Пътеки към щастието/ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon - Тема 3

  • 98 410
  • 743
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 822
Пътеки към щастието/
Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon
Може да  гледате сериала онлайн тук:  


  Сериалът е  на индийската телевизия StarPlus и съдържа 398 епизода. Излъчва се всяка събота и неделя  по 2 епизода от 18 часа по Диема Фемили. През тази година, правят продължение от осем епизода. Които се излъчват по Нotstar

Резюме
Арнав Сингх Райзада е богат, красив, загадъчен, всичко около личността му е вълнуващо, но когато е бил дете го е сполетяло нещо ужасно и той е решил да няма доверие на никого и да не обича никого освен сестра си, да разчита само на себе си и на парите си. Куши Кумари Гупта, от своя страна, е девойка с идеали, романтична, мила и  силно релегиозна. Смята, че човекът, който ще стане неин съпруг някой ден, трябва на първо място да е почтен и искрен. Това е съвременна приказка за Красавицата и Звярът. Когато Куши буквално пада в обятията на Арнав, не е очаквала и не е искала това, но чувствата диктуват независимо от разума. Двамата ще преминат през множество изпитания, през омраза и любов, докато не започнат да опознават себе си и важните неща в живота. Въпросът е единствено дали това ще се случи, ще изберат ли любовта пред гордостта, щастието пред парите, морала пред безчестието? Не пропускайте развитието на един от най-обичаните индийски сериали в цял свят.  

Барун Собти и Саная Ирани  са в главните роли. Той е роден  на 21-ви Август 1984 в пенджабско семейство в град Делхи. Тя е родена 17-ти Септември 1983 в Мумбай. И на двамата звездният миг в кариерата им е този сериал. Стават много популярни и обичани, заради химията на екрана и майсторството с което пресъздават красивата приказка сътворена от сценаристите и режисьорите на сериалът и разбира се на чудесната игра на всичките им коактьори.


Семейство Гупта
Семейство Райзада

Нанд Кишор

Анджали и Шиям
Акаш и Паял


 


 




Правят продължение, с което да завършат отвореният край на сериала, след тригодишно прекъсване. Това е прецедент в историята на индийската телевизионна индустрия.






Старите теми
I   II  III   IV   V   VI


 

Зад кадър

Заповядайте, приятни минути в темата!

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 14:29 от miha-

# 1
# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Миха  Hug Hug Hug
Благодаря за прекрасната нова тема! newsm51 newsm51 newsm51
Благодаря и за  времето,което отделяш,за да превърнеш темата в нещо толкова красиво и вълнуващо! love001
Пожелавам на всички пътекохолички да се включат активно в изписването  и на тази темичка с много ентусиазъм и желание!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 017
МИХА  Hug bouquet и аз от сърце БЛАГОДАРЯ  за новата тема, място в което се чувствам щастлива и заредена само с хубави емоции...!!!!!! Heart Eyes

 smile3525 newsm51 smile3525

# 4
  • Мнения: 3 116
За оформянето на темата - ОТЛИЧЕН!  bouquet newsm51

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 17:08 от Лукреция

# 5
  • Мнения: 43
Страхотна тема, Миха!!! Както винаги е страхотна! Благодаря от все сърце newsm51

# 6
  • София
  • Мнения: 1 017
https://www.facebook.com/1405935509736722/videos/1514879628842309/

Тук САНАЯ разпалено обяснява нещо за Барун,но  newsm78 newsm78

# 7
  • Мнения: 658
Миха, благодаря за уютната темичка  newsm51 smile3525 newsm51

# 8
  • Мнения: 22
Миха Hug,благодаря за прекрасната тема Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 658
https://www.facebook.com/1405935509736722/videos/1514879628842309/

Тук САНАЯ разпалено обяснява нещо за Барун,но  newsm78 newsm78

Накратко Саная казва, че с Барун са много добри приятели, много го обича (при тези думи Мохит стреснато я погледна  Mr. Green ), излизат семейно да се забавляват, но тя е с Мохит. Казва, че Барун е щастлив с жена си и чука на масата.

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 17:50 от july_

# 10
  • Мнения: 558
Миха,отново темата е прекрасна!Благодаря  bouquet

# 11
  • Мнения: 658
https://www.facebook.com/1405935509736722/videos/1514879628842309/

Тук САНАЯ разпалено обяснява нещо за Барун,но  newsm78 newsm78

https://vk.com/video?z=video134216968_170053483%2Falbum303758928 … _303758928  
и превод на руски
Скрит текст:
Перевод Айтадж Гусейновой.
Видеосообщение Санаи для своих фанатов.
Перевод:
Репортер: Красивая и великолепная Саная Ирани, оставила специальное сообщение для своих фанатов. Давайте послушаем это сообщение.
Саная: Хорошо, это сообщение для всех фанатов Сарун. Я знаю ребята, что вы любите меня и Баруна вместе. Мне тоже очень нравится наша пара. Я думаю, нам было здорово вместе. Мы работали профессионально и на экране все было очень замечательно. Но, вы ребята, должны понять, что Барун, мой и Мохита очень хороший друг. Но очень странно, когда вы пытаетесь связать нас вместе или говорите, что есть что-то еще помимо дружбы. Это очень грустно, когда люди начинают так думать. Почему не понимают, что у меня есть Мохит, а у Баруна есть прекрасная жена. Мы как родные друг другу и если я буду говорить имя Баруна снова и снова, то это не значит, что я влюблена в него или Барун влюблен в меня. Это просто означает, что он близкий нашему сердцу. Поэтому пожалуйста, не пытайтесь связать меня и Баруна и говорить, что у меня и Мохита все плохо. Говорить, что мне будет лучше с Баруном, это просто смешно. Мы счастливы вместе с Мохитом. Барун счастлив со своей женой, у них идеальный брак. Главное не сглазить. Так что прошу вас ребята, не говорите так. Это очень печально, когда люди начинают так думать.
Мохит: Я знаю, что вы пишите, но поверьте это не влияет на нас никаким образом.
Саная: Вот именно это не влияет на нас.
Мохит: Поэтому вы просто тратите свое время.
Саная: Я знаю, что до сих пор продолжается борьба между фанатами Моная и фанатами Сарун. Зачем вы ребята боретесь, это бессмысленно, мы все просто друзья. Мы любим друг друга.
Мохит: Я не понимаю, за что вы боретесь все?
Саная: Мы не понимаем этого.
Мохит: Да.
Саная: Все это очень смешно. Иногда мы смеемся по этому поводу.
Мохит: Мы смеемся всякий раз, когда начинаем читать, все что вы пишите.
Саная: Да. Мы удивляемся, что некоторые фанаты воспринимают это все очень серьезно. Мы любим своих фанатов, но это все нас очень огорчает. Это все действительно очень смешно.
Мохит: Да.
Саная: Я не хочу говорить ничего плохого о своих фанатах. Ни о ком из своих фанатов я ничего не хочу сказать. Я просто прошу, пожалуйста, не пишите свои домыслы.
Мохит: Последнее время мы вообще не часто видимся с Баруном.
Саная: Да.
Мохит: Последний раз, Санаи вообще не было, был только я.
Саная: Точно.
Мохит: Да.
Саная: Это смешно, когда вы пишите такие вещи и комментарии. Поэтому ребята прошу, не пишите такие вещи. Когда я читаю замечательные сообщения, я принимаю все это и я чувствую себя очень счастливой. Но когда я читаю всякие гадости о себе, я не буду говорить какие именно, возможно многие тоже читали это, но поверьте все это не влияет на меня.
Мохит: Вы конечно можете писать сколько вам заблагорассудится, но вы просто зря тратите свое время.
Саная: Вы просто зря тратите время.
Мохит: Да.
Саная: Это все не влияет на меня. Я принимаю, только положительное в своей жизни. Мне очень не приятно, что вы тратите столько энергии и времени на написание всякой гадости и говорите плохое о людях. Оно того не стоит. Мир прекрасен и лучше думать только о хорошем. Я ценю нашу дружбу с Баруном и то что мы сделали на экране это все для вас, ребята.
Репортер: Мы надеемся, что после прослушанного все недоразумения наконец закончатся.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 822
Благодаря ви момичета,  думите ви означават много за мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нека да си изпишем и тази темичка с удоволствие Hug Hug Hug
pomeranche  love001 krasminikif  love001  Лукреция  love001 margc  love001 yprak   love001 july_  love001 Dulse  love001

Краси Hug Hug Hug Да допълня и аз интервюто което си пуснала, то е част от едно по-дългичко, организирано от феновете им.  Правено, преди около година. По това време, ги питат постоянно кога ще се оженят Laughing

Саная: " За всички стари фенове на Сарун, искам да кажа. Че знам, че обичате Барун и мен. И аз обичам времето когато бяхме  заедно. В професионалната работа, в тази зад кадър. Но също така, трябва да знаете, че Барун е много добър мой приятел, но също така и на Мохит. И хората се ядосват, като виждат това. Те искат да вижда Барун и мен, и не мен и Мохит Laughing А ние сме, заедно. А, това е пълна лудост. Барун е много щастлив, аз също. Т.е. той има   / и тук си чуква,глава и след това масата Joy / - Слава богу, да чукна на дърво, той има щастлив брак. Laughing...." и там имали това суеверие Laughing Но да продължа Laughing
 ....."Феновете на Моная и Сарун, се карат. А това е пълна лудост, защото ние всички заедно сме много добри приятели." И тук Мохит допълва, че е добър приятел с Барун и Акшай....Санайка продължава "Искам да кажа, че е безмислено да пилеете време в негативни емоции, за такива неща. Бъдете позитивни."
Джули Hug  Hug Hug видях, че докато съм писала, си пуснала и ти от рускините.
Но ще си го пусна  smile3534 да не ми отиде превода напразно.

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 19:39 от miha-

# 13
  • Мнения: 109
Хайде и аз да се цопна тук! Здравейте на всички, Миха благодарности за страхотната тема!  bouquet bouquet bouquet
Благодаря на всички момичета, които качвате инфо и снимки относно сватбата на Саная и Мохит. С глас се смях на коментарите ви относно държанието на Барун.
Поизложило се е момчето, ако му е било толкова тъжно за Саная и ако е вярно, да се беше взел в ръце и по-рано да беше направил нещо. А и причината за поведението може и друга да бъде, Пишманката му е натрила сол на главата, че много пие хахаха  #Cussing out
Охх ама, колко е красива тази Саная и в традиционната дреха, както и в бялата рокля, като ангел е. А в традиционната много ми прилича на епизодите от Цветовете на страстта.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 1 017
https://www.facebook.com/1405935509736722/videos/1514879628842309/

Тук САНАЯ разпалено обяснява нещо за Барун,но  newsm78 newsm78

Накратко Саная казва, че с Барун са много добри приятели, много го обича (при тези думи Мохит стреснато я погледна  Mr. Green ), излизат семейно да се забавляват, но тя е с Мохит. Казва, че Барун е щастлив с жена си и чука на масата.

 bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт