  Mr. Green аз само съм ги чувала разбира се,личните фотографи на Синди Крофорд...не съм обръщала внимание преди
http://instagram.com/p/j2mJBuol1w/?modal=true
http://instagram.com/p/hjABQbIl4a/?modal=true
http://instagram.com/p/jgAz04olxR/?modal=true

# 12
  • Мнения: 7 538
Да, определено са големи симпатяги!

# 13
  • Мнения: 8 533
 Thinking Thinking това защо ..Хайме да не са го зарязали...пак  Thinking Mr. Green
Retweeted by Jaime Mayol
50 Sombras @_50Sombras_  ·  10h

Las mejores personas llegan sin buscarlas.
най-добрите хора си тръгват без да го искаш.

# 14
  • Мнения: 2 519
Уилям защо не уреди някоя фотосесия за Химена....при известни фотографи.. за някое известно списание...??? Thinking Това ще е по ценен подарък от диамантите.... Thinking
ее точно при тези...силно се съмнявам  hahaha hahaha ...така като хвърлих едно око  Thinking Thinking

значи от Синди Крофорд на Елизабет Гутиерез...в градация са...определено hahaha уили не пести пари hahaha hahaha но все си мисля...тя и в блога загатва...че тази фотосесия е свързана с нейн нов проект...явно е и още в Ел Ей...и може там да поостане...представете си как може да се е уредил уилям hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт