Черни точки!!!

  • 24 066
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Добър ден!!
Искам да попитам имали някакъв ефектен метод за премахване на черните точки!!??Използвала съм лентички за премахване на точки,но ефект нямаше!Ползвала съм и маски на Ейвън и Орифлейм,но също не подействаха,а на козметик не мога да отида,тъй като нямам време!Моля ви за някакъв съвет!!Благодаря ви предварително!!

# 1
  • Мнения: 350
Запис,но според мен няма отърване от тая гадост

# 2
  • София
  • Мнения: 84
Така е, няма отърваване на 100%, но пък има овладяване Laughing
Поне според мен доста добри резултати виждам от Garnier Pure - 3 in 1 deep Cleanser
Струва 9-10 лв, 2 пъти седмично го използвам и съм доволна като цяло.

# 3
  • Мнения: 13 625
Eдинственото нещо, което според мене помага е 2 пъти в седмицата ексфоалиране на лицето.
Аз си правя 2 вида ексфолиант. Единият е с аспирин и мед, а другият с ябълков оцет, зелен чай и захар.
Нямам нито една черна точка....а преди имах доста!

# 4
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Eдинственото нещо, което според мене помага е 2 пъти в седмицата ексфоалиране на лицето.
Аз си правя 2 вида ексфолиант. Единият е с аспирин и мед, а другият с ябълков оцет, зелен чай и захар.
Нямам нито една черна точка....а преди имах доста!

След колко време горе долу, видя видим резулатат?

# 5
  • Мнения: 702
Eдинственото нещо, което според мене помага е 2 пъти в седмицата ексфоалиране на лицето.
Аз си правя 2 вида ексфолиант. Единият е с аспирин и мед, а другият с ябълков оцет, зелен чай и захар.
Нямам нито една черна точка....а преди имах доста!
Жаки би ли дала точните количества за ексфолианта с ябълков оцет,зелен чай и захар

# 6
  • Мнения: 13 625
Още след първите пъти. А колкото по-редовно се прави толкова повече изчезват. Сега не може да се даде гаранция, че на всяка кожа ще е така. Но по принцип ексфоалирането е едно от най-важните неща за да има човек хубава кожа.
Аз го правя абсолютно стриктно всяка седмица.


Ексфолианта със захарта е следният: Една чаена лъжичка ябълков оцет. (Но САМО ябъков. Никога не слагайте друг!!!) Една чаена лъжичка зелен чай и 2-3 супени лъжици захар (аз слагам понякога кафява).
Сместа се намазва на лицето, ексфоалира се нежно не повече от 5мин. След това седя с маската още 10мин и я изплаквам

А тази с аспирина даже повече я обичам. Върху 2 аспирина капвам 1-2 капки вода и той веднага се разлага. Слага се една чаена лъжичка мед и се ексфоалира лицето. Пак се седи с маската 10-15мин. и се измива.

Последна редакция: нд, 22 ное 2009, 17:54 от Jackie

# 7
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Жаки за каква кожа е подходяща маската с аспирин? И освен ексфоалиране има ли друг ефект върху кожата?

# 8
  • Мнения: 13 625
Mоята кожа е много чувствителна, но с нито една от маските не съм имала проблем.
Специално тази с аспирина помага много за изчистване на лицето. Премахва пигментни петна, пъпки и освежава целият тен. Но след това кожата става фоточувствителна. Тоест маската е по-добре да не се прави през деня. И след това не трябва да се излагаме на слънче.
Пробвала съм толкова много козметични продукти, но тази маска за мене е някакво чудо! Лятото имах 2 пигментни петна, които изчезнаха благодарение на нея.

# 9
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря ти   bouquet задължително Ще я пробвам  Peace
А ако я направя вечерта сутринта трябва ли да сложа крем с фактор?

# 10
  • Мнения: 13 625
Ако ще излизаш е хубаво да сложиш крем с фактор. А иначе и след самата маската си сложи крем (какъвто предпочиташ)

# 11
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
ОК,ясно,а колко време след маската лицето трябва да се пази от слънце,само първия ден или няколко под ред?

# 12
  • Мнения: 13 625
Ами по принцип е хубаво всеки ден да си слагаш крем с фактор. Или поне няколко дни подред ако нямаш възможност всеки ден.
Мислълта ми е да не се печеш на слънче или примерно на солариум.

# 13
  • Мнения: 197
И аз съм тук, даже днес мислех да пусна такава тема...
На мен ми помага донякъде парната баня, два - три пъти в седмицата Peace
Смятате ли, че пушенето оказва влияние, негативно имам предвид? Embarassed Rolling Eyes

# 14
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Жаки ,както винаги много отзивчива  Hug
Хич не обичам да слагам още един крем освен дневния ми и затова се надявах,че само първия ден трябва да се пазя Blush Иначе няма да се пека ,но една дву часова разходка със сина ми си е доста време излагане на слънце...Щом се налага Ще се слага  Tired

Общи условия

Активация на акаунт