Откраднат живот - Тема 27 - В очакване на сезон 5

  • 58 503
  • 746
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Откраднат живот

Щастливите двойки


 
Актьорски състав:
 
Скрит текст:

 
Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)
Емил Марков - доц. Петър Захариев
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)
Моньо Монев – доц. Стефан Мазов
Десислава Бакърджиева - д-р Лора Хинова

Мария Каварджикова - Евгения Генадиева
                
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева
Милена Живкова-Гераскова - д-р Романова
Ернестина Шинова - д-р София Стаменова.
Никола Мутафов - д-р Пенев
Александър Димов - д-р Владов
Даниел Рашев - д-р Врабчев, анестезиолог
Наум Шопов-д-р Борис Тасев
Луиза Григорова - д-р Вяра Добрева
Диана Димитрова - д-р Зорница Огнянова, уролог

Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
Ангелина Славова - м.с. Ненева

Александър Алексиев - д-р Александър Василев.    
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева

Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев  
Васил Банов - проф. Камбуров
Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
 
Пламена Гетова - проф. Гочева, майка на доц. Мазов
Юлиан Вергов - доц. Виктор Банков, директор

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4   ТЕМА 5    ТЕМА 6    ТЕМА 7   TEMA 8   ТЕМА 9      Тема10 ТЕМА 11  Тема 12   Тема 13
  ТЕМА 14 Тема 15 Тема 16 Тема 17Тема 18 Тема 19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26

Последна редакция: пт, 22 дек 2017, 21:51 от Miriel

# 1
  • Мнения: 2 757
Запис! Flowers Bouquet

Дори офейкването на Ваня не ме ядоса толкова колкото наивността на Жекова да повярва на Васко и пак да му даде пари.

# 2
  • Мнения: 2 987
Това повторение беше за да се запомни и от най-наивните, че робите на хазарта са неспасяем случай.
Благодаря за темата!

# 3
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Ох да, Жекова страшно ме ядоса с наивността си. То бива да си овца, бива,  ама... Поне дано наистина разбра че от тоз нищо хубаво няма да има и повече да не ни го показват Васко.
За драмата на Мазови се знаеше, та някак си не беше неочаквано. Сигурно в пети сезон ще я издирват и накрая ще си получат бебето.
Много се радвам че поне за двойките Наталия - Калин и Галя - Петър нещата се получиха добре.
За Вяра и Боби идея си нямам... Дали той ще тръгне с нея? Кой знае (знам кой знае, ама сценаристите не ща да ги питам)
До последно се надявах че ще се случи някакво чудо, Зорница ще се обърне и ще види Банков, който се е отказал да тръгне. Да, знам, чувството за дълг е много силно при него, но м... му натъжиха ме със сбогуването си (все забравям че гледам филм при техните сцени).
Силно, силно се надявам историята им да има продължение. Иначе не казвам че няма да гледам пети сезон, но няма ми се иска да го гледам.

# 4
  • София
  • Мнения: 27 178
Отлично между Галка и Пецан. Simple Smile
Мисля, че всички сме доволни от щастието и бебето на Калин и Наталка, а в следващия сезон ни чакат тамън две пищни сватби, а дано. Wink
Жекова разочарова много. Глупава постъпка, не че го няма в живота ама някак си не ми се връзва. Както и да е.
Жалко за любимите ми Мазови. Тази украинска кучка както и предполагахме избяга, нямам си на идея дали ще я открият и какво изобщо ще се случи. Те и да искат не могат да я съдят в България.
Вергов напуска. Ако имаше и най-малките съмнения в обратното нямаше да напишат такива реплики и монолози. Може да ви се иска да е обратното, но погледнете реално на нещата. Аз не съм чак толкова трогнат от тяхната любов, нито ме вълнуват чак толкова, за това и не се вживявам толкова. Не че не съм романтик, напротив, но не мисля, че двамата ни убедиха в страстната си любов. 1 минута страстна раздяла на летището на оправя пропуските преди това. А и двамата когато трябваше да изиграят някаква драматична сцена не им се получаваше и винаги имах впечатлението, че ще се разсмеят и се разваляше всичко.

# 5
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 789
Благодаря, Miriel, за новата тема!  Flowers Hibiscus
Недейте така за Жекова. Наивна е, вярно, но и тя се надява на любов, нищо че е на възраст и тя е човек, и тя иска да изпита онова изпепеляващото.
Аз от сцената между жекова и Евгения почнах да рева, че отиде до края и след това. Joy

# 6
  • Мнения: 6 833
Запис и от мен!

В предната тема споменахте, че есента ще започне следващия сезон, а нали обикновено стартира пролет?

# 7
  • Мнения: 2 987
Заради тези обещани сцени от чужбина все се надявах по думите на Вергов да прескочат малко във времето най-накрая и да дадат нещо ведро, но изглежда много ни е подценявал какво сме очаквали да се случи на финала и не ни изненада почти с нищо освен, че най-накрая и двамата го изрекоха това "Обичам те!".

# 8
  • Мнения: 7 195
На мен също ми стана жал за Жекова. Самотна жена, нямаща семейство, копнееща за любов и човек, който да е до нея. Не постъпи така от глупост. Просто до последно се надяваше, че и на нея ще й се случи хубавото.

# 9
  • Мнения: 2 653
Не смея да си пусна епизода, наплаших се от коментарите ви Sad
Без вино няма да се гледа, то е ясно

# 10
  • Мнения: 9 619
Не смея да си пусна епизода, наплаших се от коментарите ви Sad
Без вино няма да се гледа, то е ясно
О сипи си, сипи си и кърпички си вземи Wine Glass Grinning

# 11
  • Мнения: 2 987
Поне най-накрая успя да пречупи гордостта си и да поиска прошка от Йосиф. Това беше най-силния обрат в нейния образ досега за мен.

# 12
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Не смея да си пусна епизода, наплаших се от коментарите ви Sad
Без вино няма да се гледа, то е ясно
Вино, ракия, салфетки...
Макар че аз си бях взела нещо за пиене за тази вечер и съвсем забравих да го докосна дори

# 13
  • Мнения: 6 833
Смятам, че първоначалния замисъл е бил друг и е имало снимки в чужбина, за които спомена Вергов, но в последствие при промяна са отпаднали.

Или ще ги покажат в следващия сезон, но ако е така, то ще е логично Банков да участва и занапред. Иначе не знам какво друго, освен как страда по Зорница в Германия ще ни покажат...

# 14
  • София
  • Мнения: 1 078
Ще има ли сезон 5?

Общи условия

Активация на акаунт