Тема Незабравима (Unutulmaz) 252 ,"Kara Ekmek"

  • 42 337
  • 734
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 829


НЕЗАБРАВИМА
ПРИКАЗКАТА ЗАВЛАДЯЛА СЪРЦАТА НИ!






С участието на:
Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Ърмак Черен, Синем Йозтуфан, Нихат Алтънкая,
 Алийе Узунатаан, Хакан Ванлъ, Айлин Арасъл, Мерт Явузджан, Гьозде Мукавелат  и др.






Музика: Kıraç, Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Guler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Unsal, Ihsan Aydın, Mujdan Kayserli
Продукция: ATV 2009









Музикални песни с превод:
 

Колекция от клипове на:
Бобояна   Ради   Розовка  
Бгхелп






Епизоди (АТВ) с български субтитри,
благодарение на: Росисан, Г-жа Броненосец, Ади, Милена, Слънчогледка , Деря Джамбазова, Т.Трайкова, Златна рибка, Леман и Ина Иванова




54/1   54/2   54/3   54/4   54/5   54/6   54/7   55еп.    
56/1   56/2   56/3   56/4   56/5   56/6   56/7   57еп.   58еп.     59еп.     60еп.   61еп.   62еп.   63еп.   64 еп.   65 еп.   66 еп.   67 еп.   68 еп.   69 еп.   70 еп.   71 еп.   72 еп.   73 еп.   74 еп.   75 еп.   76 еп.   77 еп.   78 еп.     79 еп.     80 еп.     81 еп.   82 еп.   83 еп.   84 еп.   85 еп.   86 еп.   87 еп.            
88 еп.    89 еп.   90 еп.    


Нов проект "Kara Ekmek"
с участието на  Özlem Yılmaz



Скрит текст:
Проект "Emanet"
с участието на  Özlem Yılmaz



"Детектив  Мемоли"




 С участието на: Emre Kızılırmak , Цzlem Yılmaz,
Burcu Esmersoy, Hilal  Uysun

Режисьор: Tayfun Gьneyer
Продукция: TNT 2011
Епизодите до момента



ФИЛМОВ ПРОЕКТ  
с участието на  Özlem Yılmaz и Volkan Keskin
Karaoğlan
 






"Kaçak"
с участието на  Özlem Yılmaz
Официална страница на сериала





"Adını Kalbime Yazdım"
с участието на  Serhan Yavaş



Tема 234      Тема 235      Тема 236       Тема 237       Тема 238    Тема 239      Тема 240     Тема 241          Тема 242          Тема 243               Тема 244               Тема 245             Тема 246            Тема 247               Тема 248          
 Тема 249                       Тема 250                  Тема 251




Последна редакция: пн, 12 яну 2015, 22:50 от Слънчогледка Яваш

# 1
  • Мнения: 3 203
Безкрайни благодарности на Деската за новата тема  lovekiss Kissing Heart lovekiss Kissing HeartДано с новата тема има и ново начало на нови незабравими емоции atwork  typeuu callme lalalala  cheers





Прекрасен и незабравим тандем  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 914
http://video02.atv.com.tr/video/2015/01/11/atv1420972429493.mp4
Това гледахте ли го? Погледнах като че ли го няма назад в темата.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 394
http://video02.atv.com.tr/video/2015/01/11/atv1420972429493.mp4
Това гледахте ли го? Погледнах като че ли го няма назад в темата.


Има го и го гледахме, ама не пречи още веднъж.

# 4
  • София
  • Мнения: 829
Kara Ekmek  започва в петък от 20,00 ч по АТВ  Peace

# 5
  • Мнения: 315
Деси, Hug Hug Hug благодаря за новата тема!!! Hug Hug Hug Hug
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose



-----------------------------------------------------------------------
Безкрайни благодарности на Деската за новата тема  lovekiss Kissing Heart lovekiss Kissing HeartДано с новата тема има и ново начало на нови незабравими емоции atwork  typeuu callme lalalala  cheers



При мен новото начало е налице!
Гледам "Незабравима"сякаш за първи път!!! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 6
  • Мнения: 315
Kara Ekmek  започва в петък от 20,00 ч по АТВ  Peace

Този петък ли започва? newsm78

 Много и отиват на Йози елегантните тоалети!Дано да е сменила дрипите от "ЕМАНЕТ"  Peace Praynig Peace Praynig Peace

# 7
  • Мнения: 914
Kara Ekmek  започва в петък от 20,00 ч по АТВ  Peace
Ехе тогава конкуренцията е жестока.

# 8
  • Мнения: 914
Гледам Йози още от първия епизод ще е бременна. А тя няма да играе роля на невинна като досега. Интересно ми става до къде ще го докарат  филма? Ама лошото е че дикцията и е много неразбираема за мен. Не я разбирам какво казва. Много изяжда думите. Тази която дублираше Еда беше супер, ама докато свикна бая зор ще ми е.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 215


Привет и от мен в новата тема! Hug
Деска, благодаря ти, прекрасна е!  love001

# 10
  • Мнения: 914


Да помогна с това което разбрах от фрагмана но понеже не знам имената още на актйорите дано ме разберете кое превеждам.

Йозлем: От тази тенекия не можем да излезем от това няма да се спасим. От раждането така ни е писано момиче. Да си оправяме семейното положение и толкова.
             ...... Вземи я и заведи горе. За нас ще е чест всъщност.
Тази с презрамките: .......(не го разбрах добре - май е нещо от рода на така ли трябва да ти се качва на главата - или нещо такова) .....Смотанси ти. Смотан.
Йози: бременна съм....Ще се омъжиш за мен. Ще започнеш с годежа.
Мъжа: Каква женитба бе. На колко години съм я.
Друг мъж: Безсрамник
Бащата: Честта ми, достойнството ми ми взехте бе. Бъдещето си вижте......(другото не го разбрах)
Жена: Личи си че да имам внук не е хич лесно. ...... Правилно е да има женитба. - /това така ми се струва да е /....
Мъж: Буйчо трябват ми пари.
Вуйчото: Кой знае по следите на кое от всички мои подозрения си. /т.е. по следите на подозрителни за мен неща си /
Пак мъжа: касата на дядо ще отключа. Накрая и крадец станах даже.
Йози: Момче ти си извършил престъпление, та кражбата ли ти дойде тежка.
Сестрата: Може би един ден наистина ще станем щастливи бе како. И ние ще сме обичани, ще обичаме.

Може да има грешки, не гарантирам, че е 100%, но поне по-голямата част от картинката е такава или поне за това горе долу се говори.

# 11
# 12
  • Мнения: 3 203



 wavey wavey wavey

Значи дочакахме новия проект на Йози  в петък 20,00 часа не е лошо  Hug в съботите ще спим повечко  Joy Joy Joy а какви други безсънни нощи преживяхме  smile3503 Two Hearts

# 13
  • София
  • Мнения: 1 394
Това е страхтоно - Йози влиза в сериала направо бремена, та няма да се налага да гледаме сцени, предхождащи забременяването, застрашени от глоби и остри обществени порицания. Ама тук няма да е добрата и наивна ревла, която и на мравката път сторва, а пък за сестра си да не говорим какво би направила. Иначе от превода на Дежавю само "една гордо вдигната глава" липсва, за да е картината пълна и до болка позната - чест, достойнство, опозоряване, забременяване, лъжи, игри и т.н. Все около тази тематика се въртят комшиите, ама както вече се убедихме от Незабравима това още нищо не значи и може да е начало на нещо вълнуващо.

# 14
  • София
  • Мнения: 13 623
Деси Благодаря от сърце за новата тема  newsm51 newsm51 newsm51
Хубаво е, че се грижиш за нас та да сме заедно тук, вярвам че това носи удоволствие на всички  bouquet
-------------------------------------------------------


Това наш Серхан ли е, от кой период му е тази снимка - преди или след разкрасяването му  newsm78
-------------------------------------------------------
 В предстоящия сериал Йози започва отново със забременяване, но ми се струва, че този път няма да му е лесно на мъжа, от когото е забременяла. Тука тя започва агресивно, настъпателно, а не както в Незабравима плахо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  

Общи условия

Активация на акаунт