Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 73

  • 35 298
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 10 858
Свет, ако ти е тумнал блендера, веднага ти пращам един, нЕмаш грижи  Hug Няма да те оставиме с тумнал блендер, Я  Hug Hug Hug

Сега като ви чета за болки в колене и т.н се сещам, че когато правех Т 25 много ме боляха коленете, но понеже съм сигурна в техниката (минала през Румянината школа, там грешки в техниката не се допускат  Wink ) продължих да си тренирам и в крайна сметка нещата отшумяха. До момента не са ме боляли, а е минало повече от година.

# 736
  • Мнения: X
5 км бягане - скромно, но от сърце  Heart Eyes закуска - зелено смути, обяд салата с маруля и копър от двора (останалите продукти от магазина  Wink)

Бодишред ми харесва много, но го прекъснах за 10 дни и сега отивам пак на седмица 4.  Искам да приключа програмата до август преди следващото пътуване.

Любче, на круиз и аз никога не съм ходила и нямам никакво, ама никакво желание ... Знам, че много хора ги обожават, но аз не мисля, че е за мен ... Ще видим де, и аз ще стигна до тях някой ден.  Току-виж като се пенсионирам (мечтая си, но да видим дали някога ще стане това) и аз ще съм като онази баба, която живее на круизове по цяла година  Whistling

Свет, и аз не мога без блендер дълго време  Peace

Агент, коя европейска дестинация си набелязала за това лято?  

Ню, направи два тигела на главната и заради мен  Heart Eyes

Птиците, отбивай се при нас от време на време  Hug На мен информацията, която споделяш, винаги ми е била интересна и от полза.

Би, Мария  Hug
Скрит текст:
Жалко е, че в днешно време няма правителства, които са достатъчно смели да приемат трудни решения ... Ще е трудно независимо как се развият нещата, но мисля, че Европа и светът не могат да си позволят Гърция да излезе от еврото

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 20:54 от Анонимен

# 737
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Отчитам Спийд 2. ... и нещо почнах хич да не се харесвам без дрехи. Трябва да поработя върху храната, ама така свикнах на боклуци, че само си се залъгвам, че е за последно днес и край...пфууу!!!
И съм забравила да ви се похваля, че от десетина дена ММ тренира с мен! Mr. Green С тежестите е ОК, но в кадиото хич го няма милия...ама ми ойдисва на акъла, кво да ме прави!!!  Mr. Green За първи път виждам толкова некоординиран в движенията човек! hahaha

# 738
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Да ви позабавлявам ли и с друго освен с магданоз Wink

Агентката стяга багаж.... 1 сутиен - черен със спортен гръб; 2-ри - черен със класически презрамки; 3 - черен без презрамки и с опция за силиконови; 4 - черен, дантелен...
Бели сутиени - по същата схема!
Телесен цвят сутиени - пак по нея...
Цветни сутиени - познахте! Пак така!
После на всяко сутиенче му подбираме бикинки....

Рокля, 2..5...9.... вадя обувки - към всяка рокля - чепик... ММ изпада в истерия!!! Редуцирам - на 2 рокли 1 чифт обувки... Клин, два - 6 спортни потника, щото не се знае в какво настроение ще съм... към потниците се подбират чорапки по цвят (а чорапките са купени съобразно маратонките, които нося в момента) ММ реве! Изхвърлям едните маратонки, но добавям спортни сандали!

Децата и техния багаж са неописуеми! За всяко нещо майка им опакова и резерва, че ако се окапят, опази боже... слушалките ако се скъсат.... кънки, шлемове, протекшъни за колене, лакти, китки.. скутери - 2 бр!!!

И понеже това е малко сестра ми закупила от ам. сайт един кашон със специални керамични съдове за готвене подарък за мама. А подаръка сестра и да мисли как да го домъкне до БГ... 6 куфара х 23 кг всеки + 3 големи и тежки ръчни багажа + най-голямата дамска чанта, която имаха вчера в магазина  Mr. Green

И керванът тръгна! До утре от Турция! И ако някой иска функционална тренировка с тежести да заповяда на летището  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Мале, Агент!!! ooooh! Аз , общо събрани купените сутиени през целия ми живот, не правят твоите само за път Embarassed Ако някога тръгна нанякъде и с половината от твоя багаж, и то не на самолет, а на море в Бг , моя мил няма да ме качи в колата. С три деца сме и то малки и ако имам Втори куфар, ми вдига скандал/а само неговите резервни обувки заемат половината място/,та свикнах да редуцирам собствения си багаж до 3 рокли. ooooh! Но, ти ме кефиш просто и твоя съпруг заслужава голям подарък за търпението си  bouquet
Весела почивка!
Отивам да правя тренировка.

# 740
  • Мнения: 5 405
Agent, ти ме уби  Joy Joy мойте сутиени са 2 бр за пътуване. Виж, спортните може и 5 да са  Joy едни маратонки, едни чехли, малко друг парцал и съм готова  Joy важното е дрехи за тренировка да има  Laughing

# 741
  • Мнения: 596
Да, Агент, развесели ни опредеелено  Grinning. Наистина мъжа ти е стабиУен Grinning
Отчитам почти 5км тичане + 20минутната на Руми + малко планк с редуване от лакти и изпънати ръце. Как ви завиждам за йогата ж Embarassed аз ако трябва да предвидя и време за йога, трябва да стана в 4ч. Иначе след тренировка не смея, защото дечурлята ако се събудят, не мога да вляза да се изкъпя  Tired
За закуска си сварих яйца. Преварих де...добре че бях сложила повечко вода, че щяха да са печени  hahaha та закуската ми беше 2 яйца с малко сирене и кисело мляко, буламач точно по мой вкус   Rolling Eyes

# 742
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Хаха, и аз като Мери първо спортните дрехи и тогава останалото.

Отчитам 4к в парка. Отивам малко работа да свърша и следобеда ще го прекарам с Тони. Не съм погледнала още кой уъркоут ми се пада.

Да споделя, че докато тичах видях група възрастни жени да правят упражнения, че даже няколко ти ейджъра се включиха към тях. Много ми стана кеф.

Агент, една по рода си си. Приятна ваканция.

# 743
  • София
  • Мнения: 1 833
Днес си казах - с тонус без тонус трябва да влизам в крачка, че не мога да почивам по средата на седмицата. Не за друго, ами ще си наруша програмата, а пък аз съм от хората, които обичат да действат  по план и се дразня като се прецака. Та затова си направих UFC FIT Grapple Strength и освен това 5 серии за времето от 4 мин. 50 сек. :
10 лицеви от колене
10 клека
10 повдигане на колене от сегнало попожение

Да взема и аз да се присъединя към групата на Bodyshred - а. Само ще видя какви ще ги свърша август, че почти целия няма да съм в София и не знам как ще ми се получат нещата.

Мерида, и на мен ми се беше случило така миналата година от прекалено прехвален хотел в Турция, аз честно казано останах разочарована ( за Delphin Botanik в Анталия  става въпрос). Май човек не трябва да се предоверява в преценките на другите. Не се вглеждай много и се наслади на почивката и това е. Дано поне времето ви  е добро, че тук...брр голям студ.


Nuclear, ти разчистваш, а аз съм Плюшкин - нищо не хвърлям. ooooh!

Непокорна, браво на троя мъж!

# 744
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Умрях да се хиля на Агентката.  Joy Ама в известна степен и аз съм такава. Днес окончателно багажът трябва да е готов, а аз още нищо не съм почнала.  Crossing Arms Мързи ме, та две не виждам и само безпомощно гледам към гардероба. Много ми  е досадно това занимание. Confused Добре, че ММ не мрънка поне за количествата, нашата кола е разтегателна направо, шапка й свалям! Mr. Green

# 745
  • Мнения: 741
Ехоооо здравейте мацки  Simple Smile

Аз чакам новата тема да се отчета след известно спиране, но гледам, че сте заговорили за багаж ее и аз сега събирам багаж. Определено не мога да се меря с никоя от вас - багажа ми по време на пътуването ще се състои от 2 тениски, 2 сутиена, 2 потника и 2 клина а за самото море 3 рокли 3 къси гащи и по 2 от потници и блузи. И даже да ви кажа и това ми е много - аз на морето нося неща и накрая половината не са обличани. Не знам тия момичета дето мъкнат цялата покъщина....аз на морето си ходя почти гола хахаха за какво са ми дрехи.

# 746
  • София
  • Мнения: 10 858
Леле, Агент  Joy

Отчет с балетната, която Игги препоръча и допълних с 30 мин. кростренажор. Нещо не се натоварих изобщо, може би съм свикнала с тренировките на Румяна и този вид ми се видя като разгрявка само. Друг път ще опитам нещо друго, може би тази точно не е била за мен, пък и беше кратка, 15 мин само.

# 747
  • Мнения: 570
За вчера отчитам 20 мин. долна част и 20 мин. кардио с тежести от Хасфит.
Днес се оциклих, та може и да почивам. Искам само диван, книжка и някой да ми носи вкусотийки през два часа  Grinning

# 748

Общи условия

Активация на акаунт