Тръпнем всички вече, на път е НОЕМВРИйското човече - Тема 11

  • 30 537
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 726


















мама mira_m66 (термин 15.11) - 2400гр., 48см., секцио



мама Bel4eto_ (термин 20.11) - Стилиян 1960гр., 43см., секцио



мама vofche (термин 18.11) - Мариян 1990гр., 45см.










Estlar- София, 30г., първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
-  stork-boy
Nani ✿-Пловдив,21г,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
bamboki-31г.,трета бременност(една неуспешна)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
pampaetz-София,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



gundie-София,37г.,трета бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Бубстър-Рединг,Англия,27г.,втора бременност(една неуспешна) fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



noemvrii4e3  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
kittykiller  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ivy4ka-София,29г.,втора бременност:fingerscrossed: Flowers Four Leaf Clover



Veseto*-София,27г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
zvezdi4ka*-Варна,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



viktoriq838-Варна,33г.,трета бременност(две неуспешни)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Fantasy_Girl-Варна,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
InataCh-Австралия,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl



mu6mula-София,29г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
skorpionche-25г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Jesus...  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



Esster-Белгия,29г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



bebesita-Шотландия,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
zaichetata-24г.,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
miloto30-Втора бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



mihaela.kovacheva-Плевен,23г.,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
yan4eto88-Ямбол,втора бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Zayde-Стара Загора,22г.,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Буболинче ♥-Плевен,23г. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
luckyyy-Варна,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl



gereme-Варна fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
vikinceto0o1  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



Нели А.-София,26г,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
pepitobs-Бургас,26г. първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
kokon7-Стара Загора,31г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
sengun-Бурса,Турция,26г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
gub4eto-София,33г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
savi78  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
Самър-Пловдив,34г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
alfa555-Варна,33г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl




natali.alexieva-19г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ema.-28г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



Радостина Даскалова-Пловдив,25г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
iliqna_-27г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



kremska-София,26г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
pufpaf-втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
northlove-Пловдив,31г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



gemavar-София,33г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
cvetelin@-23г. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
mira_m66-Смолян,36г.,втора бременност(една неуспешна)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
hris_mish-Варна,27г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Elincetoooii-Асеновград,22г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl



kremika-София,35г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
paotod-София,37г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



katenstain-Смолян,27г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
cveti991-София,24г.,втора бременност(една неуспешна)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover - stork-boy
drebosa4ko-София,29г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover - stork-boy
dora_ve  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



kristina86-София,28г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
slunchogledkaaa-30г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
julsii-33г.,втора бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
vofche-Велико Търново,29г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
Excellent-София,30г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
Pufi_-София,26г.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



Beboche2015-София,29г.,втора бременност(една неуспешна)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
Ina_Ina_Ina-34г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



♥ Буби ♥-Варна  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Bel4eto_-първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
GeriOhara-Германия,трета бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
elitsssa  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl



Теичка-София,28г.,трета бременност(две неуспешни)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
ohayo-Сливен,32г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
galastra-София,37г.,трета бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



viks_1116-София,26г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
babymommy-Монреал,27г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
panda82-Масачузетс,32г.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover





forestgreengirl-23г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
viiikiii-34г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Зори Г.-София,30г.,втора бременност (една неуспешна)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
zezeto-Пазарджик,32г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



Dandulina-втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
minimi-Стара Загора, 31г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Маргаритка Слънчева-Варна,32г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
IVA89-Благоевград,26г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy



s.koycheva-Варна, втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
♥Nimfea-28г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
Miçi-София,25г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
Gery Danailova-22г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



tgtodorova-София,30г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Bibeto87-София,27г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



milena@@-Казанлък,32г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
mimenceee-Варна,26г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Daci-32г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
котилия-София, 28г., първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover




likeme?-29г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Буквица-София,38г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
diamanda-София  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



Val4etoV-София,27г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-boy
Snow-Anna-Варна,37г.,трета бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ivelina_Antonova-22г.,първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl


mama_zaek-29г.,София,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl
Тierra-34г.,трета бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover -  stork-girl




















Медицински календар
Седмици, месеци, триместри
3D календар
Биология на вътреутробното развитие
Прегледи и изследвания
Хранене по време на бременност
Коремни болки и спазми по време на бременност
Бременността по седмици
Бременност по седмици и месеци
Календар на бременността и калкулатор по седмици
Размерси на плода по гестационни седмици







 Развитие на бебето в снимки
Грижи за новороденото 1
Грижи за новороденото 2
Развитие на сетивата по седмици
Приблизителни размери на бебето по седмици
Грижа за бебето - полезни съвети
Какво не трябва никога да казваме на децата си








Кърменето - блогът на Бу
Правилно поставяне на бебето на гърдата
Ла Лече Лига - координати на консултантите по кърмене
Библиотека - Всичко за кърменето
Кърмене след секцио







НОИ и обезщетения за майчинство
2880 лв. накуп за майки-студентки

Майчинството-счетоводно: тема за бързи въпроси и отговори








Речник на бременността
Суеверия
10 фрази, които дразнят бременните
Разбирате, че сте майки, когато…
Нещата, които ви дразнеха през бременността






1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,  8, 9 и 10

Последна редакция: сб, 17 окт 2015, 16:02 от gemavar

# 1
  • Мнения: 726
Момичета, добре дошли в новата тема.  Hug Нека я изпълним само с хубави новини!!

# 2
  • Мнения: 766
gemavar   bouquet
За пореден път- благодаря за новата тема !
Нека я изпълним с  хубави емоции и добри новини  Peace

# 3
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета    bouquet
Само с хубави новинки да е изпълнена новата ни тема.
Този път гласувах за избор на име, а и се разписвам още на първа страница, че в предните само ви четях. Радвам се, че при всички нещата се развиват по най- добрия начин, дано така да е и до заветният финал  Hug

# 4
  • Мнения: 36
Здравейте, момичета!
Да се включа отново при вас. Не съм писала отдавна, но редовно ви чета.
Наближава финала и започвам леко да се притеснявам. Доскоро не бях много наддала, но вече съм +12 и се чуствам като кит. На два пъти купувам по-голям ситиен и пак ми отесня.... Обувки също си взех 2 номера по-големи... Якето не го закопчавам, ама ако застудее ноември не знам с какво ще се увивам....Иначе бебка е много активна вечер, а през деня кротува. Вечер наораво като ритне все едно крак или ръка се подава от корема ми, голям смях. На последния преглед ми казаха 1.700кг че тежи о че е в норма, а на ЖК ми бяха казали че съм с две седмици напред и бебето било 2.200кг!??? Двама доктори в един и същи ден 2 различни мнения и сега се чудя кой е прав...В понеделник пак съм на преглед и ще видим какво става.

# 5
  • София
  • Мнения: 126
Добро утро и благодаря за новата тема 😀
Аз засега се вмъквам в старите си дрехи, но предпочитам вече по-спортно,  по-удобно ми е,  мойте гърди пораснаха малко в началото и сега нищо, ще видим последния месец.
Буквица, не се учудвай за мерките, едно трепване на ръката и показва различно, така че възможно е да се получи такова разминаване  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 844
Цоп в новата темичка..... благодаря Гемавар  Hug Само с хубави новини да я изпълним и както каза Киви, ще бъде леко бебешка  WinkА относно отстъпване на място, ред и т.н. на никой не ми пука вече, такова общество сме .. болна тема  Sad
Кивинце и аз съм в някакви мисли, стегнала ме е главата яко .....

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 08:00 от noemvrii4e3

# 7
  • Мнения: 1 308
gemavar, благодаря за новата тема!  bouquet Хайде, само хубави новини да споделяме и предстоящи лесни и леки раждания! diana, благодаря за информацията за чая.

# 8
  • Мнения: 190
Хайде и аз да се запиша, добро утро бременелки, нека в тази тема има само прекрасни новини, след ж.к сме 2200кг за сега Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 954
Благодаря за новата тема. Интересното ще започне още в нея, усещам.

# 10
  • Мнения: 339
Добро утро!
 Gemavar , мерси за новата тема! Hug
 Само хубави новини да съобщаваме тук!
 И при мен последния път, когато чаках пред кабинета на лчиния беше един малък ад. Ученици с родители за издаване на здравни карти за училище. Всички изнервени, заядливи. Даже една като ме видя и като скочи и застана пред мен, да не би случайно да я изпреваря. Е, почаках доволно. Накрая ме видя сестрата и ме привика. Иначе щях да си отвися...Абе кофти хора сме станали...
 Моята бебка в последните 2 дни е доста активна. В понеделник съм на ЖК за болничния и ще искам да ме види на ехо-то, че не съм я виждала повече от месец и ми е търсене дали всичко е ОК.
 Също така съм яхнала метлата и обикалям стабилно. Не знам какви са тея нерви, какво е това чудо. И това куче продължава да вие. Оказа се, че е на други съседи - не на тези, за които си мислех. А тези са нови и не съм ги и виждала.
 Хубав ден!

# 11
  • Мнения: 1 090
Благодаря за новата тема, gemavar Simple Smile
От време на време чета темата за смешното раждане, та си мислех дали после ще имате желание да споделите как е минало?
Аз съм доста обемна и абсурд да се вмъкна в дрехите си..иначе по някога в градския транспорт ми казват защо не си искам сама място? .. Е, не ми е удобно да нахалствам. Със закопчано яке пак си личи, но явно може някой да реши, че е кухо отвътре..и така онзи ден вече го разкопчавам, че ми е топло и една лелка като скочи да ми прави място и вика 'Защо не казахте?' Simple Smile
Мисълта ми е, че има и изключения.
В Лондон, например, някои и децата ще отнесат без да им направи впечатление..
Не само българите са простаци Wink

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 09:34 от dollly

# 12
  • Мнения: 574
Само хубави новини да има в новата ни тема  Wink
Гърдите ми пораснаха в началото и сега последните месеци са в застой, но по-добре така. По принцип са ми малки и тъкмо се бяха пооправили от предишната бременност и кърмене и сега наново. Помня че при слизането на млякото в болницата ми бяха станали огромни.
Днес се измерих вече съм +22кг.
За дрехите и при мен е болна тема, имам две спортни долнища които са ми удобни, едни дънки които вече ме стягат. Малко блузи с дълъг ракав. Якетата не ги закопчавам, ще пробвам с шалове. Едни кецове имах за долнищата за по-студено време, но се избушиха подметките на петите и вчера си купих нови есенни обувки, след като предишния ден ми изстинаха краката по време на разходка с обувките които носех при по-топло време. Тези които купих сега са нещо средно между кецове и обувка и имат и връзки и цип отстрани за да ги обувам по-лесно. После пак ще мога да си ги нося. Само за яке не ми се дават пари сега, все си мисля, че няма за кога а са доста скъпи. Друг вариант обмислях ако се наложи да проверя в магазини втора употреба, но ще пробвам сега с шал и ще видим.

# 13
  • Мнения: 61
Добро утро момичета и честита ни нова темичка   bouquet
Последният път в градския транспорт кондукторката ми отстъпи служебното си място, всички останали се направиха, че не ме виждат.

# 14
  • Мнения: 919
Мерси за темата, Гемавар!
Относно дрехите - още съм в чуденка откъде да си взема панталон. Яке си купих за 40лв. от "Илианци". Все пак колко ще го нося, не ми се даваха и на мен много пари. Ама не може и без хич. Като стане още по- студено няма да студувам, я. А имам принципно над месец до раждането. И все си мисля, че въпреки контракциите ще си дочасам до датата на секцио. Вече сме я избрали и остава да я обсъдя и с док. Дано е ок, че наистина сме си я харесали.
При мен гърдите също пораснаха, ама хич не ми харесва така. Отдолу се нацепиха, направо ужас. Имам стрии по бедрата, че и по д-то чак. Само на щорема нямам още. Дано и да нямам. Иначе малки гърди по-добре. Колкото са по-големи, толкова повече им дйства земното притегляне.
А беба от седмица насам така рита и ръчка, че полудявам на моменти. А вчера буквално ме ръбеше с крак.
Аз й пускам Моцарт. Ако не действа , поне не вреди. Ама аз вярвам, че е вярно казаното за неговата музика.

Общи условия

Активация на акаунт