Тема Незабравима (Unutulmaz) 253 ,"Kara Ekmek"

  • 42 314
  • 739
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 829


НЕЗАБРАВИМА
ПРИКАЗКАТА ЗАВЛАДЯЛА СЪРЦАТА НИ!






С участието на:
Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Ърмак Черен, Синем Йозтуфан, Нихат Алтънкая,
 Алийе Узунатаан, Хакан Ванлъ, Айлин Арасъл, Мерт Явузджан, Гьозде Мукавелат  и др.






Музика: Kıraç, Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Guler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Unsal, Ihsan Aydın, Mujdan Kayserli
Продукция: ATV 2009









    Halil Kurt - Senden Baska


               
Музикални песни с превод:
 

Колекция от клипове на:
Бобояна  Ради    Розовка 
Бгхелп






Епизоди (АТВ) с български субтитри,
благодарение на: Росисан, Г-жа Броненосец, Ади, Милена, Слънчогледка , Деря Джамбазова, Т.Трайкова, Златна рибка, Леман и Ина Иванова




54/1    54/2  54/3    54/4    54/5    54/6    54/7    55еп.   
56/1    56/2    56/3    56/4    56/5    56/6    56/7    57еп.   58еп.    59еп.    60еп.    61еп.    62еп.    63еп.    64 еп.  65 еп.   66 еп.    67 еп.    68 еп.    69 еп.    70 еп.  71 еп.    72 еп.    73 еп.    74 еп.    75 еп.    76 еп.    77 еп.    78 еп.    79 еп.    80 еп.    81 еп.    82 еп.    83 еп.   84 еп.   85 еп.   86 еп.   87 еп.           
88 еп.    89 еп.   90 еп.     


Нов проект "Kara Ekmek"
с участието на  Özlem Yılmaz



Скрит текст:
Проект "Emanet"
с участието на  Özlem Yılmaz



"Детектив  Мемоли"




 С участието на: Emre Kızılırmak , Цzlem Yılmaz,
Burcu Esmersoy, Hilal  Uysun

Режисьор: Tayfun Gьneyer
Продукция: TNT 2011
Епизодите до момента



ФИЛМОВ ПРОЕКТ 
с участието на  Özlem Yılmaz и Volkan Keskin
Karaoğlan
 






"Kaçak"
с участието на  Özlem Yılmaz
Официална страница на сериала





"Adını Kalbime Yazdım"
с участието на  Serhan Yavaş



Tема 234      Тема 235      Тема 236       Тема 237       Тема 238    Тема 239      Тема 240     Тема 241          Тема 242          Тема 243               Тема 244               Тема 245             Тема 246            Тема 247               Тема 248         
 Тема 249                       Тема 250                  Тема 251                       Тема 252




# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 215


Деси, благодаря ти за новата темичка! newsm51 newsm51 newsm51



Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 12:19 от winona

# 2
  • Мнения: 3 203
Деска безкрайни благодарности  txtloves lovekiss Kissing Heart за поредната нова темичка   bouquet  bouquet

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 215


Пренесох последните снимки на Деси от миналата тема, може някой да поиска да размишлява по тях... Peace

# 4
  • Мнения: 3 203
Вени гледам снимките ,гледам фрагманите и с радост чета на Дани постовете но  Thinking доста съм по пропуснала и изобщо не съм в час . Embarassed Гледах първите пет серии и дотам  Thinking някак ми липсва онази магия ,химия  Thinking все нещо търся и не намирам знаейки ,че незабравимото минало си остава един голям спомен. Hug  Всички актьори си играят и пресъздават много професионално своите герой но и това не ми е достатъчно. Какво да се прави като съм си романтичка и търся по-добрия партньор за  Йозлем  newsm43 търся оня незабравимия дето с него ще те накарат да ги гледаш и останеш без дъх до незабрава. Hug

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 1 394
Само не разбрах защо "Кара екмек" няма да има втори сезон, след като е с толкова висок рейтинг. Иначе Йозлем изглежда отново блестяща като булка. Между нас казано най-странно като такава изглеждаше на собствената си сватба - не казвам зле, а много различно от това, което съм си предсдтавял на база на екранните й сватби.

# 7
# 8
  • Malaga
  • Мнения: 575

ЧЕРНЫЙ ХЛЕБ. 11 серия (суб)
ПЕРЕВОД ТУРЕЦКИХ СЕРИАЛОВ.
https://vk.com/video-73723597_171503898?list=1d22a3b4f25958b798

# 9
# 10
  • Malaga
  • Мнения: 575
"Kara Ekmek" 14 еп. 1 фраг.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 394

Пак страхотна игра на Йозлем, особено в леглото, макар и без анцуг, при това син.

# 12
  • Мнения: 3 203
Риболовния сезон е открит сега чакаме само златната рибка да се хване за някой нов проект   Joy Joy Joy



Обаче като гледам прическата на батко май тази снимчица ще да е от по отдавна. newsm78

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 15:21 от mariq_72

# 13
  • Варна
  • Мнения: 329
Превод на репликите от фрагмана  Hug Аз разбирам долу-горе, взаимствах го от друга тема / благодарности за преводачката  Flowers Bouquet/

Четин: Ние мъжете сме два вида: хитри или лъжци.
Асие: Може би точно затова не се влюбвам.
Салим: Не съм ядосан на кака ти. Не съм я научил на истина и лъжа. Не мога да гледам в очите детето си.
Хале: Аз съм твоя жена и имам право да знам какво се случва в този дом.
Асие: Ако ти се предадеш, аз също ще се предам, Четин!
Семра: Знам какво да направя!
Тайлян: Заради това, че не можах да спазя обещанието си ми е много мъчно и не знам какво да правя. Също че мислиш, че всичко е било лъжа.
Четин: С теб съм много щастлив. Дори когато ти си ми ядосана, както сега, в стомаха ми летят пеперуди.

Много приятно се развиват отношенията между Четин и Асийе. Heart Eyes Той първи се влюби в нея и се влюби истински, промени се изцяло и успя да я накара да се влюби в него с мило внимание и нежно отношение, с много настояване и доказване, макар че тя още се опъва да си го признае дори през себе си. Репликите, които си разменят двамата, жестовете- бутане, щипане, погалвания разни, особено милото- боли ме и ме целуни да мине! Heart Eyes- всичко е като игра между тях. Но това е само повърхността. Отдолу се крият истинските чувства, които накараха Четин да се преобрази от разглезения внук- нехранимайко и пияница, на баба любимеца в отговорен мъж и бизнесмен, макар че детето в него се показва при всяка възможност и Асийе- от неуравновесено, готово на всичко, за да изплува от средата си безскрупулно момиче в полуукротена опърничава жена с много добродетели под бронята и голямо всеотдайно сърце.
Не знам! Thinking Отдавна подозирам сценаристите, че попромениха сценария от първоначалния замисъл. Засега ми харесва- преобразиха Четин в положителен смисъл, промениха Асийе към добро, демонизираха бабата, направиха зла Хале, показаха, че Тайлян е човек с повече добри страни, но който не е светец и допуска грешки като всички, а в началото не беше така. Или поне аз останах с такова впечатление! Никой не гледа и няма с кого да коментирам дали съм права или се заблуждавам. Confused
В началото и Четин, и Асийе бяха изгубени души- кой за каквото! После им поправиха образите, така да се каже. Хале беше представена като многострадалната Геновева, сега стана истерична и неуравновесена жена, способна да изнудва собствения си съпруг. Тайлян- светецът, праведен мъж и съпруг и порядъчен бизнесмен стана прелюбодеец в известен смисъл и от мил, нежен и внимателен съпруг се превърна в груб и рязък човек. Милата и всеотдадена на семейството си баба стана демон в човешки образ, в който живеят две личности, с явни шизофренични пристъпи и склонност към насилие- поръча убийството на Седа, опита два пъти да убие Асийе и явно ще потрети в новия епизод, особено като вече го няма и дядото, който да следи за лечението й и да я спира по някакъв начин. И още какво ли не в развитието на действието. Rolling Eyes
Но е интересно, различно, завладяващо и качествено! Йозлем и Усхан създават една от най- симпатичните екранни двойки в сериал!

Между другото последната снимка е от сцена, снимана във вилата на Хаят от "Незабравима". Да не говорим, че наемния убиец преследваше Асийе из къщата и се видяха добре познатата ни външна врата, кухнята, хола, стълбите към горния етаж, а самата Асийе се скри в гардероба в оная стая, дето имаше това- онова сред свещите!  Wink Дали си е спомнила Йозлем за времето, когато са снимали "Незабравима"? Thinking

А за всеобщия ни любимец  smile3505
Аз вече  jump icanfly smile3537 да го чакам да снима, а той, човека  fiuuuuuu ribolov smile3555

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 22:43 от danidorina

# 14
  • София
  • Мнения: 1 394
Във тая стара къща...

На таз голяма маса, във тази лятна къща
седяхме двама ние с тебе рано сутринта
Ти ми решеше косите, аз рисувах си веждите
рано сутринта.
Знам, обичаше ме ти, но попречи гордостта
мене мили не разбра, за жена не ме иска.

Във таз просторна къща, на тая мека спалня
търкаляхме се двама с тебе чак до сутринта
Ти ми галеше косите, аз целувах ти устните,
чак до сутринта.
Знам, обичаше ме ти, но  попречи гордостта
мене мили не разбра, за жена не ме иска.

Във тази къща стара, във спалнята на пода
свещите за нас горяха чак до сутринта
Ти ми шепнеше в ушите и ми пиеше сълзите
чак до сутринта.
Знам, обичаше ме ти, но попречи гордостта
мене мили не разбра, без жена си остана.

В тази съща къща, на нашта мека спалня
с друг аз вече снимам чак до сутринта,
Той сега коси ми реше и целува ме в устата
чак до сутринта.
Знам, обичаше ме ти, но попречи гордостта
и със въдица в ръка сам сега си на брега.

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 23:50 от bganio

Общи условия

Активация на акаунт