Каква риба хапват вашите деца?

  • 12 128
  • 140
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Обича скумрия, сафрид и трицона, но най-много обича консерва "Рибна закуска" на Диавена.
Каква е тази риба панагасиус newsm78-уж съм от морски град, а не съм я чувала дори.

# 31
  • Мнения: 639
Мисля, че пангазиус е гръцка риба, беломорска, ама не съм 100% сигурна...Само в Пикадили съм я виждала.

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Пангасиус има и в Метро.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 378
От скоро Вики яде с голямо желание риба. Аз естествено се възползвам от това и честичко правя. В къщи ядем основно хек и скумрия (филе). Замислих се коя риба е по-добра за децата. Чувала съм, че бялата риба е най-удачен избор за деца, както и това, че не се прупоръчва акула (отделяла мн.амоняк). Помогнете ми в избора на риба.

Акулата трябва да постои в разтвор с хлебна сода-час-два.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз взимам само филе, защото не мога да чистя риба. И гледам да няма кости - много ме е страх да не се задави с кост, за себе си също ме е страх. Последните 2 пъти правих акула, но не съм й правила нищо специално - само зехтин, сол, пипер и в тавата да се пече.

# 35
  • Мнения: 5 228
Основно пъстърва. За супа купувам филе от риба меч, много е вкусна и почти няма кости. Моя приятелка ми носи от време на време прясна риба, някаква бяла, не знам точно каква е, но също става страхотна супа.

# 36
  • Мнения: 1 655
Аз сега давам всякаква риба,  но ако има много кости аз му я чистя за всеки случай.

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
едното - никаква, а другото: филе от хек, бяла риба, пъстърва.

Но трябва да си призна, че и аз не обичам много-много риба  Tired

# 38
  • София
  • Мнения: 3 688
Сина ми много обича риба.Яде каквато сме купили-тоест всякаква.
Баща му често ходи да лови риба на Искъра,прясна най-обичаме:)

# 39
  • Мнения: 1 263
Пъстърва. Това харесвам, това купувам и тя това яде. Много рядко се сещам специално заради нея да купя хек. Embarassed

# 40
  • Мнения: 5 255
Рибата е на почит в къщи  Heart Eyes
Дъщеря ми яде всичко покрай нас /сьомга и скаридите са и фаворитиGrinning

# 41
  • Мнения: 532
Давам само печена или варена на пара риба.
Яде : пъстърва,пенгасиус,ципура,лаврак и сьомга.Друго до сега не съм давала.Гледам да подбирам все бяла риба с по-малко мазнини .

# 42
  • Мнения: 3 537
Най -вече цаца Grinning само дето за бира му е още рано Crazy

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Марти обича всякаква риба. Не я харесва само приготвена в доматен сос, затова я приготвям пържена, панирана или на скара.

# 44
  • София
  • Мнения: 7 097
Купуваме само пъстърва.

Общи условия

Активация на акаунт