Дневникът тема 77 - Да отслабнем всички заедно!

  • 48 151
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 067

"ДНЕВНИКЪТ"


                        
Привет на всички, които за първи път отварят нашата тема! Тук сме се събрали момичета от всякакви възрасти, обединени
от една цел - достигане и поддържане на здравословно тегло. Това при нас се случва чрез умерени режими на хранене
и спортна активност. Основното ни правило е, че няма универсални рецепти! Всеки организъм е различен и реагира по
различен начин на разнообразните режими, които диетолози (и не само  Wink ) предлагат.
                                                                                         
 
   Как диетуваме в нашата тема:

1)Всеки желаещ, независимо какъв режим прилага да се включи.  welcome

2)Когато пожелаем да се отчитаме с постиженията си на кантарчето и да включим ролята на метърчето.   goodscale

3) Всеки да споделя какъв хранителен   eat и двигателен режим  nuts прилага.

4) Всяка информация "за" и "против" храната, относно влиянието на килограмите и здравето ни  да бъде обсъдена и
споделена.

5) Няма ограничение на участниците, няма ограничение на това кой какъв режим прилага
 
6) Споделяйте, споделяйте, споделяйте без значение какво, защото само чрез подкрепа от страна на други борещи се с това, резултатът е гарантиран!!!

                                                                                                                  
  У С П Е Х!  

Каня всички вас на сладки приказки!
Да споделяме опит, било то успешен или не !
Да покажем какво сме постигнали и да докажем на какво сме способни Simple Smile


Табличка с постиженията ни

Стари теми:





# 1
  • Мнения: 5 508
Духче, благодаря за темата Simple Smile Само ще помоля да сложиш линк към старата в скрития текст най-долу, където са другите Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 067
Да, да тъкмо се усетих, че няма и го направих. Мислим бързо и еднакво  bouquet
Нещо друго, което да не е както трябва - веднага оправям?

# 3
  • Мнения: 1 541
Пльок, да следя темата. Днес още не съм яла нищо сладко, което за мен е нещо невероятно, даже не ми се яде. Трябва да намаля шоколада и да си подновя по-сериозно тренировките. Мисля, че ни предстои прекрасно лято и трябва да сме във форма Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 508
Всичко друго е наред, благодаря ти!  bouquet

Много минуси и удовлетворяващи резултати,момичета!

# 5
  • Мнения: 2 907
И аз благодаря за новата темичка на Госпожица Дух  bouquet

NoMe аз спазвам Дюкан. За втори път залагам на него, най-вече защото знам из основи всичко за него и за мен е лек и приятен за спазване.
А сутринта докато кляках ако знаете кучето с какъв интерес ме наблюдаваше и се чудеше какви ли ги върша  Joy

# 6
  • Мнения: 2 695
И аз благодаря за новата темичка на Госпожица Дух  bouquet

NoMe аз спазвам Дюкан. За втори път залагам на него, най-вече защото знам из основи всичко за него и за мен е лек и приятен за спазване.
А сутринта докато кляках ако знаете кучето с какъв интерес ме наблюдаваше и се чудеше какви ли ги върша  Joy

И аз преди години правих веднъж Дюкан и свалих с него, но съм забравила на какви принципи е.

Мерси за новата тема Госпожице  bouquet

# 7
  • Мнения: 15 560
Здравейте момичета  Hug

Духче - страхотна тема  bouquet Дано я напълним със сериозни постижения, защото идват пролет и лято, и е време за високи токчета и красиви роклииии  newsm03

Не съм изчела всичко в старата тема и сега отивам да наваксам

От мен - ПМС-то си ми е в разгара си и всичко си е, като по учебник. Подута съм ,като балон и това си е. Обаче удържам сериозно фронта със сладкото, спазвам си режима и съм изключително горда с това  reverance Вчера отидох на фризьор и вече съм красива и щастлива  Flutter

Горещо препоръчвам на всички в този период следното кремче, което е много вкусно, диетично и засища сериозно мерака за сладко  Peace

Скрит текст:
1. Цедено кисело мляко
2. Кисело мляко
3. Заквасена сметана
4. Кокосови стърготини
5. Ягоди
6. Течна стевия /няколко капки/

Всичко това се слага в кана-миксер и става уникална вкусотия. По желания може да се добавят някакви сушени плодове или орехи  Heart Eyes

Няма са какво да се похваля - мерки след края на подутия период.
Усмихнат петък на всички  Hug

Усп - забравих да споделя с вас тази хубава рецепта за диетични палачинки  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 4 344
Госпожица Дух, bouquet Hug bouquetза темата!
Амур,същите четива харесвам и аз,но едната книга не съм я срещала:https://www.helikon.bg/books/90/-%D0%98%D0%B4%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC_201088.html?gclid=CJDN-bSPxNICFUk8GwodGLICmg

Принципите на ВМ ли разглежда?
Много минуси в новата тема ви желая! Peace

# 9
  • Мнения: 3 067
Моля, моля, няма за какво, че ми е неудобно. Някой преди мен е свършил по-добра работа  Peace
да ни е на късмет Simple Smile и много минуси

# 10
  • Мнения: 15 029
Зачудих се защо не виждам темата, а те са ми изтрили коментара, защото беше само запис. Ами от сутринта пуснах 20 коментара, с какво друго да се запиша?
Добре, записвам се с това, че и в тази тема целта ми ще е да задържа килограмите, на които съм.
Ако и това не им хареса на модераторите, с какво да се записваме.

# 11
  • Мнения: 285
Духче, благодаря за темата Hug
И аз знам, че сладкото се яде след силова тренировка, та така го правя. Искам да ви се похваля, но пупу, да не са ми уроки. Laughing
Днес едно момче от класа ми каза, че съм отслабнала Flutter. Значи вече се вижда, а аз продължавам с пълна пара. bowuu
Момичета, пожелавам ви много минуси през тази тема и дай Боже да се научим да се обичаме такива каквито сме. bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 3 414
 bouquet Госпожица Дух!
Въглехидрат след тренировка и то тежка-силова за енергия.Белтъчини след час,по добре два за Фталяване.
Пия си камбучата и чакам с нетърпение тренировката довечера.

# 13
  • Мнения: X
И от мен     bouquet   за новата тема, Госпожица Дух!     Grinning


Госпожица Дух, bouquet Hug bouquetза темата!
Амур,същите четива харесвам и аз,но едната книга не съм я срещала:https://www.helikon.bg/books/90/-%D0%98%D0%B4%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC_201088.html?gclid=CJDN-bSPxNICFUk8GwodGLICmg

Принципите на ВМ ли разглежда?
Много минуси в новата тема ви желая! Peace
Не е конкретно за ВМхранене, но също набляга на полезните мазнини, избягването на глутен и захар, без полуфабрикати и готови храни...като цяло е за начини за постигане на добър метаболизъм чрез добро хранене, умерен спорт/движение...за мен е хубава.

А на мен вече ми писна от това време...не мога да ходя, нито да тичам в дъжда...искам слънце и топлина.  Laughing

# 14
  • Мнения: 802
Хаха, Съни, и аз това се чудих, с какво да се запиша  Joy

Благодаря Духче bouquet

Давай Дези, страхотен стимул си имаш  Simple Smile

Мисля, че след утрешния детски РД няма друг повод до края на месеца/ освен банкета де, ако отида, но там наблягам на танците  Simple Smile/, така че се надявам до края на месеца да падна най-после под 90кг. Имам усещането, че това ми е някаква бариера и след това ще потръгне свалянето на килцата.
sun sea  Hug как е японското.

Общи условия

Активация на акаунт