Включете се в новата игра с награди от образователни играчки Thinkle stars™

  • 7 851
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Разгледайте петте играчки на Thinkle Stars™, изберете една от тях и като коментар в настоящата тема напишете защо според вас тя е най-подходяща за Вашето дете. Петима от всички участници, изтеглени на случаен принцип на 13.07.2015 г., ще бъдат наградени с желаната играчка.

1. IQ игра с въпроси „Свят, човек и природа“
2. Умна писалка „Мечо“ за азбуката и цветовете
3. Умна писалка Mini „Часовникът, числата, формите и съответствията“
4. Умна писалка Mini „Образователен пъзел“
5. Умна писалка Mini „Логически игри, математика, цветове и плодове“

Вижте повече подробности за играчките и видео по-долу.

IQ ИГРА С ВЪПРОСИ „СВЯТ, ЧОВЕК И ПРИРОДА“


 
IQ играта с въпроси дава нови знания от училищния предмет „Човек и природа“ в 1, 2 и 3 клас.
Чрез забавна игра детето с лекота ще научи за животинския и растителен свят в България, националните празници, застрашените видове в България, човешкото тяло, световните забележителности, географски карти и флагове, световна кухня и още много неща. Играта съдържа 24 образователни карти и 480 въпроса.

УМНА ПИСАЛКА „МЕЧО“ ЗА АЗБУКАТА И ЦВЕТОВЕТЕ


 
С тази образователна игра на Thinkle Stars детето ще научи буквите от азбуката и писането на думи. Ще научи и цветовете на животните и предметите, както и какъв цвят се получава от смесването на два цвята. Играчката има 30 образователни карти с буквите от азбуката и книжка за цветовете с 46 страници.

УМНА ПИСАЛКА MINI ЗА ЧАСОВНИКА, ЧИСЛАТА, ФОРМИТЕ И СЪОТВЕТСТВИЯТА


 
С помощта на „Умната писалка MINI“ и 15 двустранни карти с 30 образователни теми детето усвоява нови знания от предучилищната програма. То ще търси отговорите на въпросите от картите. А „умната писалка“ ще сигнализира верните отговори със зелен цвят и поощрителна мелодия, а неверните – с червен цвят. Темите са: часовникът, числата и броенето, събирането и изваждането, животните и техните малки, храните, формите, цветовете, професиите, сезоните и още много други.  

УМНА ПИСАЛКА MINI ОБРАЗОВАТЕЛЕН ПЪЗЕЛ
 


С нея детето усвоява по лесен начин нови знания от предучилищната програма. То ще търси отговорите на въпросите от 50 образователни карти. Темите са: разнообразни логически игри, лабиринти, формите и цветовете, храните, животните, предмети от ежедневието, числата и броенето и още много други. „Умната писалка“ пък ще сигнализира за верните отговори със зелен цвят и поощрителна мелодия, а за неверните – с червен цвят.

УМНА ПИСАЛКА MINI ЛОГИЧЕСКИ ИГРИ, МАТЕМАТИКА, ЦВЕТОВЕ И ПЛОДОВЕ



С помощта на „Умната писалка MINI“ и 15 двустранни карти с 30 образователни теми детето получава нови знания от предучилищната програма. То ще търси отговорите на въпросите от картите. А „умната писалка“ ще сигнализира верните отговори със зелен цвят и поощрителна мелодия, а неверните – с червен цвят. Темите са: логически игри, числата и броенето, събирането, дрехите, цветовете, плодовете, растенията, предметите в дома, професиите, теглото, животните и още много други.


*Кликнете върху снимките за допълнителна информация и видео с играчките

Последна редакция: пн, 13 юли 2015, 14:28 от Pедактop

# 1
  • Мнения: 579
Смятам, че Умна писалка MINI за часовника, числата, формите и съответствията е най-подходяща за моето дете, защото именно усвояването на тези знания са подходящи за неговата възраст. Вече минахме през цветовете и почти всички букви, а мисля, че за останалите му е твърде рано. Изключително бихме се зарадвали от такъв подарък, у дома наблягаме на образователните играчки.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Избирам Умна писалка "Мечо" за азбуката и цветовете. Смятам, че тя е най-подходяща за моето дете, защото тя точно сега се запознава с цветовете и буквите и ще ѝ бъде забавно да го прави по още един, различен и интересен начин. Не на последно място, тя много обича мечета и би се зарадвала и на самата форма на писалката.

# 3
  • Мнения: 3 372
УМНА ПИСАЛКА MINI ЛОГИЧЕСКИ ИГРИ, МАТЕМАТИКА, ЦВЕТОВЕ И ПЛОДОВЕ - смятам, че е най-подходяща за моето дете, защото постоянно смята и брои, много му е интересна математиката. Мисля, че тази играчка ще му помогне много за добиване на допълнителни знания.

# 4
  • Мнения: 5 682
IQ ИГРА С ВЪПРОСИ „СВЯТ, ЧОВЕК И ПРИРОДА“ и Умна писалка MINI за часовника, числата, формите и съответствията най-много ни допадат  Peace

Всъщност .... всичките ги харесваме  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 546
 Смятам, че IQ игра с въпроси „Свят, човек и природа“ е най-подходяща за моето дете. Защото дава нови знания и ''чрез забавна игра детето с лекота ще научи за животинския и растителен свят в България, националните празници, застрашените видове в България, човешкото тяло, световните забележителности, географски карти и флагове, световна кухня.'' В се неща от които много се интересува.

# 6
  • София
  • Мнения: 964
УМНА ПИСАЛКА MINI ЗА ЧАСОВНИКА, ЧИСЛАТА, ФОРМИТЕ И СЪОТВЕТСТВИЯ е най-подходяща за сина ми.Тази година ще бъде предучилищна и му предстои да се запознае с числата и часовника.Писалката ще му бъде много полезна и интересна  Peace

# 7
  • Мнения: 10 874
УМНА ПИСАЛКА „МЕЧО“ ЗА АЗБУКАТА И ЦВЕТОВЕТЕ


 
С тази образователна игра на Thinkle Stars детето ще научи буквите от азбуката и писането на думи. Ще научи и цветовете на животните и предметите, както и какъв цвят се получава от смесването на два цвята. Играчката има 30 образователни карти с буквите от азбуката и книжка за цветовете с 46 страници.
Смятам, че тази играчка е най-подходяща за моето дете.
Спомням си когато сестра ми беше малка и я учехме на азбуката, тогава нямаше такива играчки и всичко беше направено с подръчни материали, но си беше забавно. Иска ми се дъщеря ми да се забавлява дори още повече, когато учи цветовете и буквите, а с умната писалка "Мечо" съм повече от сигурна, че ще е така. Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 5 037
Разгледах с интерес всички играчки.Всички изглеждат забавни и съм сигурна,че децата се забавляват с тях.
Най-подходяща за моята дъщеря мисля,че е "IQ игра с въпроси „Свят, човек и природа“ .Самата тя много се интересува от забележителностите и животните в БГ.
На 13.07. има рожден ден и си мисля,че това би била хубава изненада.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 307
И петте играчки на Thinkle Stars са много добри. От гледна точка на това, че нашето момченце ще бъде първа подготвителна група  мисля, че най-подходяща за него ще е УМНА ПИСАЛКА MINI ЗА ЧАСОВНИКА, ЧИСЛАТА, ФОРМИТЕ И СЪОТВЕТСТВИЯТА. Темите, които са застъпени, са разнообразни, възможността за самостоятелна проверка с умната писалка с цвят и мелодия определено е забавна.

# 10
  • Мнения: 11 843
За моето дете избрах IQ игра с въпроси „Свят, човек и природа“ , другите игри също са интересни, но някои от темите са за по-малки деца и ще са му скучни.

# 11
  • Мнения: 2 180
Здравейте и от мен! Аз съм една от почитателките на Thinkle Stars и смятам, че играчките ви нямат конкуренция.
IQ ИГРА С ВЪПРОСИ „СВЯТ, ЧОВЕК И ПРИРОДА“ е най-подходяща за моя син, който е на почти 6г. Вече чете, смята и е любопитен за всичко, което ни заобикаля. Живо се интересува от всичко изброено и включено в играта.
Благодаря за прекрасните играчки, създадени с мисъл за децата ни, Thinkle Stars!

# 12
  • Мнения: 1 120
УМНА ПИСАЛКА „МЕЧО“ ЗА АЗБУКАТА И ЦВЕТОВЕТЕ ни допадна най-много, защото е най-подходяща за малката принцеса в момента  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 1 535
Синът ми наесен ще е в първи клас. Вече може да чете, с математиката вече сме на 3-цифрени числа... Най-полезна и интересна би му била IQ ИГРА С ВЪПРОСИ „СВЯТ, ЧОВЕК И ПРИРОДА“

# 14
  • София
  • Мнения: 409
 Много харесвам играчките на  Thinkle Stars, имам някои от тях и децата много се забавляват, когато ги използват. За големият ми син бих предпочела IQ ИГРА С ВЪПРОСИ „СВЯТ, ЧОВЕК И ПРИРОДА“, защото той е почти на 6 г. и би му помогнала да научи нови неща. А малкия, когато стане малко по- голям, също ще я използва:)

Общи условия

Активация на акаунт