Бял списък-за София!

  • 1 105 115
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 1 479
За лекарите,от които сьм доволна сьм писала по други теми,но ще пиша и тук:Д-р Добрева от Шейново и случайният екип,при който родих през 1999-а;Д-р Любомир Спасов/кардиолог,сега може и да е вече Доцент/;бивш Доцент сега Професор Иво Кременски;Д-р Радева и Д-р Боян Димитров/генетици/;Д-р Димитьр Папукчиев/гинеколог/;П-р Иван Чавдаров/центьр за ДЦП/;Д-р Жекова и случайните екипи в "Света Анна",при които родих следващите ми 2 деца;Д-р Мазнейкова и Д-р Милчо Галев/педиатьра ни в момента/.Благодарна сьм им за адекватната им реакция и грижа,както кьм болното /вече починало/детенце,така и за 2-те ми живи и здрави деца!Никой от тези лекари не ме е гледал в рьцете за пари!  bouquet

# 1 006
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен, мили мами! На мен още ми е рано за раждане, все още съм в петия месец, но като чета различните форуми, много се притеснявам от момента, в който ще трябва да раждам. И това се дължи, разбира се, на "прекрасните" условия в Б-я на болниците и на отношението на лекарите. И като си помисля, че трябва да се направи избор на екип. Ами ако за всяка операция ще трябва да избираме екип, къде ще му излезе края..направо незнам. А и сумите са доста високи от тази година. И затова искам да помоля майки, които са родили наскоро, да споделят къде, при кого и с каква уговорка за родили. Не може ли след като всичко приключи, надявам се, благоприятно, тогава да се плаща, а не предварително, тъй като не знаеш какво ще се случи. Предварително благодаря на всички, които ще ми отговорят!
Пожелавам много здраве и късмет на всички!

# 1 007
  • София
  • Мнения: 1 783
 albena1970, разгледай хубаво темите в справочника, има за болниците, по градове, за отделни лекари мн.др. Тук е само за хвалби. Ако те интересува нещо конкретно, ползвай търсачката, ако не намериш - пусни си тема с въпрос.
Успех!

# 1 008
  • София
  • Мнения: 121
д-р Миглена Александрова - зъболекар, работи и със Здравната каса, кабинета и е на Руски паметник, тел. 0885 742 525  smile3501

# 1 009
  • Мнения: 10
д-р Тюфекчиева, страхотен професионалист  newsm10

# 1 010
  • Мнения: 17
Здравейте и аз реших да напиша няколко думи в този бял списък.Моето мнение за Д-р Мишел е че тои е много добър гинеколог.Тои ми водеше бременността и сам много доволна от него.Наистина иска пари за видеозон ,но пожелание ,ако искаш да те гледа всеки месец.Аз ходя при него от 5години заради проблеми с яйчниците и винаги се е отнасял добре с мен.Пък и защо тогава ако е некадърен както казвате има толкова много пациенти.Не знам аз лично му благодаря за всичка което е направил за мен.

# 1 011
  • Мнения: 233
Д-р Румяна Христова от б-ца ЛОЗЕНЕЦ има ли частен кабинет и къде се намира

# 1 012
  • София
  • Мнения: 10 336
д-р Миглена Александрова - зъболекар, работи и със Здравната каса, кабинета и е на Руски паметник, тел. 0885 742 525  smile3501
Сма ли работи или е в клиниката на д-р Канаан? Защото, ако е от клиниката му, и ние сме доволни. Преди работеше на бул. "Тодор Александров".

# 1 013
Аз като лично минала под ножа на д-р Първанова в 5та Градска наистина мога да кажа, че е страхотен професионалист. Бях на 16 и съм мноооого доволна от проведената операция (махане на сливици). За д-р Бегов мога също да кажа много добри думи, но мен лично малко ме стресна и затова предпочетох д-р Първанова.  bouquet Mr. Green newsm30 smile3525 smile3501

# 1 014
  • София
  • Мнения: 121
д-р Миглена Александрова - зъболекар, работи и със Здравната каса, кабинета и е на Руски паметник, тел. 0885 742 525  smile3501
Сма ли работи или е в клиниката на д-р Канаан? Защото, ако е от клиниката му, и ние сме доволни. Преди работеше на бул. "Тодор Александров".

Да, същата д-р Александрова е. Много е добра   newsm10

# 1 015
  • София
  • Мнения: 186
Д-р Димитър Гунев-МАЙЧИН ДОМ София
Ходя при него  вече 10 години,няма  по-внимателен и добър доктор за мен,
след няколко седмици живот и здраве ще  родя  и първото си дете  при него,
и съм напълно сигурна  в уменията  и професионализма му.
Много мои познати,близки и приятелки са негови пациентки,
и на който съм го препоръчала всеки ми е благодарил.
Не  е от лекарите,които  всичко правят  за пари,и измислят куп ненужни изследвания само и само да ти вземат  парите.


# 1 016
  • Мнения: 1 483
д-р  Анна Белчева- акушер-гинеколог
София
Студентски град бл.57 А
АГ център МЕД РАЛ
0888 93 13 76
868 72 27

Страхотна е Peace

# 1 017
  • Мнения: 2 231
Д-р Любомир Иванов - МЦ "Доверие" кв. Овча Купел. Работи и като консултант в шейново.
Д-р Бойко Димитров - болница Токуда

# 1 018
  • Мнения: 85
Здравейте! Някой може ли да ми каже нещо за клиника " Мазнейкова"? ?

Много е добра самата Мазнейкова, ако говорим за една и съща. Но клиниката не се казва така, ако е онази на бул. "България". По думите на 5-6 приятелки, а и от личен опит, зная че има доста точно око, и на 3D-то няма по-добра. Скъпо е, но си заслужава.

# 1 019
  • Мнения: 2 231
Здравейте! Някой може ли да ми каже нещо за клиника " Мазнейкова"? ?

Много е добра самата Мазнейкова, ако говорим за една и съща. Но клиниката не се казва така, ако е онази на бул. "България". По думите на 5-6 приятелки, а и от личен опит, зная че има доста точно око, и на 3D-то няма по-добра. Скъпо е, но си заслужава.
И аз ходих при Мазнейкова. Тя ни каза, че ще имаме Бебка Ема. Наистина разбира, понеже минахме през нея след редовната консултация и тя ни каза почти същото като нашият доктор. Прегледа преди 1 година струваше 80 лв.

http://www.mbal-sofia.com/news.php?newsid=9

Иначе за болницата нямам отзиви. Стори ми се много скъпо и отпадна от списъка ни.

Общи условия

Активация на акаунт