Бял списък-за София!

  • 1 105 100
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 545
# 1 546
  • Мнения: 730
Изказвам възхищението си от д-р Татяна Захариева- гастроентеролог в МБАЛ Доверие. Изключително внимателна и адекватна, страхотен специалист, препоръчвам я горещо. Прави ми фиброгастроскопия много внимателно. При нея не се чувстваш като при лекар, като в болница. Въобще и сестрите и всичко е на ниво. Много съм доволна. Приеха ме за преглед и се държаха с мен като с приятел- усмихнати и много готини.

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 15:55 от Dayli

# 1 547
  • Мнения: 1
Heart Eyes Д-р Лиляна Тороманова наистина е много всеотдаен специалист. Подхожда много внимателно към пациента и когатро говориш с нея за проблем е все едно говориш за нещо нормално. не те е срам, няма неодобна тема или дума.

Моля ако имате актуални координати да ми ги изпратите. Благодаря!

# 1 548
D-r Daskalov koremen hirurg VMA izkliu4utelen profesionalist i mnogo mil 4ovek! Hug

# 1 549
  • Мнения: 2 241
Д-р Антоанета Илиева - Вита  Peace Поради лекар, който вписах в черния списък се наложи да отида при нея и останах очарована. Изключително мила жена, обяснява всичко, не оставя въпрос без отговор, предразполага да се чувстваш добре, страхотна е  Peace

# 1 550
  • Мнения: 46
Здравейте, да попитам доктор Данаил Илиев работи ли със ЗК и къде точно му се намира частния кабинет.Имам негов тел но не знам дали е актуален 0899 842 084?

# 1 551
  • Мнения: 61
Цитат
Д-р Цанка Илиева, акушер-гинеколог, 25 ДКЦ

Някой знае ли дали работи с ЛКК, т.е. дали може да дава болнични за продължително време?
Мерси предварително!

# 1 552
  • Мнения: 61
Става въпрос до края на бременността.

# 1 553
  • София
  • Мнения: 2 381
Момичета, пускайте си теми с въпроси за координати, къде кой преглежда и т.н. Има си форум в бг-мама ЗДРАВЕН СПРАВОЧНИК за целта.
Вариант 2 - поразровете се в темите или пишете лично съобщение на някоя съфорумка, която е посещавала доктора, за който се интересувате.

Това е Бял списък!
 Hug

# 1 554
  • Мнения: 432
Някой да каже мнение за д-р Сашо Георгиев от МД?

# 1 555
  • София
  • Мнения: 4 025
Някой да каже мнение за д-р Сашо Георгиев от МД?

Води ми женска консултация по Здравна каса в МД, не се престарава,не ме помни, нямам почти никакво впечатление честно казано, а съм го виждала няколко пъти вече, има и частен кабинет, даде ми визитка още първия път като се регистрирах .Веднъж имаше момиче, което явно го посещава и там , и на нея й обърна повече внимание.Но си мисля , че това си е масова практика вече.За издаване на болнични и изследвания е екстра.

# 1 556
  • Мнения: 1
Здравейте, да попитам доктор Данаил Илиев работи ли със ЗК и къде точно му се намира частния кабинет.Имам негов тел но не знам дали е актуален 0899 842 084


Здравей, д-р Данаил Илиев преглежда в Токуда. Телефона, който имаш е верен. Аз родих там преди няколко дена. Той ми проследи цялата бременност и ме изроди. Искам да ти кажа, че си избрала верния човек. Това е моят акушер-гениколог. Изключителен човек и професионалист.

# 1 557
  • Мнения: 1 269
Здравейте, да попитам доктор Данаил Илиев работи ли със ЗК и къде точно му се намира частния кабинет.Имам негов тел но не знам дали е актуален 0899 842 084?
не знам дали работи сьс зк.мога да ти кажа адреса, на който се намира частния му кабинет.
ул.`марица`10,ет.3

# 1 558
  • Мнения: 7 114
Тази тема ще се окаже най-безполезната заради хрумванията на питащите в последните няколко страници.  Tired
ХОРА, НЕ ЧЕТЕТЕ ЛИ? БЯЛ/ЧЕРЕН СПИСЪК ОЗНАЧАВА ВПЕЧАТЛЕНИЯ И МНЕНИЯ, А НЕ СЪРБИ МЕ, ТА ДА ПОПИТАМ.
Като ви интересува нещо за лекар питайте първо търсачката, а ако и тя не помогне, пускайте си конкретна тема.
Тази тук стана космата от ненужни въпроси за този или онзи.
 Peace

# 1 559
Похвала за Д-р Юри Фандъков от клиника Торакс на Възраждане! Сина ми се разболя когато беше на 7 месеца и  никой от 3-мата други д-ри, на които го водих, не позна какво му е!
Д-р Фандъков направи веднага изследвания, даде точна диагноза, назначи правилния антибиотик и най-после свалихме темп!
Благодарна съм му! И до сега се консултираме с него, ако има нужда!
И личната ми  да спомена - Д-р Катя Сепаревска - 23-та п-ка в Х.Димитър! Изключетелен специалист!
Ето и една лекарка, която е толкова отзивчива, и такъв добър специалист, че откакто я открих - не съм посещавала друг гинеколог  - Д-р РИЗОВА - кл.Торакс, Възраждане

Общи условия

Активация на акаунт