Откраднат живот - Чуждо тяло - Тема 24

  • 59 865
  • 741
  •   1
Отговори
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Откраднат живот - Чуждо тяло


Цитат
"Чуждо тяло" е името на четвъртия сезон на "Откраднат живот", който почитателите на качествените български филми и сериали ще имат възможността да гледат от 12 септември, вторник, от 20.00 ч. по NOVA. Един от най-харесваните български актьори – Юлиан Вергов, е новото лице, което ще прекрачи прага на МБАЛ "Св.Кирил", за да преобърне живота на главните герои в сериала

Актьорски състав:

  
Скрит текст:

Наум Шопов-д-р Борис Тасев  
Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
Александър Алексиев - д-р Александър Василев.    
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева                    
Луиза Григорова - д-р ВяраДобрева        
Мария Каварджикова - Евгения Генадиева
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев        
Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
Емил Марков - доц. Петър Захариев                
Васил Банов - проф. Камбуров
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                  
Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)  Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)
Даниел Рашев - д-р Врабчев, анестезиолог.                                 Милена Живкова-Гераскова - д-р Романова
Моньо Монев – доц. Стефан Мазов.                                               Десислава Бакърджиева - д-р Лора Хинова
Ернестина Шинова - д-р София Стаменова.                                 Пламена Гетова - проф. Гочева, майка на доц. Мазов
Александър Димов - д-р Владов.                                                      Никола Мутафов - д-р Пенев
Ангелина Славова - м.с. Ненева.                                                     Юлиан Вергов - доц. Виктор Банков, директор
Диана Димитрова - д-р Зорница Огнянова, уролог

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4   ТЕМА 5    ТЕМА 6    ТЕМА 7   TEMA 8   ТЕМА 9      Тема10 ТЕМА 11  Тема 12   Тема 13
  ТЕМА 14 Тема 15 Тема 16 Тема 17Тема 18 Тема 19 Тема 20 Тема 21 Тема 22

Тема 23

# 1
  • Мнения: 6 833
Честита ни нова тема! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 8 114
Я, втора Simple Smile
Този сезон бива повече от предишния. Жалко, че сцените с Пенев и Владов са малко.

# 3
  • Мнения: 3 818
Я, втора Simple Smile
Този сезон бива повече от предишния. Жалко, че сцените с Пенев и Владов са малко.
Да, тия двамата са големи идиоти, в най-добрия смисъл на думата Grinning Особено Владов има страхотни попадения.

# 4
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
И аз тук, да не ви изгубя. Чакам вече с нетърпение новата серия утре да видим дано хубави неща да се случват повече

# 5
  • Мнения: 7 848
Нищо не чакам вече аз. А с тоя нов сезон, дето обмислят съвсем ме губят. То мъка, мъка, но чак толкова мъка не бива! Започна да ме натоварва повишената смъртност. По двама на вечер.
И понеже ще ме попитате защо аджеба гледам. Защото няма нищо друго и заради Вергов и Диана. Те за сега спасяват положението на фона на сите трагедии.
Ензим,  Flowers Hibiscus за темата.

# 6
  • Мнения: 5 998
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
Дано я изпълним с повече положителни мнения!

# 7
  • Мнения: 2 653
Я, втора Simple Smile
Този сезон бива повече от предишния. Жалко, че сцените с Пенев и Владов са малко.
Да, тия двамата са големи идиоти, в най-добрия смисъл на думата Grinning Особено Владов има страхотни попадения.

Имаше една сцена с една нова сестра от стажантките и Владов и Тасев така я бяха обградили..

# 8
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Мен пък, ако нещо наистина ме натоварва, са безсмислените мрънкания за сценаристи, сценарий и прочее. Дали е възможно поне в тази тема да ги понамалите?

# 9
  • Мнения: 2 757
Благодаря за новата тема!  Flowers Bouquet

Мисля си, че сериалът малко или много се е поизчерпал вече и не виждам с какво ще запълват цял нов сезон. Най-добре е в оставащите няколко епизода да съберат разделените двойки и да закрият с хепиенд.

# 10
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема.
Чакам си с нетърпение всеки следващ епизод. Дано Магда се осъзнае и повярва на Йосиф.


Много лпбими моменти имам понеже това коментирахте в последната тема, но ме умили искренно последния епизод и сцените с др Тасев и детето, което се страхуваше от операция. Толкова мило, човешко отношение.

# 11
  • Мнения: 611
Вяра нали имаше заигравка с един пациент, някой сеща ли се какво точно стана тогава?

# 12
  • Мнения: 6 833
Той беше автомобилен състезател и май замина за Австрия, а тя реши да остане в болницата.

# 13
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Вяра нали имаше заигравка с един пациент, някой сеща ли се какво точно стана тогава?

Тя по-скоро го използваше, за да дразни Тасев, доколкото аз си спомням. В крайна сметка се отказа от него.

# 14
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 789
Благодаря  за новата тема!  Flowers Hibiscus
Тази седмица четири серии ли ще дават?

Общи условия

Активация на акаунт