Що е то - стара мома ?

  • 33 307
  • 386
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 18 490
Например Валентин Златев , той защо се ожени за 20 години по-млада ? Защо примерно не се взеха с Лилянчето Павлова, м ?  Какво ѝ има на Лилянчето - красива , млада , повече от успяла ? Жената мечта за всеки успял мъж .
Защото, когато Златев се зажени, Лиляна беше (може и още да е, не знам) семейна и с дете?

# 376
  • Мнения: 6 122
А това, че мъжете са прагматични е просто наистина не вярно. Освен ако не твърдиш, че има нещо прагматично да даваш милиони за един секс.
Кеф цена няма ! Неписано мъжко правило . И да, има такива случаи, в които даден мъж е бил женен , в последствие забогатява , и си остава с оригиналната жена .  Но случай, мъж , ерген , вече богат , да реши да се жени за първи път и да вземе жена наборка - няма такова животно . Или поне аз не се сещам . Например Валентин Златев , той защо се ожени за 20 години по-млада ? Защо примерно не се взеха с Лилянчето Павлова, м ?  Какво ѝ има на Лилянчето - красива , млада , повече от успяла ? Жената мечта за всеки успял мъж .

Ами ако планира и деца, едва ли ще си вземе 50 годишна. Нали не вярваш, че ще иска 50 годишна да му роди. Въпреки, че Кирил Домусчиев си взе почти наборка негова, че и с големи деца. Ама не се жени за пръв път. За мен най-добър пример е Антон Божков. Взе си жена от неговата черга и на неговата възраст. Точно това правят и търсят богатите мъже, от тяхната черга.
А иначе всеки обича младите. Тя и Мадона е с бая по - млад. И не само тя, а бая холивудски актриси.

Лилито не я мисли. Тя е женена, както и всичко между другото от ГЕРБ. Цецка, Десислава, Цвета, Йорданка не са стари моми. И мъжете им нямат никакво намерение да се развеждат, защото доста добре им идват сочните държавни поръчки. Нали не се заблуждавате, че са бедняци?

# 377
  • Мнения: X
Оф, много обичам като се нахвърлят тука по форума 'мъжовете' да обясняват за манекенки. От всички, само за един се сещам, дето проявява уважение към дамите във форума.  Peace

Много ви бърка Сиренката, много. Няма тема да не я захапете. Ама както казват 'По-добре в устата, отколкото в краката' Wink

# 378
  • Наблизо
  • Мнения: 6 096
Оф, много обичам като се нахвърлят тука по форума 'мъжовете' да обясняват за манекенки. От всички, само за един се сещам, дето проявява уважение към дамите във форума.  Peace

Много ви бърка Сиренката, много. Няма тема да не я захапете. Ама както казват 'По-добре в устата, отколкото в краката' Wink
А,бърка.Сама си се навира да обяснява за себе си и разбира се,темата да се върти около нея и колко й е перфектен живота и когато някой я обори,почва да се защитава или да си мълчи.

# 379
  • Мнения: 30 802
О, животът ми е далеч от перфектен. Не е баш улица Хармония.

Обаче има едно нещо: правя неща. В крайна сметка друг начин да се придвижиш с някое и друго квадратче няма. Искаш мъж? Ми има поне 10 стъпки, които да те доближат до целта. Като една от тях е да си избиеш някои представи как трябва да стане това- задължително със знаци от съдбата, случайно, задължително мъжът да е като от мечтите, дето сме имали на 17...еми сори, ама понякога трябва да подходиш реалистично и да вземеш най-доброто от това, което има за твоето ниво и възраст. Ако не- не взимаш, намираш си други занимавки.

А това не знам как се оборва...във всеки случай е много трудно да обориш с тезата, че е добре да се отпуснеш по течението като медуза.

Много е смешно как от една страна има недоволни, че непрекъснато отговарям- от друга пък има недоволни, че не им отговарям и мълча. Може би дори си вярват, че са постигнали "оборване". Всъщност ако продължавам да имам аргументи и да се защитавам, то явно не са ме оборили. Това, че някой е изкарал някоя гадостчица и я размахва не е същото като "оборване". Повече се иска.

# 380
  • Мнения: X
Всъщност тя лична информация много много не дава, че да твърди, че нещо й е перфектно. Сама е казвала, че обича по философски да гледа на темите, без задълбаване в дребни лични неща, а по-скоро глобално и за общия случай. Т.е. тя се изказва предимно принципно. Дотук не виждам нещо кой знае какво като проблем, че да бърка на някой. Всеки случай не се заяжда жената с никой и не напада, това съм забелязала аз. Говори спокойно, уравновесено за принципни положения.

# 381
  • Мнения: 30 802
Каква ти лична информация- не си пускам марките козметика, гащи и какво ли не във форума, не описвам всеки ден на детето в отчетните...наистина говоря за общи принципи и как аз съм ги приложила. Дори когато говоря за децата, всъщност давам примери за стандартно детско развитие и къде и как се вписват, защото все пак сме във форум за отглеждане на деца и правилното развитие (и отклоненията) са важна тема.

# 382
  • Мнения: 14 654
Много е смешно как от една страна има недоволни, че непрекъснато отговарям- от друга пък има недоволни, че не им отговарям и мълча.

Що си с шапка, що си без шапка...
Но от всички обвинения, които са общо взето еднотипни и затова безинтересни, едно изпъква като особено уличаващо - ядеш доста чушки като за човек, който не обича чушки.

# 383
  • Мнения: 19 045
Що си с шапка, що си без шапка...
Но от всички обвинения, които са общо взето еднотипни и затова безинтересни, едно изпъква като особено уличаващо - ядеш доста чушки като за човек, който не обича чушки.

Но пък най-"забавно" беше как бг-мама, оплакваща се, че е предразположена към диабет, тъпче децата си с кетчуп и нишестета, с много любов, разбира се.

# 384
  • Мнения: X
Да, ето и по този повод:

Сърдитко

Все за нещо ще намери
да се начумери:
ту му млякото горещо,
ту пък друго нещо.

И задето Петко в къщи
често тъй се мръщи -
Николинка, Ваньо, Митко
викат му сърдитко.

# 385
  • Мнения: 30 802
То вече май не се казва стара мома, а "електоратът на ХРК".

Ако искате лице и дефиниция, вижте само протестите в САЩ. Уж хубави момичета, но по някаква причина са се направили на изродки, беснеят...а това е много непродуктивно. Жените трябва да се научат да не режат клона, на който седят.

# 386
  • Мнения: 6 122
То вече май не се казва стара мома, а "електоратът на ХРК".

Ако искате лице и дефиниция, вижте само протестите в САЩ. Уж хубави момичета, но по някаква причина са се направили на изродки, беснеят...а това е много непродуктивно. Жените трябва да се научат да не режат клона, на който седят.

Само момичета ли протестират? Или ти това видя? Мен по-ме е страх от електората на Джордж Буш и подобни, защото света не го разбъркаха момите, а хубавите и умни момчета, на чийто мек клон очевидно стоят доста тъпи жени.

Общи условия

Активация на акаунт