"Номер 309" - сериал с Демет Йоздемир и Фуркан Палалъ по Fox tv *Тема 6*

  • 39 327
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 414


"Номер 309"  

№ 309




Всяка сряда от 20:00 ч. по FOX tv

Продуцент: Gold film
Режисьор:  Хасан Толга Полат
Сценаристи: Аслъ Зенгин и Бану Зенгин



В главните роли:

Демет Йоздемир (Лале); Фуркан Палалъ (Онур); Сумру Явурджук (Сонгюл); Нуршим Демир (Исмет); Гьокче Йозюйол (Куртулуш), Джихан Ерджан (Ерол), Йозлем Токаслан (Йълдъз), Суат Сунгур (Фикрет), Севинч Ербулак (Бетюл), Бейти Енгин (Шади), Фатма Топташ (Нилюфер), Ирем Хелваджиоулу (Пелинсу),  Пелин Улуксар (Нергиз), Мурат Тавлъ (Самет), Джерен Тасчъ (Филиз), Фатих Айхан (д-р Онур)  и други.


     


Резюме:

Онур може да вземе наследството си, останало от дядо му, само ако се ожени и има деца. Той отива насила на среща, уговорена от семейството му. Майката на Лале й урежда среща в същия ресторант. Лале и Онур, които не се познават, сядат на една маса един срещу друг, но тази грешка им готви голяма изненада.












Снимки от сериала:






Линкове към сериите с превод

"Номер 309" – български субтитри

"Номер 309" – руски субтитри

"Номер 309" – турски език



Линкове към преводи на "Висше общество" и "Любовта не разбира от думи"

Скрит текст:
"Висше общество" - български субтитри

"Висше общество" – руски субтитри

"Висше общество" – турски език

"Любовта не разбира от думи" – български субтитри

"Любовта не разбира от думи" – руски субтитри

"Любовта не разбира от думи" – турски език


АРХИВ:



Добре дошли в темата!

Последна редакция: пн, 13 фев 2017, 21:53 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Мнения: 33 399
Оооо, УНИКАЛНА Е  Party Party Party Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Благодаря  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 21 201
Снежи,  благодаря ти за прекрасната празнична тема.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 3
  • Мнения: 4 793
Цоп и аз hahaha.

Поздравления и от мен за новата темичка

# 4
  • Мнения: 21 201
Здравейте Simple Smile и честит двоен празник.
Скрит текст:
SET/На кафе.
txtloves Two Hearts loveuuu Heart Eyes Two Hearts
https://www.instagram.com/p/BQdprxOj-NT/?tagged=no309set





Поста ми расте ли расте, но няма как, защото излезнаха още снимки от предстоящия епизод и инфо за Деметка, което тепърва, ще се разбере доколко е истина, че през последните дни се начетох на голеееееми жълтини за някои техни известни актьори/актриси, които впоследствие се оказаха лъжи.
Скрит текст:
Запознати казват, че в същото предаване преди месец водещите са говорили за предстоящата сватба на Деметка и Юсюф, Mr. Green после че пък го била зарязала заради Фуркан, Mr. Green а сега това. Mr. Green
https://vk.com/demfur_no309_furdem?z=video-116464248_456240095%2 … l_wall_-116464248

Статия с превод.
http://www.haberturk.com/magazin/ozel-roportajlar/haber/1390464- … ir-ask-mi-yasiyor
Новая статья Haber Türk о Демет
Живет Любовь: Демет Оздемир с футболистом "Бешикташа" Oğuzhan Özyakup
Было сделано утверждение отношений прекрасной актрисы сериала No:309 Демет Оздемир с футболистом "Бешикташа" Oğuzhan Özyakup
Новая пара актрисы сериала с футболистом. Красивая звезда сериала No:309 Демет Оздемир с успешным игроком Oğuzhan Özyakup утверждает Esra Sönmezer , что между ними есть Любовь. Их отношениям примерно 1 месяц. Привлекательный игрок Oğuzhan Özyakup влюбился в актрису Демет Оздемир, но актриса не приняла это во внимание. Oğuzhan Özyakup делал жесты Демет , не остановился и добивался ее. Утверждения: "Приблизительно месяц проживают сильную Любовь актриса Демет Оздемир и футболист Oğuzhan Özyakup. Они прекрасная пара."
Перевод от нашей группы https://vk.com/demfur_no309_furdem





Нова снимка на Демет.
Скрит текст:
Kararlıyım, bir gün çizmek niyetindeyim/С подписью: "Я настроена, целый день буду рисовать.

Последна редакция: вт, 14 фев 2017, 16:26 от Neidjal

# 5
  • Мнения: 2
здравейте Simple Smile искам да ви попитам от къде мога да намеря сериала 309, освен от дата, защото там ми пише че съм имала нисък рейтинг и не ми позволява Simple Smile момичета извинете ме много ако вече е питано Simple Smile

# 6
  • Мнения: 33 399
Наде, тази новина ми е съмнителна  Thinking

Като цяло историята ми звучи нелепо.. Той я бил видял в заведение, харесал я. Тя не му обръщала внимание и той започнал да й праща цветя и бонбони на сета и накрая тя се впечатлила и се взели  Tired Чак бил звънял на мениджъра й  Shocked Mr. Green
Другото странно, че изобщо не се следват в нито една социална мрежа. Поне той като толкова я е харесал и я е ухажвал логично да я последва  Thinking
Брат й заклет фен на Бешикташ също не го следва  Mr. Green
Не е невъзможно де.  Peace
Най-голямото доказателство е, че ходила на мач на Бешикташ скоро  Joy Joy Joy Joy
Инак момчето е хубаво, ма я исках с Фуки  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 793
Наде, тази новина ми е съмнителна  Thinking
Като цяло историята ми звучи нелепо.
...ма я исках с Фуки  Mr. Green

Точно така! Не си даваме момата на кой бъде... още по-малко на ритнитопковец Naughty Ама ха!!! Ще остави гурме ястието, за да кльопа чорбица Mr. Green Mr. Green. Не - мо - е!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Вдигаме бариерата.... пардон червен картон  hahaha hahaha hahaha

# 8
  • Мнения: 33 399


Вдигаме бариерата.... пардон червен картон  hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha

# 9
  • Мнения: 21 201
Терка, кандилото ти е под ръка, нали!? Joy
Днешно видео с Деметка и приятелката й Беренай.
https://vk.com/demfur_no309_furdem?z=video-116464248_456240096%2 … l_wall_-116464248
Въобще не я питат за футболиста, но водещите едно си знаят, едно си баят, Laughing а и Ви написах в предния си пост в тяхното предаване какво си балтаеха доскоро. Mr. Green
Cvetana Nedelcheva, освен в Датата не зная на друго място да го качват за теглене.

# 10
  • Мнения: 33 399
Ми в това видео я питат за деня на влюбените и тя обяснява как отишла на маникюр  Joy Joy Joy
Може тая нейна приятелка да е фенка на Бешикташ, защото на мача беше с нея  Mr. Green
А ония кукундели веднага направиха новина  hahaha
ма знае ли човек де  hahaha чакаме опровержение поне от Джансел Емир  Mr. Green

Кандилото ми е в джоба, споко  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 21 201
Ми в това видео я питат за деня на влюбените и тя обяснява как отишла на маникюр  Joy Joy Joy
Може тая нейна приятелка да е фенка на Бешикташ, защото на мача беше с нея  Mr. Green
А ония кукундели веднага направиха новина  hahaha
ма знае ли човек де  hahaha чакаме опровержение поне от Джансел Емир  Mr. Green

Кандилото ми е в джоба, споко  Mr. Green
Никакъв джоб, Joy трябва да е на видно място.
Кой е този Джансел Емир?
Скрит текст:

Те двечките са си големи дружки, Деметка бе казала за нея, че са като сестри и вчера с нея, и майка й бяха на кафе(публикувах снимката, но в старата тема).

# 12
  • Мнения: 33 399
Една от говорителките й, която обикновено отрича слуховете по неин адрес  Peace

Дано се произнесе  Laughing

# 13
  • Мнения: 4 793
Cvetana Nedelcheva, можете да си ги изтеглите от TubeBG.com или от Nu6i-Bg-Net.com

# 14

Общи условия

Активация на акаунт