Thinkle Stars™ има чудесна идея за подаръци

  • 10 322
  • 164
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Посочете играчката, която искате да подарите на вашето дете, както и коментар защо я избирате.
На 4 януари ще бъдат наградени петима от вас, изтеглени на случаен принцип.
Ето и предложенията на Thinkle Stars:
1. iPEN "Забавление с думи и изречения"
2. iPEN "Разказвач на приказки"
3. iPEN "Забавна математика"
4. Умна писалка "Бобър" с 30 двустранни карти-пъзела за животните
5. Умна писалка "Тигър" с две книжки

1.   iPEN "Забавление с думи и изречения"

Това е образователна игра, която ще запознае детето с българската азбука и съставянето на изречения. Играчката съдържа умна писалка и пъзел от 30 части с буквите от азбуката. С избор на някоя от 4-те игри детето ще чуе буквите от азбуката, 30 думи, ще се научи да съставя изречения и да разпознава буквите.
За повече информация кликнете ТУК.

2.   iPEN "Разказвач на приказки"

Всички деца обичат приказките. Но какво мислите за играчка, която чете на детето 12 от най-любимите класически детски приказки? "Хензел и Гретел", "Малката русалка", "Грозното патенце" и "Принцесата и граховото зърно" са само част от изненадите в книжката на iPEN "Разказвач на приказки". Писалката започва да чете приказката, щом детето сканира с нейния връх кода от страничката на книжката.
За повече информация кликнете ТУК.
 
3.   iPEN "Забавна математика"

 Умната писалка с 40 карти-пъзела с двойки числа от 1 до 20 прави събирането, броенето, сравняването на числата в лесно и забавно занимание. С 4-те игри на интерактивната iPEN "Забавна математика" детето ще надгради знанията си по математика, решавайки много задачи по математика за 1 и 2 клас.
За повече информация кликнете ТУК.
 
4.   Умната писалка "Бобър" с 30 двустранни карти-пъзела за животните

С умната писалка "Бобър" детето ще научи с какво се хранят, къде живеят и от кое семейство са 30 любими животни. Чрез забавната интерактивна игра то ще търси отговорите на въпросите от пъзелите. Умната писалка ще сигнализира верните отговори със зелен цвят и поощрителна мелодия, а неверните – с червен цвят.
За повече информация кликнете ТУК

5.   Умна писалка "Тигър" с две книжки

С красиви илюстрации, логически игри с любимите детски герои и много нови знания, умната писалка тигър с две книжки е отличен подарък за малките бъдещи първокласници. С нейната помощ децата ще получат много знания за мерките, часовника, числата, храните, съответствията и още много неща.
За повече информация кликнете ТУК.

Още прекрасни идеи за образователни подаръци можете да откриете в каталога с всички продукти на Thinkle stars: http://catalog.thinklestars.com/ или в сайта www.thinklestars.com

Последна редакция: ср, 23 дек 2015, 14:32 от Редактор*

# 1
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Бих желала iPEN разказвач на приказки, защото момченцата ми са малки и обожават да слушат приказки, ще е голяма радост за тях!

# 2
  • Мнения: 5 719
iPEN разказвач на приказки

Малкия е на 2год. и 7мес. и обожава да му разказвам приказки! Много би се зарадвал на тази играчка! Надявам се да имаме късмет поне този път!

# 3
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
iPEN разказвач на приказки  Peace .Моето момче обича да му чета книжки с приказки и това е достоен мой заместник  Blush .Малко отмяна за мама.

# 4
  • Мнения: 3 020
Избирам  Умна писалка Тигър с две книжки за малката ми дъщеря, тъй като догодина ще е в първи клас и книжките ще и помогнат да се запознае с буквите и цифрите.

# 5
  • here and now
  • Мнения: 4 229
1.   iPEN забавление с думи и изречения , защото мисля, че е подходяща за възрастта ѝ.
Имаме разказвача на приказки и много се харесва.

# 6
  • Мнения: 1 329
Избирам за моето дете  iPEN разказвач на приказки, защото обича приказки. Ще му бъде много интересно и забавно с разказвача на приказки.

# 7
  • Мнения: 84
 Избирам iPEN разказвач на приказки. Синът ми много обича да му чета приказки и ще му бъде много интересно.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 224
Умната писалка Бобър с 30 двустранни карти-пъзела за животните
Дъщеря ми е любознателно дете. С играта ще научи още много забавни подробности от света, в който живеем.  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 964
Избирам  Умна писалка Тигър с две книжки,тъй като изглежда много интересна,образователна и най-подходяща за сина ми,който е на 6г. Също така любимото му животно е тигър и съм сигурна,че много ще се зарадва.

# 10
  • София
  • Мнения: 574
Бих желала iPEN разказвач на приказки, защото моето момче,много обича,да слуша приказки,особено вечер преди за заспи  Hug

# 11
  • Мнения: 5 682
 iPEN "Забавна математика" - с нея математиката е лесна

# 12
  • Мнения: 632
 iPEN "Забавна математика", защото вече й е време да се учи да смята:)

# 13
  • София
  • Мнения: 2 098
Здравейте! Имаме много играчки от Thinkle Stars и всичките са страхотни, много са интересни, а най-хубавото е, че са на български. Избирам за моето 3 годишно момченце 2. iPEN "Разказвач на приказки", тъй като в момента любимото му е да слуша приказки. Дори се преструва, че чете, а тук писалкатата iPEN ще разчита текста от страничките на книжката.  Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 803
Избирам  Умна писалка Тигър с две книжки,тъй като изглежда много интересна,образователна и най-подходяща за дъщеря ми,който е на 6г.

Общи условия

Активация на акаунт