Дневникът тема 75 - Да отслабнем всички заедно!

  • 47 906
  • 756
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 508


"ДНЕВНИКЪТ"


                        
Привет на всички, които за първи път отварят нашата тема! Тук сме се събрали момичета от всякакви възрасти, обединени
от една цел - достигане и поддържане на здравословно тегло. Това при нас се случва чрез умерени режими на хранене
и спортна активност. Основното ни правило е, че няма универсални рецепти! Всеки организъм е различен и реагира по
различен начин на разнообразните режими, които диетолози (и не само  Wink ) предлагат.
                                                                                         
 
   Как диетуваме в нашата тема:

1)Всеки желаещ, независимо какъв режим прилага да се включи.  welcome

2)Когато пожелаем да се отчитаме с постиженията си на кантарчето и да включим ролята на метърчето.   goodscale

3) Всеки да споделя какъв хранителен   eat и двигателен режим  nuts прилага.

4) Всяка информация "за" и "против" храната, относно влиянието на килограмите и здравето ни  да бъде обсъдена и
споделена.

5) Няма ограничение на участниците, няма ограничение на това кой какъв режим прилага
 
6) Споделяйте, споделяйте, споделяйте без значение какво, защото само чрез подкрепа от страна на други борещи се с това, резултатът е гарантиран!!!

                                                                                                                  
  У С П Е Х!  

Каня всички вас на сладки приказки!
Да споделяме опит, било то успешен или не !
Да покажем какво сме постигнали и да докажем на какво сме способни Simple Smile


Табличка с постиженията ни

Стари теми:


                           

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
С много минуси да я изпишем тази тема Hug
08.03-61кг.от 64 в момента Blush
Зизу, благодаря ти!

# 2
  • Мнения: 15 029
Аз съм с дългосрочна цел - до края на годината да задържа 61 кг. Мисля, че след това вече няма да е толкова трудно.

# 3
  • Мнения: 5 508
Много минуси на сантиметри и килограми, и много плюсове (под формата на бройки, а не размери Laughing) в гардеробите, момичета Hug

Моята цел до 14.02 (по-скоро до 12-ти ама хайде сега за 2 дни проблем няма да правим) беше -5кг, но няма да ги стигна.
Та се вписвам с -3кг. до 14.02.
И още -3кг. до 08.03.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Нямам точна дата, но до лятото ми се ще да вляза в старите дънки Simple Smile Бавно, но славно, има време. Ще видим дали ще стане Simple Smile

# 5
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Зизу  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 3 414
 bouquet
Радвам се че ви открих,много полезни неща научих,желая много минуси.
За ново предизвикателство се записвам с дата 8.3.2017г ще целя минус 2 кг след меренето на 29.1.2017 когато се надявам да съм 59,500кг
Сиска мерси за личното.Много ми се вижда,ще качвам от това,но ще пробвам при достигане на целта за задържане.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Моята цел е - 5 кг. Няма да пиша колко съм сега, да не се уплашите  Laughing Ако успея повече, още по-добре.

# 8
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Записвам се в новата тема Peace Тъй като не можах да изпълня предната си цел, ако успея този път- ще пиша, ако ли не- ще си остана слонче.

# 9
  • Мнения: X
И от мен     bouquet   за темата.

Аз не си поставям конкретни, твърди цели, защото ми действат в обратен вариант.
Т.е., кажа ли си "До края на месеца искам да сваля 2 кг!", гаранция, че от следващия ден ще ме гони супер глад и ще мисля само за ядене.
Скрит текст:
И с цигарите бях така, кажа ли си "От утре няма да пуша!", на следващия ден мога да опафкам 2 кутии.А в нормални обстоятелства една кутия мога да я пуша месец....От август месец не съм пушила, не ми се пуши, не ме дразнят пушачите, не ме влекат цигарите.У дома има цигари, мъжа ми пуши.Но, без забрани и цели.    Laughing
Писах в предишната тема, че ще съм доволна, ако до 26.05. падна под 70 кг.
А иначе съм си дала обещание, стигна ли 70 кг, да си спретна едно хубаво мини парти с приятели...ей така, да отпразнувам себе си, промяната си....

# 10
  • Мнения: 65
Да се включа и аз в темата , ако може и в табличката. В момента съм на бъзвъглехидратна диета ден 17,-2.6кг. Надявах се на повече, но явно този път не действа. Миналата година с тази диета свалих 4кг за един цикъл. Не си поставям срокове, иска ми се да сваля около 7-8кг. Мисля след края на тази диета да мина на моно диета. Успех на всички.... Hug

# 11
  • тук и там
  • Мнения: 11 530
Благодаря за новата тема! bouquetВключвам се и аз -като срок не съм си поставила,крайна цел-да падна под 70 килограма.

Сутринта се храних високо-мазнинно.Три яйца,авокадо,масло и сирене.За моя изненада-не се почуствах толкова сита,колкото очкавах ,доспа ми се и започна яко да ме мързи.Не си направих и тренировката(нещо,което не се е случвало доста време).Момичета,(които сте на ВМнНвх)браво за постигнатите резултати,евала за това,че сте успели да откриете вашият режим,обаче това не е за мен...
Мисля да продължавам на първо време ,както до сега-като просто намаля количествата.Тренировка-на гладно,нахраня ли се-започва да ме мързи яко и не стигам до тренировка:peace:

# 12
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
И моята цел е на 8.03.да видя седмицата, но това зависи изцяло от мен самата.

# 13
  • Мнения: 802
Зизу bouquet

Кайсия, за да започнеш да усещаш ситост при ВМ трябва време. Колко ще е то зависи от организма и от стриктното спазване. Като определено помага да уцелиш своята граница на В, при които хем сваляш, хем не си гладна. За няколко дни не винаги се получава. Исках да ти пиша и за сланинката с подправките, яде се така, не се почиства. Аз си правя домашна, когато ми се дояде.

Коментирали се упражненията за начинаещи на Р. Илиева. Старата програма за начинаещи с наднормено тегло е по-хубава. Не е бърза и е добре обяснена. Аз я  правех без кардиото. Но сега съм толкова извън форма, че и тя ще ме затрудни.

Много съжалявам, че не съм в София. Направо щях да си отида при Жабот за режим и тренировки. Онлайн на този етап няма да поръчвам, защото си нямам вяра, че ще го спазвам. Сиска, и аз бих помолила за един примерен ден  Embarassed

При мен положението е трагично. Надминах върховите си кг. Няма да слагам високи цели, за да не се подхлъзна пак. Цел за 14.02. да падна под 90кг.

# 14
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Не съм СИСКА, но питаш за един примерен ден на Жабот относно храненето ли?

Общи условия

Активация на акаунт