Мами въпреки диагнозата ПКСЯ

  • 5 132
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Аника_Б стискам ти палци да се оправиш,пък може и 3  Heart Eyes  Praynig

# 16
  • Мнения: 370
Стиснати палци и от мен за всички!
Аз знам, че ще успеем, а дори когато леко се потисна се сещам за категоричността на chin и ми минава. Chin, благодарности за това! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 118
Момичета, а някой с ПКЯ да е успял да забременее с помощта на хомеопатия ? Мисля да се доверя на хомеопатия, но ме е страх да не сбъркам

# 18
  • Мнения: 2 357
Едно момиче от темата, в която пиша, въпреки ПКЯ забременя като пи билков чай. Преди два дни роди дъщеричката си! Heart Eyes Hug Имам и друга позната тук от форума, тя е много бременна вече  Mr. Green Hug Много хора са забременели с хомеопатия...и аз натам се насочих и сега пия само билки, добавки, отвари и разни стари и странни практики прилагам, но те са само за откачалки като мен Laughing Mr. Green Ако помогнат обещавам да напиша цял сборник Crazy Hug

# 19
  • Мнения: 118
Аника_Б можеш ли да споделиш какво пиеш- какви билки и добавки.
Аз след 2 седмици имам час при една индийска хомеопатка - мисля че те са доста добри в тази област и силно се надявам.
Дано успеем и вече да пишем тук като успели мами  Praynig

# 20
  • Мнения: 16
Здрвейте на всички  Simple Smile. Да споделя и аз своя скромен опит  Rolling Eyes Преди година и два месеца ми поставиха диагноза СПКЯ и както каза лекарят "Страшна патология" (много тактичен беше). В продължение на 9 месеца пих ДИАНЕ 35, като ходих на прегледи през 3 месеца. След всеки следващ преглед кистите драстично намаляваха до момента, в който не остана нито една. Grinning. Бях много щастлива и започнахме опитите за бебе, но 5 месеца не се получаваше. Реших, че кистите са рецидивирали и отидох на преглед, но разбрах че си имам овулация (доминантен фоликул в десния айчник) и точната й дата (04.08). Наблегнахме на  luvbed тогава и вчера разбрах, че съм  бременна   Grinning, още не знам къде се намирам. Успех на всики, по пътя към тяхната мечта  Hug  bouquet

# 21
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
sixsense честито и много здраве на теб и бебчо,успешна бременност

# 22
  • Мнения: 9 466
ПКЯ имах още от 16 годишна!След лудо ходене при Доценти и  Професори и куп пари за лекарства,кистите си стояха.Така изминаха 3 години.В един момент си дадох сметка,че тези лекари просто се нагушват с пари и изобщо не ми помагат и се насочих към друг лекар.Още на първия преглед ми каза,че ако не се оперирам бебе няма да имам и ако изчакам още малко може никога да нямам.Оперира ме и след 4 месеца бях бременна. Heart Eyes
Сега благодарение на този лекар ще имам второ бебенце Heart EyesВ никакъв случай не му правя реклама Naughty
sixsense ,честито за хубавата новина Hug

# 23
  • Мнения: 16
rozi123 много ти благодаря  Hug, Кристал лека и спокойна бремненност и едно тихичко ...честито   bouquet
















# 24
  • Мнения: 118
Кристал и sixsense тихичко честито и от мен.. леко бременеене и много шастливи мигове и на двете ви желая от сърце Hug
 мн се радвам   bouquet

# 25
  • Мнения: 9 466
Благодаря,момичета! Hug

# 26
  • Мнения: 370
Две страхотни новини! Кристал, Sixsense, тихичко честито!!! Hug

# 27
  • Мнения: 118
М2 тон-а помогнал ли е според вас да забременеете? Thinking
Изчетох доста добри неща за него

# 28
  • Мнения: 2 456
М2 тон-а помогнал ли е според вас да забременеете? Thinking
Изчетох доста добри неща за него
я пак се върни и прочети, след като си чела добри отзиви почвай го, но никой не може да ти даде гаранция как ще ти повлияе, нито пък забременели ли са от него, тъй като ако има момичета, които са го пили и са забременели, то не са пили само него.

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз съм от вашия отбор Peace Виждате резултата Laughing
Колкото повече го мислиш, че няма да стане, толкова повече не става и се отчайваш.... Сега втория път почети се бях отказала, че ще стане....в момента в който спрях да го мисля  EFP
Пожелавам на всички успех и скоро да видят  EFP Hug

Общи условия

Активация на акаунт