Лятото още нещо се бави, но мамите от ИБ правим планове за весели летни забави

  • 35 318
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • NE
  • Мнения: 10 999
Арвенче Честит ти бъдещ стоматолог! С лекота да си вземе специалността.

Моме В случая имаме и Britax Adventure, но както е казала Месечинка си е опасно да го сложа в такова слолче защото е с коланите на колата само.
Иначе вашето столче хич не е безизвестно.
Ако ми беше дошъл акъла по-рано щях да взема Britax first class. Сега ММ лобира за него, но ние имаме едно умаляващо такова и след 2-3 месеца ще е идеално за бебето. Вилизар е дребен и май ще му е идеална Еволвата. Големи размисли и страсти.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 25 256
Е то еволва е малко, бре. Аз мислех да купувам такова още като избирах 9-18, но на мен този клас столове ми идва прекалено скъп. Не знам какво се колебаеш, екстра ще му бъде Simple Smile

# 737
  • NE
  • Мнения: 10 999
Месечко Britax на този евтин паунд са чудесни. Тук са 479 лв., а аз го взимам на 190 лв. от английския амазон.
Колебанието ми беше по-скоро за First class, че става за бебето и сега, но реално е израстнало почти група 0 (до 9 кг) за такава инвестиция.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 25 256
Ама то бебето си има кошница, нали? Значи наистина няма нужда от 0+ клас.
Да, в чуждите сайтове има страхотни оферти, но аз така и не се научих да пазарувам от чужбина онлайн. С много бабешки манталитет съм в това отношение.

# 739
  • NE
  • Мнения: 10 999
Да, кошница има. Доста му е неудобна на бебето, но скоро ще успее да е готов за другото столче.

# 740
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Аз Ема я возя с колана на колата вече от много време .. в Cybex-a облегалката на гърба се намества, така че да предпазва врата и главата, като колана също се регулира и минава точно откъдето трябва да бъде .. доста съм доволна от тоя стол, малко като трансформър е - така се наглася за нуждите на детето, че чак е малко плашещо Grinning

ох, Ема снощи грам не спа спокойно, в 1:15ч. сънуваше нещо, ама така го сънуваше, че чак мен ме достраша без да я знам какво сънува, а в 4:30ч. не успях да разбера какво точно се случва, в първия момент, но май си беше гърч от леките .. напъваше я да повръща и не беше особено адекватна, но за 2-3 минути се успокои и заспа тежко и не пробудно до 9ч., когато се събуди свежа и щастлива като репичка .. мен не ме питайте колко съм свежа и щастлива Pensive

# 741
  • Варна
  • Мнения: 25 256
Ау, Меце, съжалявам за неспокойната нощ. Но трябва да кажа, че и Борислав спа неспокойно и то точно в 4 и нещо започна да се върти, да си мърмори нещо, да ми мята отгоре ръце и крака... Имало ли е нещо тогава, бре, да не е някое земетресение или изригване?

# 742
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Arven_89 Честито на брат ти Simple Smile
(Моят каза, че право бил приет, тва искаше де)...
Нашето столче беше точно такова, където показа Месечинка виторога, даже и цвета същия беше, доволни бяхме...
mecani може и за това да е сънувала и бълнувала... дано е минало всичко Hug

# 743
  • NE
  • Мнения: 10 999
Меци ... дано е само това. Гуш и на двете.

# 744
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Арвенче, Бени, браво на братята ви  Hug  Успех в обучението им и после в реализацията  Praynig
Да знаете само ще е имало нещо и Ивайла се разбесня към 4ч. Не се беше случвало, след като поп идва вкъщи и извърши ритуал. Но снощното не беше като предишните изпълнения, а само истеричен рев, след който продължи да спи.
Меци, и аз ти пожелавам да няма други подобни вечери  Hug
Хубав следобед  Hug

# 745
  • NE
  • Мнения: 10 999
Странно. Бебето също за първи път стана с вой. Помислих, че се е ударил в кошарата, после зъб, а сега ...

# 746
  • Мнения: 39 357
Уф, Мецо  Tired


При нас положението от събота- Кардиолог с всичките му простотии- ЕКГ и ехографии наред, снимка та бял дроб- наред. Прозявките продължават. Пулмоложката залага на тик. Да видя в петък какво ще изслисли.

# 747
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
И пред мен е въпроса за столче ,сега е с maxi cosi tobi , страхотен стол . Моя хем не е слаб и нисък и все още се събира , мисля 9-18 беше стола , а Крис е 15кг . Обаче скоро ще ми се наложи покупка към есента , зимата . Трябва да е 9-36 като гледам само те имат колани към стола , държа на коланите и аз . Ще ходя да меря тези бритакс как са му явно .
 Меци може пък да не е бил гърч , виж колко деца не са спали като хората , включително и моето . На мен обаче толкова ми се спеше , че не станах изобщо и той пак заспа .
Сигме това ще да е тик като на моя дето ми изкара акъла с тика с очите . Все пак си мини през всички изследвания да ти е мирна главата .
Нямам търпене да дойде другия петък да тръгваме към България , малко в повече ми дойдоха последните 3 месеца .

# 748
  • shumen
  • Мнения: 18 077
Арвенче,Бени,браво на братята Ви.Дано минават с лекота изпитите.
Меци,може да не е било гърч.Моето и то в 4 каза майка ми се събудило,ревнало и тръгнало да я търси.Аз нали съм нощна смяна и тя ляга при него докато заспи и после се мести и той остава сам.
Мен малко ми е притеснено.На брат ми му е излязъл цирей на опашката и утре го приемат за операция.Дано мине всичко леко.

# 749
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
НОВАТА ТЕМА
Мецко дано не е било гърч Hug
Арвенче, Бени браво на братчетата. Леко да им е ученето и да сбъднат мечтите си.
Сигме ще стискаме палците всичко да е наред. Hug
Дани ще мине. Бързо да оздравява брат ти bouquet
Друго не помня. Спи ми се ужасно и цял ден съм като някакъв дънер плуващ в реката. Силите ми стигат само да следя Бубето да не се утрепе нещо. Tired
Лека ви нощ, аз се потапям в кревата. Ако ме и оставят да поспя ще е хубаво Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт