Искам да кажа ... (44)_06.07-12.07

  • 44 345
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 188
Това с шортите и чекненето е обещаващо. Четях темата с удоволствие, но сте я превърнали на кенеф. Борил си беше пич. Да взема да се разкарам, че току сте ме направили на Лиляна, нали я няма тук

# 466
  • Мнения: 10 563
Моето раче, току-що ми се обясни в любов докато чистя риба  Laughing "Мамо, като гледам другите родители съм благодарен и щастлив, че точно вие сте ми родители" Joy Една майка чела конско и той бил свидетел, та се усетил каква прекрасна майка има Laughing, а баща му по природа е душичка Heart Eyes

Тиквичките последния път ги правих и аз на фурна, отцедих ги както си пише и след това в смес от брашно бяло, царевично и галета - горе, долу в равни количества. Резултатът е хрупкава коричка и бяха много вкусни. Като купя, пак така ще ги приготвям.

Аз толкова теми изпуснах и днес от момента с котките, досега все се опитвам да се включа и изпускам момента...

За сериалите, вчера се бях сетила за Спасители на плажа, но не съм търсила, нещо свежо и лятно ми се гледа и Синьо лято може да си потърся Peace

# 467
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Линофрина, това се опасявам и аз  newsm78.Инструкторката е с памучни шорти,май е по-добре,от тия парашутки. Абе,имам дълги,7/8 клинове,к'во се прихванах за тез шорти  ooooh!.

Къде е Джули? Да каже как тя и как е Ени?

Стига сте се разправяли  Naughty

Тамън бях загледала един сериал по бТв, С Русия в сърцето, той пък свършил  hahaha.Имената не сварих да им запомня  Joy.

Моят син много си е повярвал,щял да дойде в Пловдив с нас  Shocked,само ако му обещая,че ще го водя на кино, на Миньоните и ще играем карти на басейна  #Crazy.Нахално,ей.

# 468
  • Мнения: 3 867
Джой, гледа ми се нещо с по-вече сезони, поне от 3 на горе. И да не е от тези със серии по 25 мин.

# 469
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Осмичка, на мен ми е забавен "Добрата съпруга". Иначе е драматичен сериал, но има елемент на абсурд в някои от случаите и диалозите.
Чисто комедиен- "Последният човек на земята" е невероятен от по-новите. Сезон обаче само един.

Ванини, "Синовете на анархията"? Или "Борджиите"?

# 470
  • Мнения: 9 574
Джой, гледа ми се нещо с по-вече сезони, поне от 3 на горе. И да не е от тези със серии по 25 мин.
Вани,гледала ли си "Касъл","Свръхестествено"?

# 471
  • Мнения: 9 487
Осмичка, на мен ми е забавен "Добрата съпруга". Иначе е драматичен сериал, но има елемент на абсурд в някои от случаите и диалозите.
Чисто комедиен- "Последният човек на земята" е невероятен от по-новите. Сезон обаче само един.

Ванини, "Синовете на анархията"? Или "Борджиите"?

Борджиите  Heart Eyes

# 472
  • Мнения: X
"Синове на анархията" е много добър! Бих препоръчала още "Кости" и "Престъпни намерения".

# 473
  • Мнения: 24 469
моята Жаки и на две дружки децата са страшно чувствителни и на ден по 100 пъти се повтаря - мамо, обичам те и айде да се гушкаме:)
И моята е така, а е друга зодия Wink

# 474
  • Мнения: 4 188
Гледам си Хаваи-5 по Нова. Супер не натоварващ, лек и неангажиращ. Препоръчаха ми " Пълна анархия" на Уди Алън, 1 и 2. някой да има отзиви.

# 475
  • Мнения: 11 017

Ванини, "Синовете на анархията"?

Не съм гледала последния сезон и чак сега се сетих. ooooh!

ГеНа, щом вече си харесала шорти, вземи ги за свободното време, няма да останат неносени.

# 476
  • Мнения: 3 867
Тегля Борджиите.
Кости го харесвам, гледам го по телевизията. Касъл също, но май ще го изтегля и него. Свръхестесвено хубав ли е?

# 477
  • Мнения: X
За сериали аз гледам 'Супернатуръл' и 'Хевън' по Стивън Кинг.

Направих сьомга ; ориз със зеленчуци (морков, целина , лук и тиквички) и ще пека домашна питка със сирене. В момента втасва.

При нас времето е хладно и слънчево и смятам да се поразходим с детето до близкия парк .

# 478
  • Мнения: 9 574
Свръхестесвено хубав ли е?


Ами интересен е,по-различен пък и да ти кажа главните герои са красавци  Laughing

# 479
  • Мнения: X
Ванини, Осмичка, сигурно сте го гледали но все пак да ви препоръчам и "Монк". Интересен, има и елементи на хумор и изобщо много хубав сериал. А и главният герой е много добър в ролята.

Аз напоследък гледам ситкоми предимно. "Теория за големия взрив" е много свежо сериалче.

Общи условия

Активация на акаунт