Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...

  • 60 521
  • 723
  •   1
Отговори
  • USA
  • Мнения: 7 297


Тема за снимки,споделяне на мнение за продуктите,абониране,отказване от абонамент,начин на плащане и превоз,промоционални кодове.


Пропуснати снимки,отзиви и коментари в предишните ни теми:
ТЕМА 1 ->  http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=657513.0
ТЕМА 2 -> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=825932.0

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 15:51 от Beautyholicа

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря за новата темичка.   bouquet

Момичета, кога пускат бюти абонаментите на Cohorted, че гледам само за парфюми има?  newsm78

# 2
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Здравейте и в новата тема  bouquet

В предната някой попита за немското Глоси - ами аз май останах единствен, самотен абонат в тази изобилна тема.  Tired Въпреки това съм доста доволна от абонамента си страхотните попадения са многобройни. Представят се нови и нечувани продукти, много често първо в немското Глоси и тогава из другите кутии. Разбира се, има и продукти-издънки, но пак си я чакам и отварям с радост, защото нямам очаквания да задоволи нуждите ми откъм козметика.
Мисля, че съм редовна в пускането на снимки.

На страницата са пуснали анкета, кой цвят червило да бъде в декемврийската кутия. Аз, като светъл типаж, гласувах за първото.
Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 1 142
OnDiNe_, благодаря за мнението ти за немското Глоси.   bouquet
Разглеждайки сайта, и аз харесах съдържанието на кутиите и като че ли малко повече ми хареса отколкото английските кутии. Със сигурност ще поръчам.

# 4
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Супер! Радвам се, че ставаме 2  Hug

# 5
  • USA
  • Мнения: 7 297
Ако имате идеи за анкети,искате да добавя линкове към блоговете със снимки/ревюта - няма проблем да ги добавя.

Все така да сме,дано!  

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 20:06 от Beautyholicа

# 6
  • София
  • Мнения: 4 751
Някой да е поръчвал кутията на naturisimo? Прочетох че всеки месец се обявява какво е съдържанието и можеш да си прецениш дали да я поръчаш. В сайта обаче намирам една с продукти за коса само..

# 7
  • Мнения: 430
Благодаря за новата тема! Пожелавам си да я напълним с усмивки и с положителни емоции свързани с новите кутии  Peace
OnDiNe_, видях, че в октомврийската кутия на Glossybox UK се е намърдало
Скрит текст:
едно кремче - Photo- Hydra Day Cream на Telika
Ако си го ползвала,  може ли да споделиш дали си заслужава!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз съм. Нищо особено не е, с гелообразна текстура и без някакъв видим ефект. За лятото беше ок

# 9
  • Мнения: 430
Аз съм. Нищо особено не е, с гелообразна текстура и без някакъв видим ефект. За лятото беше ок
kashmir-че, разочарова ме малко,(а прочетох хубави ревюта из нета - добре, че реших да попитам) но дано другите продукти да си заслужават Peace
Сега си отворих профила в glossy-то и видях, че за подарък ми изпращат юлската кутия, но на сайта за юлската кутия са посочени 8 продукта. Порових се в предишната тема, но нищо не открих и не разбирам от къде идва разминаването  newsm78

# 10
  • Мнения: 309
Ondine, моля,моля:))) Мен къде ме забравяш с немското Глоси:))Аз съм му върл привърженик:))) newsm44 newsm44
Vickito, юлското Глоси е супер,беше френска кутия и мен поне ми беше една от любимите.

И благодаря за новата тема!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 430
Извинявай, selinka3!     bouquet
Още не мога да се ориентирам добре, кой коя кутия получава  Crazy

# 12
  • USA
  • Мнения: 7 297
Това е идея - да направя листа на кой,какво получава.

Записвайте се и ще ви добавя. Peace

# 13
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз засега съм само с My little box и обмислям за black edition на Cohorted, но ми се виждат много £35.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз не съм постоянна, всеки месец различно. Само my little box не спирам

Общи условия

Активация на акаунт