Край!До тук бях.........

  • 11 115
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 736
Мисля много, пробвам всички варианти, обичам да знам че съм направила всичко по силите си преди да кажа "Край!". Само след даден максимум от себе си и Неполучена промяна, зная че решението за "края" е правилното.
 Успех ти желая!

# 46
  • Мнения: 4 447
Аз слагам точката, когато знам, че вече
съм опитала всичко, след двоеточието.

И зависи за какво става дума, но винаги
търся у някой подкрепа или разбиране,
дали точката съм я сложила навреме.

Имала съм и случаи в които точката се
слага от таква ножица, че нищо не може
да съшие частите. Рекох и отсЕкох. Туй то.

# 47
  • Мнения: X
Аз бих посъветвала всички, на които им предстои такова трудно решение, да изберат единия вариант. И после без да разсъждават и да се мъчат с предположения, да изчакат да мине време и да видят как ще се почувстват. Ако им олекне и се чувстват добре, значи са взели правилното решение. Аз така разбрах , че съм на прав път, когато реших да се разделя с бившия ми мъж.

# 48
  • UK
  • Мнения: 1 351
  Cry какво толкова ги кефи да пият БЕЕЕЕ... гадове такива...
 Толкова много провал заради спирт  Cry

# 49
  • Мнения: 243
Попитай себе си! Как да го направиш? Веднага отговарям - когато вземеш някакво решение /за каквото и да било/ изчакай реакцията в себе си... Какво чувстваш - раздразнение, ха нека сега се оправя сам, пустота, или вътрешно доволство, удовлетворение, сигурност.... Чувствата са най-верният ни показател за нашият избор.
Ако емоциите след решението те карат да чувстваш спокойствие, увереност в себе си, в правилният избор и удовлетвореност това е вярният път.
Ако обаче чувстваш - раздразнение, неувереност, болка, и мислиш за това какво е могло да бъде ако... тогава решението не е вярното.
Между другото точката не е винаги верният път, винаги имаш възможност да промениш ситуацията без да слагаш Край.

много ми хареса,браво,в момента ми е трудно да разказвам какво ми е само ще кажа че много ми помогна!!!!!!  bouquet
А и още нещо не питай никой друг как би постъпил в конкретната ситуация, защото това ще бъде негов избор не Твой.

# 50
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
просто вземам решение, тегля черта и толкова!!!

# 51
  • Мнения: 94
Когато ти се е натрупало много и повече не можеш да търпиш,решаваш и го правиш Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 3 092
Когато си изчерпала всичко, тогава.
точно така е , а кога настъпва предела ти вече ти си знаеш .

# 53
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Край се слага тогава, когато започваш да мислиш, дали не му е  дошъл краят. След това си е живо мъчение.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 840
Краят е логичен.
Той не се слага.
Той си идва сам.
Когато няма болка, когато няма въпроси, когато няма "защо" и "дали".
В този момент няма гняв, няма усилие, няма желание за осмисляне на варианти.
Краят си се налага сам.
Докато не дойде сам, всичко е изнасилена история, решение против волята и желанията, плод на разума и емоцията, която не е овладяна.
За да приключи една връзка, тя трябва да се изчерпи. Да се изпразни от съдържание изцяло.
Усещането е чисто и светло. Спокойно и ведро. Просто отново се чувстваш цял, когато си сам със себе си.
Това е краят.

# 55
  • Мнения: 22
Аз пак да се включа. Аз сложих точката. Използвал е, че ме няма за няколко дни докато мислех как да продължа да се боря за връзката ни, за да сваля мадамите в чата и да се доказва, канил ги за срещи за секс. Адски ме заболя, станах половин човек. Умоляваше ме да сме заедно, готов уж на всичко да поправи нещата. Но краят очевидно настъпи.

Ей така се случват нещата.

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Краят е логичен.
Той не се слага.
Той си идва сам.
Когато няма болка, когато няма въпроси, когато няма "защо" и "дали".
В този момент няма гняв, няма усилие, няма желание за осмисляне на варианти.
Краят си се налага сам.

Благодаря ти за страхотните разсъждения , помогна ми да разбера , че при мен явно е дошъл , а аз си мислех , че съм прекалено егоистична и се упреквах за усещанията си или по скоро се упреквах за тяхната липса   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 2 840
Благодаря ти за страхотните разсъждения , помогна ми да разбера , че при мен явно е дошъл , а аз си мислех , че съм прекалено егоистична и се упреквах за усещанията си или по скоро се упреквах за тяхната липса   bouquet


Упреците са излишни.
За да дойде този момент, е извървян доста път, по който някой някъде е забавил крачката дотолкова, че просто е останал на друга гара. А пътят продължава. Не можеш да изчакваш някого толкова дълго и да се съобразяваш с неговото темпо завинаги. Ако е искал, щял е да те догони.
Усещането е пречистващо.

# 58
  • Мнения: 941
Сложих веднъж край - беше преди 7 години...
И го сложих, зашото ВЕЧЕ не го уважавах (поради ред причини), както и той мен (комплексирах го с разстящата си нагоре кариера),  защото детето взе да страда (разбирай - заеква, плаче без причина), но най-вече защото бях сигурна, че сами с детето ще сме по -добре.
Имах подкрепата на близките си - въпреки че в малкия град битува мисълта - "как пък можа да го напусне, аз как търпя, пък тя не може"
Първия ден в който се прибрах от работа и бяхме сами с малката беше един от най-СПОКОЙНИТЕ И ЩАСТЛИВИ дни за мен....

п.с. разликата ПАЛИ, е че при мен си беше отиша любовта....а доколкото разбрах при вас още я има....мисли и мери....винаги можеш да сложиш край, но дали ще можеш да се върнеш там от където всичко е спряло....

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Благодаря ти за страхотните разсъждения , помогна ми да разбера , че при мен явно е дошъл , а аз си мислех , че съм прекалено егоистична и се упреквах за усещанията си или по скоро се упреквах за тяхната липса   bouquet


Упреците са излишни.
За да дойде този момент, е извървян доста път, по който някой някъде е забавил крачката дотолкова, че просто е останал на друга гара. А пътят продължава. Не можеш да изчакваш някого толкова дълго и да се съобразяваш с неговото темпо завинаги. Ако е искал, щял е да те догони.
Усещането е пречистващо.

Да , пътят беше доста дълъг, цели 12 години .............. благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт