Game of Thrones Тема 15 ... Потресаваща ;)

  • 25 297
  • 764
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 442
Запис. Мерси, Бумър   bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 17 958
записвам се с един Даарио:
Скрит текст:

П.П. Може да мине и за Мелис Чудовищния.  Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 1 033
О, какво сладко котенце  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 469
Тая котка е на Денн Simple Smile

# 5
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мерси за темата, Бум  Hug





и интересн ивент, някой ако има желание :

https://www.facebook.com/events/376637819201473/

# 6
  • София
  • Мнения: 4 899
Допълвам от миналата тема:

Скрит текст:















Благодаря за новата тема   bouquet

# 7
  • Мнения: 9 991
Записвам се във феновете, сън не спах да го изгледам. Сега си ги чакам новите серийки.  Hug

# 8
# 9
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Чак вчера ме осени прозрението, че Джора Мормон има идеалната външност да изиграе Джон Конингтън.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Засега само запис от мен.Но да попитам кой е готвачът плъх?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Засега само запис от мен.Но да попитам кой е готвачът плъх?
Герой от местна легенда.
Скрит текст:
Легендата за Готвача-плъх произлиза от Севера.
Един от готвачите от Нощна крепост на Вала, много мразел някакъв андалски крал, искал да му отмъсти. Когато един ден този крал посетил Вала, готвачът тайно убил сина на краля, сготвил го и го предложил на баща му да го изяде. Краля изял ястието без да знае, че яде сина си.
Заради това провинение Старите богове наказали готвача, като го превърнали в  огромен плъх, който може да се храни само със собственото си потомство.
Но провинението не било убийството, нито това, че бащата изял сина ( в тамошната религия не е грях да убиваш), а защото е нарушил правото на госта. Кралят е бил гост на Вала.

# 12
  • Мнения: 10 012
Мерси за новата тема!

Според легендата за Плъха Готвач, нещо много гадно ще се случи на род Фрей. В сериала дали обаче ще остане време да го покажат... В книгите започнаха да падат като мухи.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Общо взето стигам до извода,че трябва отново да прочета 5-те тома,защото съм позабравила доста неща.Не ми се иска пак да страдам от смъртта на Старките,но ще трябва.А за Фрей се надявам да са подготвили нещо достойно по гадост на техните деяния,дали ще е в този сезон обаче това е друг въпрос.
И друго да попитам,някъде имаше пуснати нови глави от Ветровете на зимата и то преведени,мислех,че са тук в началото на темата,но не са.На някой да са му попадали случайно?

Последна редакция: сб, 06 юни 2015, 12:00 от Жижи

# 14
  • Мнения: X
При вас ми е много интересно!

Общи условия

Активация на акаунт