Бял списък-за София!

  • 1 105 079
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 195
Mili momicheta,
bih izkala samo da vi popitam ima li niakoi mnenie za doktor Hristo Dimitrov ot xII poliklinika v "Geo Milev". Hodia pri nego ot godini i neznam dali da ne go smenia.

Blagodaria,
Izviniavam se, che ne pisha na kirilica.

# 196
  • Мнения: 219
Да се присъединя и аз с моите номинации за Белия списък:

- д-р Жана Колева от Св. София (бивша Тина Киркова), началник на отделение по паталогична бременност.
- д-р Рени Ковачева - от Св. София (бивша Тина Киркова), отделение по паталогична бременност
- д-р Мария Янкова - от Св. София (бивша Тина Киркова), отделение по паталогична бременност
Ако не бяха те моите близнаци нямаше да оцелеят и да видят бял свят. Нищо друго не мога да кажа освен - БЛАГОДАРЯ ВИ, да сте живи и здрави.

- проф. Ангел Димитров - шеф на Родилно в Майчин дом - направи ми секциото с такава лекота, сякаш е по-лесно, отколкото да си изпиеш сутрешното кафе. А си беше проблемно раждане, но това го разбрах впоследствие.

- доц. Огнян Бранков - детска хирургия Пирогов. По немски точен, прецизен и перфекционалист, към децата благ и отзивчив. За професионализма - просто нямам думи. Направи операция на единия ми син (на 4 месеца) на двустранна ингвинална херния и киста на единия тестист. Детето се чувстваше добре веднага след операцията.

# 197
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ето и моето мнение по въпроса:
Д-р Михайлов от III ГОБ с акушерката Ковачева - ЖК. Срещнах и на други места из форума добри отзиви за тях и нито едно негативно мнение, което си е направо постижение  Simple Smile.  Освен че е супер добър професионалист, докторът изобщо не се съобразява с ограничението от здравната каса за 4 безплатни ехографа, а гледа на апарата всеки месец, да не кажа и повече... БЕЗПЛАТНО! И не на последно място е страхотно кадърен хомеопат с богата практика и отлични резултати при изключително заплетени случаи.
За д-р Михайлов newsm10 newsm10 newsm10

# 198
Д-р Валери Нецов - Шейново. Изключителен професионалист

# 199
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Д-р Валери Нецов - Шейново. Изключителен професионалист


  202uu
Това го подкрепям с повече от две ръце! Страхотен е! newsm20 

# 200
  • Мнения: 49
д-р Угринова-хомеопат медицински  оздравителен център "ФИТОЛЕК".

Безкрайно мила и внимателна жена. Помогна много на дъщеря ми.

# 201
  • София
  • Мнения: 293
д-р Евдокия Маркова - акушер-гетиколог
ул. Царибродска бл. 51-59, вх.Б, ет.1, ап.15  тел. 02/928 12 76  моб. 0888 724 900
Това е частния й кабинет, работи и в І-ва градска Света София. Перфектен професионалист е, много ми помогна.

# 202
zdraveite!iskam da popitam ima li niakoi mnenie za d-r Todorov.Toi darji 4astnata klinika IN VITRO-Bratia Todorovi .hodia pri nego ot 4 g. se opitvam da imam dete no niama nikakav rezultat.Kaza mi 4e na men i na maja mi ni niama ni6to no rezultata e edin i sa6t.

# 203
  • Мнения: 429
Д-р Весела Кукуряшкова - акушер-гинеколог в 25 поликлиника в Младост 3 и МЦ"Лаиф" бл.58, Студентски град. Изключително добър човек и специалист.

Нищо вярно с истината.

 Да не се е излъгала някоя бъдеща или настояща мама  Naughty
е

Искам да те помоля да не петниш името на д-р Кукуряшкова, защото тя не го заслужава. По-долу и Линет потвърждава мнението ми. Много са причините за които мога да твърдя, че е добър специалист. Ако от нещо си неудовлетворена, все пак тя е една, а пациентите безброй.

# 204
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Д-р Весела Кукуряшкова - акушер-гинеколог в 25 поликлиника в Младост 3 и МЦ"Лаиф" бл.58, Студентски град. Изключително добър човек и специалист.

Нищо вярно с истината.

 Да не се е излъгала някоя бъдеща или настояща мама  Naughty
е

Искам да те помоля да не петниш името на д-р Кукуряшкова, защото тя не го заслужава. По-долу и Линет потвърждава мнението ми. Много са причините за които мога да твърдя, че е добър специалист. Ако от нещо си неудовлетворена, все пак тя е една, а пациентите безброй.

На черното бяло не мога да кажа, та ако ще и да съм помолена Crossing Arms

# 205
  • sofia
  • Мнения: 562


д-ра е Дуковски и да - прекрасен специалист е, но не и Човек  Confused

  202uu  202uu  202uu newsm10
Абсолютно съм съгласна.
и аз съм съгласна! Sad
на същия 7 етаж в Патологията в Майчин Дом работят и например доц.Маринов, чудесен човек и лекар. Също и д-р Манчев, чудесен лекар!
и на края но не на последно място горещо препоръчвам на всички д-р Иван Диков, страхотен човек и лекар Laughing

# 206
  • Мнения: 877
д-р Гергов от "Св. София"
д-р Субев

# 207
  • Sofia
  • Мнения: 288
Сори ассиа, но категорично не препоръчвам д-р Иван Диков от МД. Щеше да -почти не ме погледна когато ми води раждането, щеше да изпусне детето ми, държа се ужасно грубо, не обяснява нищо и не се посвени да си вземе парите. Вярно е, че има няколко коронни лафа с които демонстрира някаква компетентност, но това не върши работа. Благодарение на него преживях кошмарно второ раждане.

# 208
  • Мнения: 429
на черното бяло не мога да кажа, та ако ще и да съм помолена Crossing Arms
Цитат

Така както говориш все едно те е убила

# 209
  • sofia
  • Мнения: 562
Сори ассиа, но категорично не препоръчвам д-р Иван Диков от МД. Щеше да -почти не ме погледна когато ми води раждането, щеше да изпусне детето ми, държа се ужасно грубо, не обяснява нищо и не се посвени да си вземе парите. Вярно е, че има няколко коронни лафа с които демонстрира някаква компетентност, но това не върши работа. Благодарение на него преживях кошмарно второ раждане.
Извинявай но тук е белия списък!както видя в черния списък не съм си позволила да го хваля и да те оборвам!ще кажа че всеки си има право на мнение!може и да си имаш своите основания които според мен са не особено основателни!ВСИчКИ РОДИЛКИ ОТИВАТ САМОСТОЯТЕЛНО ОТ ПРЕДРОДИЛНА ДО РОДИЛНА ЗАЛА!акушерките не са длъжни да те успокояват и да ти държат ръката, смятам че е достатъчно да си вършат работата, и да не ти крещят а да те насърчават!на края не е честно да не даваш на човек да има собствено мнение!и мен ме накара да ходя сама до родилна зала, и никоя акушерка не ме е успокоявала, НО имах доста тежко раждане, бебето е извадено с вакуум и няма и следа от това!пари не е идвал да ми иска!стоя и след работно време да ме изчака да родя, а спокойно можеше да ме прати на секцио!като се виждахме преди раждането имаше любезността да ме разведе из предродилна и родилна зала, и като попитах за пари каза че ако искам да родя при него не може да ми каже точна сума, но МОГА ДА Я ПЛАТЯ САМО АКО СЪМ ДОВОЛНА ОТ НЕГО И ИЗЛЯЗА НА РЪЦЕ СЪС ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЕ!идваше и в патологията ежедневно и след това и в отделението за да се осведоми за изследванията ми и при мен за да разбере как се увствам!на края дойде и на изписването въпреки че му бях платила и не беше на смяна!
за това го препоръчвам!и за това го пиша в белия списък! Wink

Общи условия

Активация на акаунт